Προς το περιεχόμενο

Xbox LIVE 12 Month Gold (Amazon) - €30


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 98
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και εγώ είμαι με τα στοιχεία συμπληρωμένα. Καλά τι είναι το χειρότερο που μπορεί να γίνει περά απο refund; Αφού λέει ούτως η άλλως. digital delivery 

 

Delivery

Your download order will be delivered to your email address.
 
edit: To Pay now είναι grayed out.
edit 2: Nvm έστρωσε μόνο του μετά απο λίγο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μίλησα με το support και μου ειπαν οτι λόγω πολλών παραγγελιών εχει πεσει το σύστημα που στέλνει τους κωδικούς και να τον περιμένω απο αύριο κατα το μεσημέρι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ωραία. Και στα orders έχει ούτως η άλλως

 

FREE
Delivered by Email   - Unshipped.

 

Όταν με το καλό έχουν κωδικούς θα ρθεί και το mail. Τώρα περιμένουμε κωδικό και το bundle με το xbone s και είμαστε κομπλέ.

 

Να είχε και παιχνίδια της προκοπής αυτό το μήνα, καλά θα ήτανε.

 

edit: Και μόλις ήρθε και ο κωδικός. Όλα καλά :)

Επεξ/σία από klainmaingr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις ηρθε!κρατιεμαι να μην παρω και δευτερο :P

 

για να παιξεις τα παιχνιδια που κατεβαζεις με key απο πχ cdkeys χρειαζεται να εχεις συνδρομη gold; αν ειναι ετσι συμφερει να παρεις και δευτερη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως σου ήρθαν κι άλλα email νωρίτερα; Τσέκαρε και τα spam. Εμένα ήρθε ένα στο λεπτό με το που έκανα την αγορά με τον κωδικό. Μετά από 1 ώρα περίπου μου ήρθε ένα άλλο που έλεγε ότι λόγω της Black Friday η αποστολή θα γίνει σε 3-10 μέρες όπως έλεγε κι εσένα κι σε ακόμη μια ώρα ήρθε ένα τρίτο email που έλεγε ότι έγινε dispatched. Τα 2 τελευταία email όπως καταλαβαίνεις ήταν άκυρα μιας και ο κωδικός είχε ήδη έρθει με το πρώτο.

 

Και εμενα ετσι ακριβως εγινε,κατευθειαν ο κωδικος και μετα τα υπολοιπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις ηρθε!κρατιεμαι να μην παρω και δευτερο :P

 

για να παιξεις τα παιχνιδια που κατεβαζεις με key απο πχ cdkeys χρειαζεται να εχεις συνδρομη gold; αν ειναι ετσι συμφερει να παρεις και δευτερη

Όχι κοίταξε να δεις πως πάει:

 

Δωρεάν games with gold για xbox one ---> πρέπει να έχεις ενεργή συνδρομή gold για να παίξεις τα συγκεκριμένα παιχνίδια και μόνο (ουσιαστικά τα νοικιάζεις). Δηλαδή, όταν λήξει το gold και δεν ανανεώσεις δεν μπορείς να παίξεις αυτά τα παιχνίδια, εκτός αν κάποια στιγμή ενεργοποιήσεις το gold ξανά...

 

Δωρεάν Games with gold για 360 ---> μένουν στο λογαριασμό σου και παίζεις ακόμα και χωρίς gold

 

Τέλος, για όλα τα παιχνίδια υπάρχει ένας περιορισμός: Aν θες να παίξεις online πρέπει οπωσδήποτε να έχεις gold συνδρομή

Όσα παιχνίδια τα έχεις πάρει από cdkeys μπαίνουν στο λογαριασμό σου για πάντα και δεν χρειάζεται gold εκτός φυσικά αν θες να παίξεις online.

 

Μια φιλική συμβουλή για όσους θέλουν να πάρουν και 2ο key για 1 χρόνο: Μην πάρετε... δεν υπάρχει λόγος

Είναι σχεδόν βέβαιο ότι θα υπάρξουν αν όχι καλύτερες προσφορές στο μέλλον τουλάχιστον ισάξιες με την τωρινή.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασα με κανονική διεύθυνση Αγγλίας (η διεύθυνση μου κατα το μεταπτυχιακό) στο Αμαζόν και μου έβγαλε μήνυμα οτι κανει περισσότερη ώρα απο τη συνήθη για να γινει process και μετα βλέπω στα orders τη συγκεκριμένη αγορα ως cancelled. Άρα ακυρώθηκε, σωστα; υπαρχει περίπτωση να προχωρήσει αργότερα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασα με κανονική διεύθυνση Αγγλίας (η διεύθυνση μου κατα το μεταπτυχιακό) στο Αμαζόν και μου έβγαλε μήνυμα οτι κανει περισσότερη ώρα απο τη συνήθη για να γινει process και μετα βλέπω στα orders τη συγκεκριμένη αγορα ως cancelled. Άρα ακυρώθηκε, σωστα; υπαρχει περίπτωση να προχωρήσει αργότερα;

 

Πολύ σωστά και όχι δεν υπάρχει καμία περίπτωση να προχωρήσει αργότερα.

Πιστεύω πως πλέον ελέγχουν και την IP κι άμα δεν είναι αγγλική ρίχνει άκυρο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω βρίσκομε Κοζάνη, αυτό νομίζει γερμανια (μπας λογο του ότι μας κυβερνάνε οι γερμανοι μας πήραν στο ψιλο στο amazon? :P

 

Πολύ σωστά και όχι δεν υπάρχει καμία περίπτωση να προχωρήσει αργότερα.

Πιστεύω πως πλέον ελέγχουν και την IP κι άμα δεν είναι αγγλική ρίχνει άκυρο...

post-117944-0-09567000-1480280816_thumb.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα και γω μια απο το game.co το μέιλ ηρθε την ιδια στιγμή. Ευχαριστώ τον θρεντοθετη!!!

Ξερετε αν πρέπει να περιμενω να ληξει η μηνιαία που εχω τωρα (αυτη με το 1$)???

Το παλικαρι πανω με καλύψε ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...