Προς το περιεχόμενο

Xbox LIVE 12 Month Gold (Amazon) - €30


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 98
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το πήρα κι εγώ από amazon.co.uk βάζοντας διεύθυνση του κολλητού μου στο Λονδίνο και πληρώνοντας κανονικά με ελληνική χρεωστική. Την ενεργοποιησα, όλα καλά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα κι εγώ από το game.co.uk αλλά ήρθε email και γράφει: 

Delivery Method: Free Delivery - 2nd Class Post (3-10 working days) !?!

 

Αφού έλεγε Delivered by Email...

Όσοι αγοράσατε από εκεί σας ήρθε άμεσα ο κωδικός;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα κι εγώ από το game.co.uk αλλά ήρθε email και γράφει: 

Delivery Method: Free Delivery - 2nd Class Post (3-10 working days) !?!

 

Αφού έλεγε Delivered by Email...

Όσοι αγοράσατε από εκεί σας ήρθε άμεσα ο κωδικός;

Μήπως σου ήρθαν κι άλλα email νωρίτερα; Τσέκαρε και τα spam. Εμένα ήρθε ένα στο λεπτό με το που έκανα την αγορά με τον κωδικό. Μετά από 1 ώρα περίπου μου ήρθε ένα άλλο που έλεγε ότι λόγω της Black Friday η αποστολή θα γίνει σε 3-10 μέρες όπως έλεγε κι εσένα κι σε ακόμη μια ώρα ήρθε ένα τρίτο email που έλεγε ότι έγινε dispatched. Τα 2 τελευταία email όπως καταλαβαίνεις ήταν άκυρα μιας και ο κωδικός είχε ήδη έρθει με το πρώτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως σου ήρθαν κι άλλα email νωρίτερα; Τσέκαρε και τα spam. Εμένα ήρθε ένα στο λεπτό με το που έκανα την αγορά με τον κωδικό. Μετά από 1 ώρα περίπου μου ήρθε ένα άλλο που έλεγε ότι λόγω της Black Friday η αποστολή θα γίνει σε 3-10 μέρες όπως έλεγε κι εσένα κι σε ακόμη μια ώρα ήρθε ένα τρίτο email που έλεγε ότι έγινε dispatched. Τα 2 τελευταία email όπως καταλαβαίνεις ήταν άκυρα μιας και ο κωδικός είχε ήδη έρθει με το πρώτο.

Όχι δεν ήρθε άλλο email.

Άνοιξα chat με το support τους, μου λένε ότι το κοιτάνε και τελικά περίμενα 1 ώρα χωρίς αποτέλεσμα, γιατί με... ξέχασαν απ' ότι φαίνεται...

Ανοίγω 2ο chat και μετά από μερικά λεπτά μου λένε ότι είναι digital το delivery κι αν δεν έχει έρθει μέσα σε 24 ώρες να τους ξαναμιλήσω... Να δεις που στο τέλος θα χάσω και τις προσφορές του black friday σε τιμές gold...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν ήρθε άλλο email.

Άνοιξα chat με το support τους, μου λένε ότι το κοιτάνε και τελικά περίμενα 1 ώρα χωρίς αποτέλεσμα, γιατί με... ξέχασαν απ' ότι φαίνεται...

Ανοίγω 2ο chat και μετά από μερικά λεπτά μου λένε ότι είναι digital το delivery κι αν δεν έχει έρθει μέσα σε 24 ώρες να τους ξαναμιλήσω... Να δεις που στο τέλος θα χάσω και τις προσφορές του black friday σε τιμές gold...

Από τη στιγμή που αγόρασες σε αυτή την τιμή, δεν παίζει να χάσεις τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τη στιγμή που αγόρασες σε αυτή την τιμή, δεν παίζει να χάσεις τίποτα.

 

Από το game.co.uk σίγουρα, αλλά η Microsoft δεν θα περιμένει πότε θα ενεργοποιήσω το gold...

Έτσι και δεν έχω το key μέχρι τη Δευτέρα τελειώνουν οι προσφορές της Black Friday :(

 

Το κουλό στην υπόθεση είναι πως στο marketplace μου βγάζει προσφορά 1 ευρώ για 1 μήνα gold που κι εκεί όσες προσπάθειες κι αν έκανα έβγαινε error. Επικοινώνησα με το support της Microsoft και μου είπανε ότι προώθησαν το θέμα στους tech και να προσπαθήσω αργότερα... Μέχρι πριν λίγο που ξαναδοκίμασα δεν έχει διορθωθεί το πρόβλημα.

Τι να πω... δεν με θέλει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το game.co.uk σίγουρα, αλλά η Microsoft δεν θα περιμένει πότε θα ενεργοποιήσω το gold...

Έτσι και δεν έχω το key μέχρι τη Δευτέρα τελειώνουν οι προσφορές της Black Friday :(

Αν αγόρασες από game.co.uk, σίγουρα θα πάρεις κωδικό το πολύ πολύ με μια καθυστέρηση. Δε νομίζω να σου πουν πάρε τα λεφτά πίσω και να μείνεις "κρεμασμένος" χωρίς κωδικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αγόρασες από game.co.uk, σίγουρα θα πάρεις κωδικό το πολύ πολύ με μια καθυστέρηση. Δε νομίζω να σου πουν πάρε τα λεφτά πίσω και να μείνεις "κρεμασμένος" χωρίς κωδικό.

Ούτε κι εγώ, τι στο καλό...

Σ' ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το game.co.uk σίγουρα, αλλά η Microsoft δεν θα περιμένει πότε θα ενεργοποιήσω το gold...

Έτσι και δεν έχω το key μέχρι τη Δευτέρα τελειώνουν οι προσφορές της Black Friday :(

 

Το κουλό στην υπόθεση είναι πως στο marketplace μου βγάζει προσφορά 1 ευρώ για 1 μήνα gold που κι εκεί όσες προσπάθειες κι αν έκανα έβγαινε error. Επικοινώνησα με το support της Microsoft και μου είπανε ότι προώθησαν το θέμα στους tech και να προσπαθήσω αργότερα... Μέχρι πριν λίγο που ξαναδοκίμασα δεν έχει διορθωθεί το πρόβλημα.

Τι να πω... δεν με θέλει..

και σε μενα δεν ηρθε ακομα το email με τον κωδικο αλλα ηρθαν τα δυο για επιβεβαιωση παραγγελιας και αποστολη,περιεργα πραγματα τι να πω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πήγα να αγοράσω απο το amazon και πηρα αυτο το μήνυμα... 

Έτυχε και  σε κάποιον άλλον?

 

Σου έκαναν cancel την παραγγελία...

Για κάποιο λόγο το σύστημά τους έκανε flag στο order σου και αυτόματα έφαγε πόρτα...

 

και σε μενα δεν ηρθε ακομα το email με τον κωδικο αλλα ηρθαν τα δυο για επιβεβαιωση παραγγελιας και αποστολη,περιεργα πραγματα τι να πω...

 
Υποψιάζομαι ότι ξέμειναν από keys και αντί να λένε out of stock, δένουν το γάιδαρο (εμάς τους τυχερούς) και μας αφήνουν στο περίμενε... Πάντως αν δω ότι δεν έχω key μέχρι τη Δευτέρα το πρωί θα ζητήσω refund...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα αγορασα και εγω απο το game.co.uk , αλλα και σε εμενα αντι για κωδικο μου εστειλαν email οτι και καλα η παραγγελια μου εχει γινει shiped. Μάλλον τους τελειωσαν οι κωδικοι . Ελπιζω να μην μπλεξαμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...