Προς το περιεχόμενο

κοπέλα έθεσε υψηλά standards, έφυγε και με κατέστρεψε


McNerd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλά δεν του έκανε και πρόταση γάμου και την πήρε πίσω...

 

Δεν το ξέρουμε.. Μακνέρντ μίλα. Πες τι σου έκανε (ότι σε αποπλάνησε και τα σχετικά.. ξέρεις εσύ )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρίλι νάου; ρίλι; "Χρειάζεται να εξηγώ τα αυτονόητα;" xD

 

 

 

 

 

c7222a0102a5d3d5867198b7bc06cda4.jpg

 

 

Χαχαχαχα το πήρα όντως τελείως σοβαρά xD
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε αεροπλάνο και σαν φάντης μπαστούνι χτύπα της το κουδούνι. Αν δεις άντρα δείξει ποιος είναι το alpha male και σάπισε τον.

 

οι παραπάνω συμβουλές μόνο σε περίπτωση δεν μιλάμε για ανατολική Ευρώπη / τρίτο κόσμο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ερωτεύτηκα μια συναρπαστική προσωπικότητα. 

 

Είσαι το λιγότερο ήρωας που το κατάφερες αυτό τύπε...

 

Τώρα για την επόμενη μέρα δε χρειάζεται να κάνεις και πολλά. Βασικά ένα πράγμα δε πρέπει να κάνεις: πισωγυρίσματα. Ο χρόνος σβήνει... 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι το λιγότερο ήρωας που το κατάφερες αυτό τύπε...

 

Να τον κάνουμε και GBE για το κατόρθωμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε κανα μήνα θα την έχεις ξεχάσει. Ματια που δεν βλέπονται γρήγορα λισμονιουνται. Γυναίκες δεν υπάρχουν? Επίσης ποιος δεν τα έχει περάσει αυτά? Μόνο οι αναισθητοι. Ο χρόνος είναι το καλύτερο heal. Και το ότι ο έρωτας έρχεται μια φορά είναι μαλακιες. Έρχεται όσο συχνά αφήνουμε τον εαυτό μας να αφεθει στα συναισθήματα που έχουμε. Δεν χρειάζονται κολλήματα πρώτα απ όλα. Ζουμε μια φορά αν αναλωνομαστε στις αναμνήσεις δεν αξίζει να ζούμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε φιλε σορρυ κιολας, αλλα μηπως εισαι καποιος που σπανια ''χωνεται" σε κοπελες, εχει γνωρισει λιγες, και γενικα σπανια ερωτευεται? δεν το λεω για κακο, απλα κι εγω ετσι ημουν πριν καποια χρονια πριν παρω για τα καλα εμπρος... μου θυμιζεις μια δικη μου παρομοια ιστορια, που επειδη δεν ειχα και αλλες επιλογες την μεγενθυνα οπως ακριβως κανεις τωρα εσυ...

οπως ειπαν και οι αλλοι, ο ερωτας με ερωτα περναει, να εισαι ευγνωμων που περασατε παρα πολυ καλα μαζι οσο και να κρατησε αυτο...

φαντασου οτι εγω την πολωνεζα δεν την εφαγα, γιατι ειχε αγορι και τοτε με ψιλοξενερωσε αυτο, παροτι αισθανομουν οτι ακριβως περιγραφεις.. :devil: :devil: :devil:

 

παμε για αλλα λοιπον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια ειναι γνωστο σε όλους, μέχρι και στους όρους της συμβασης για το ερασμος κοντευει να μπει, οτι οι κοπελες πανε για να *αμηθουν και να φυγουν, τι σας κάνει τόσο εντύπωση; (και οι ελλεινίδες φυσικά ε)

 

εδω δε μπλεκεις με κοπελα σε απόσταση κηφισιά-πειραια, θα μπλέξεις με ξένη;

 

ουστ, νεεεχτττττ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

φαντασου οτι εγω την πολωνεζα δεν την εφαγα

 

Η πολωνέζα ποια είναι; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΟΛΩΝΕΖΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ???

 

 

Τα πήρα τώρα γιατί νιώθω πως έχω χάσει επεισόδια

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε κανα μήνα θα την έχεις ξεχάσει. Ματια που δεν βλέπονται γρήγορα λισμονιουνται 

αυτό , φαντάζεσαι να την έβλεπες κάθε μέρα? εκεί θα είχες πρόβλημα 

αν και όπως είπαν κ οι άλλοι μπορείς να πας παρακάτω αρκεί να το αποφασίσεις , γνώρισε γκόμενες κ όλα κ κάποια θα σου κινήσει το ενδιαφέρον , μη περιμένεις να κάνουν οι άλλες την κίνηση κάθε φορά , θα περιμένεις πολύ..  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πολωνέζα ποια είναι; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΟΛΩΝΕΖΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ???

 

 

Τα πήρα τώρα γιατί νιώθω πως έχω χάσει επεισόδια

δεν την ξερετε την πολωνεζα, το ειπα σε αντιπαραθεση με το σκηνικο του φιλου....

η κοπελα εντωμεταξυ ξανθια γαλανοματα 1.84.. απλα δεν τραβουσε γιατι δεν ηθελα να πιεσω καταστασεις μιας και ο μ ...κας ρωτησα αν εχει αγορι κλπ.... παντως περπατουσαμε μαζι και μας κοιταζαν ολοι, φοβερο διδυμο... εχω κρατησει επαφες ακομα και τωρα μεσω φατσοβιβλιου, ποτε δεν ξερεις :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...