Προς το περιεχόμενο

Logitech keyboards -50% (amazon.co.uk)


paulchro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

tsofras

Μια χαρά συνεργάζεται και μάλιστα επιτυγχάνει πολύ καλύτερες επιδόσεις ... Μείνε ON-TOPIC και άσε με εμένα. 

 

@Zus

Βρε το ρωτάς ... βούρ ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρέ λέω να περιμένω κι εγώ, μήπως ξεβρακωθεί καμία Corsair σε κανένα K70 RGB που είναι όνειρο

Ναι περιμενετε πολλες προσφορες σε corsair μηχανικα κατω των 90-100ευρω τωρα...... ουτε καν :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

B)  Το χτύπησα ...  :-D  ελπίζω να κυλήσουν όλα καλά

 

 

@NoiSy MaN  

Κάθε αντικείμενο έχει την αξία και τον ρόλο του ... Τι δεν σου αρέσει για να στο εξηγήσω ...

πχ. πληκτρολόγιο δεν αλλάζεις κάθε χρόνο, γράφω πολύ και παίζω.

Ο επεξεργαστής είναι αρκετός δεν κάνω τρελό multitasking και παιχνιδάκια παίζει μια χαρά με τις γρήγορες μνήμες που φοράει.

Η μητρική από την άλλη έχει σχεδόν τα πάντα και συνεργάστηκε από την πρώτη στιγμή με τις μνήμες στα 3200 όταν άλλοι ακόμα το ψάχνουν ( σημείωση πάει σχεδόν ένας χρόνος που το έστησα ) 

Πόσο πήγε τελική τιμή με μεταφορικά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι περιμενετε πολλες προσφορες σε corsair μηχανικα κατω των 90-100ευρω τωρα...... ουτε καν :P

Και 124€ του Πλαισίου από 160€ καλά ήταν. Δεν είδα να πέσουν και πουθενά αλλού η αλήθεια είναι.

 

Εγώ πάντως δικαιώθηκα που περίμενα μιας και χτύπησα ένα G910 στα 80€ και ένα k70 στα 124€. :P

 

Αν δεν το ήθελε ένας φίλος το G910 θα το έδινα εδώ μέσα όσο το πήρα, αλλά friends come first.

 

Η απόλυτη απογοήτευση ήταν η Razer. Άφαντη από όλο το BF

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα αυτο ακριβως λεω.Τα Corsair εινα αδικαιολογητα ακριβα. Επαιξε το G610 αυτες τις μερες στα 56ευρω και γραφεται οτι 124ευρω για το K70 ηταν καλα?Κοροιδευομαστε τωρα?

http://www.insomnia.gr/topic/628618-%CE%B5%CE%BE%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%BB%CE%B7%CE%B8%CE%B7%CE%BA%CE%B5-%CF%83%CF%85%CE%BD%CF%84%CE%BF%CE%BC%CE%B1-logitech-g610-redbrown-5590-black-friday-mediamarkt/

 

Ναι οκ δεν ειχε rgb φωτισμο,ουτε καμια τρελη σχεδιαση και αυτο αλλα σε καμια περιπτωση δεν ειναι να πεις οτι οι διαφορες που εχει απο το K70 δικαιολογουν τα διπλασια χρηματα που ζηταγε το δευτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το παραλάβω θα σου πω. Να επαναλάβω όμως για ακόμη μία φορά ότι το G 410 με απογοήτευσε με τον μεταλλικό ήχο που κάνει κατά την πληκτρολόγηση και ήμουν ιδιαίτερα επιφυλακτικός απέναντι στο G910. Απεναντίας είμαι 3 χρόνια κάτοχος του M95 και είμαι ιδιαίτερα ευχαριστημένος με εξαίρεση ίσως το software του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...