Προς το περιεχόμενο

Logitech MX Anywhere 2 40 euro @amazon uk


kalogk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το ποντίκι του τίτλου στα 40 ευρώ με μεταφορικά απο το αγγλικό amazon

 

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B0107N87DQ/

τιμή skroutz απο 61,46 ευρώ

 

http://www.skroutz.gr/s/7639410/Logitech-Anywhere-Mouse-MX-2.html?keyphrase=Logitech+MX+Anywhere+2

Επεξ/σία από matrixxx
αφαιρεση ρεφεραλ
  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Άνετα το χτύπαγα (για όταν χαλάσει το Anywhere MX) εάν δεν το είχαν κάνει επαναφορτιζόμενο... σαν ποντίκι είναι τέλειο!

 

Αλλά έχω συνηθίσει όταν σταματάει να κουνάει να πετάω μέσα 2 φρέσκιες Eneloop, τώρα το να 'χω στο νου μου να φορτίζω μου φαίνεται βουνό.

 

:P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αυτό! @Haldol

Έχω το ένα και το έχω ξεπατώσει. Σε σημείο να αλλάξω μικροδιακόπτες,  

Είναι το μόνο που παίζει σε ένα κατάλευκο τραπέζι που έχω.

 

Θα το αγόραζα του τίτλου αλλά με προβληματίζει η μπαταρία - θα βγάλει ένα χρόνο και μετά θα θες άλλη άραγε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή αγορά είναι και το Μ705 στις 19  λίρες....

 

https://www.amazon.co.uk/d/50t/Logitech-Marathon-Wireless-Laptop-Computer-Mouse-Battery/B003STDR1E

 

Το έχω χρόνια στο γραφείο και ψήνομαι για ακόμα ένα.... ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες εγω σημερα παντως χτυπησα απο το amazon.co.uk το MX Master 60 EUR μαζι με τα μεταφορικα Ελλαδα.

Δεν ξερω αν αρχισε προσφατα η συγκεκριμενη προσφορα, αλλα νομιζω αξιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο MX Master η ροδέλα είναι για σκρολάρισμα;

 

Ναι εχει ενα mode που οταν scrollαρεις λιγο παει "σταδιακα" (με τικς δηλαδη) και αν βαλεις περισσοτερη ορμη παει συνεχομενα. Μπορεις και να το απενεργοποιησεις αυτο, αλλα για μενα αξιζει πολυ.

Το εχω ενα χρονο τωρα στο γραφειο και ειναι φανταστικο ποντικι, ειδικα για πολλες ωρες χρησης!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παλιό ΜΧ Anywhere εμφανίζει το πρόβλημα του "διπλού κλικ". Ελπίζω στο καινούριο να το έφταξαν. Πάντως ήταν καταπληκτικό ποντίκι. Σίγουρα έγινε discontinued για λόγους μαρκετινγκ (να βγάλουμε το καινούριο κλπ κλπ) αλλά τουλάχιστον κράτησαν το ίδιο form factor και, κυρίως, τα πλαινά κουμπιά που, από ότι βλέπω, είναι είδος προς εξαφάνιση.

 

Στην αμαζονα μερικοί γράφουν ότι είναι για τα σκυλιά

 

Θυμάμαι από το παλιό ότι κάποιους δεν τους βόλεψε το σχήμα. Στις περισσότερες περιπτώσεις από την περιγραφή καταλάβαινες ότι απλά δεν ήξεραν τί έπαιρναν. Το ποντίκι είναι φορητό, δεν είναι για μόνιμη δουλειά γραφείου, και κάποιος με μεγάλα χέρια ή κάποιος που έχει συνηθίσει μεγέθη πχ ΜΧ600 δεν θα ικανοποιηθεί. Σε εμένα ήταν η τέλεια μέση λύση. Ούτε πολύ μικρό, ούτε πολύ μεγάλο. Αλλά πολύ ακριβό για δεύτερο :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...