Προς το περιεχόμενο

Logitech keyboards -50% (amazon.co.uk)


paulchro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.amazon.co.uk/s/ref=gbmg_mob_m-5_2444_29fc66ed?url=search-alias%3Daps&hidden-keywords=B01G5Y27VY|B01B4O2GHA|B01CISPZUQ&m=A3P5ROKL5A1OLE&dealid=29fc66ed&pf_rd_p=d7315b02-4c75-4f53-a973-33b47e412444&pf_rd_s=mobile-hybrid-5&pf_rd_t=30901&pf_rd_i=161428031&pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_r=XYNW6EWKVG6SMCTVJD97

 

Νομιζω ειναι πολυ καλες προσφορες για καποιον που θελει μηχανικο.

 

Με συγχωρειτε για το προχειρο του ποστ αλλα ειμαι απο κινητο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κάποιο άλλο έξοδο ( τελωνείο ή αποστολή ) ... δεν έχω ξανά αγοράσει από εξωτερικό και καίγομαι για πληκτρολόγιο ...

 

Το UK-Layout είναι αυτό που δουλεύουμε και στην Ελλάδα σωστά ? ή έχει τίποτα ιδιαιτερότητες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κάποιο άλλο έξοδο ( τελωνείο ή αποστολή ) ... δεν έχω ξανά αγοράσει από εξωτερικό και καίγομαι για πληκτρολόγιο ...

 

Το UK-Layout είναι αυτό που δουλεύουμε και στην Ελλάδα σωστά ? ή έχει τίποτα ιδιαιτερότητες ?

 

Είναι από το αγγλικό amazon και (αφού είναι ακόμα στην ΕΕ :P ) δεν έχει τελωνείο. Στην τελική τιμή θα πρέπει να βάλεις και μεταφορικά (τα βλέπεις πριν ολοκληρωθεί η παραγγελία)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε quertz τίποτα? :P

 

Έχει κάποιο άλλο έξοδο ( τελωνείο ή αποστολή ) ... δεν έχω ξανά αγοράσει από εξωτερικό και καίγομαι για πληκτρολόγιο ...

Το UK-Layout είναι αυτό που δουλεύουμε και στην Ελλάδα σωστά ? ή έχει τίποτα ιδιαιτερότητες ?

difteclats-us-uk2.png

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κάποιο άλλο έξοδο ( τελωνείο ή αποστολή ) ... δεν έχω ξανά αγοράσει από εξωτερικό και καίγομαι για πληκτρολόγιο ...

 

Το UK-Layout είναι αυτό που δουλεύουμε και στην Ελλάδα σωστά ? ή έχει τίποτα ιδιαιτερότητες ?

To πιο "σπαστικό" είναι το μικρό shift και μετά το μεγάλο enter. Επίσης, αν θες απαντάς, γιατί μητρική 170 ευρώ με cpu 120 και γιατί ενδιαφέρεσαι για πληκτρολόγιο που έχει σχεδόν την αξία του cpu σου?(άντε πες ότι αυτό είναι ευκαιρία τώρα, but still) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

B)  Το χτύπησα ...  :-D  ελπίζω να κυλήσουν όλα καλά

 

 

@NoiSy MaN  

Κάθε αντικείμενο έχει την αξία και τον ρόλο του ... Τι δεν σου αρέσει για να στο εξηγήσω ...

πχ. πληκτρολόγιο δεν αλλάζεις κάθε χρόνο, γράφω πολύ και παίζω.

Ο επεξεργαστής είναι αρκετός δεν κάνω τρελό multitasking και παιχνιδάκια παίζει μια χαρά με τις γρήγορες μνήμες που φοράει.

Η μητρική από την άλλη έχει σχεδόν τα πάντα και συνεργάστηκε από την πρώτη στιγμή με τις μνήμες στα 3200 όταν άλλοι ακόμα το ψάχνουν ( σημείωση πάει σχεδόν ένας χρόνος που το έστησα ) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

B)  Το χτύπησα ...  :-D  ελπίζω να κυλήσουν όλα καλά

 

 

@NoiSy MaN  

Κάθε αντικείμενο έχει την αξία και τον ρόλο του ... Τι δεν σου αρέσει για να στο εξηγήσω ...

πχ. πληκτρολόγιο δεν αλλάζεις κάθε χρόνο, γράφω πολύ και παίζω.

Ο επεξεργαστής είναι αρκετός δεν κάνω τρελό multitasking και παιχνιδάκια παίζει μια χαρά με τις γρήγορες μνήμες που φοράει.

Η μητρική από την άλλη έχει σχεδόν τα πάντα και συνεργάστηκε από την πρώτη στιγμή με τις μνήμες στα 3200 όταν άλλοι ακόμα το ψάχνουν ( σημείωση πάει σχεδόν ένας χρόνος που το έστησα ) 

 

offtopic

 

 

Δεν ξέρω για την μητρική σου που συνεργάζεται με τις 3200 μνήμες , το cpu σου πάντως δεν συνεργάζεται και πολύ

 

http://ark.intel.com/products/90729/Intel-Core-i3-6100-Processor-3M-Cache-3_70-GHz

Memory Types DDR4-1866/2133, DDR3L-1333/1600 @ 1.35V

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα φίλο που θέλει το G410 και θα το πάρει στην τιμή που το αγόρασα.

 

Αξίζει το G910? Εγώ δεν θα έχω μεταφορικά, θα το παραλάβει φίλος στην Αγγλία και θα μου το φέρει.

 

Βοηθάτε χριστιανοί, με τυραννάει από το πρωί  αυτή η προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή τιμή για το Orion G610 brown έχει ο Κωτσόβολος:

http://www.kotsovolos.gr/site/gaming-gadgets/pc/gaming-keyboards/164159-logitech-g610-orion-brown

 

Εγώ πάντως τσίμπησα το Coolermaster Masterkeys Pro L white πριν λίγες μέρες και είναι πολύ καλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...