Προς το περιεχόμενο

Xbox LIVE 12 Month Gold (Amazon) - €30


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πηρα και γω μια απο το game.co το μέιλ ηρθε την ιδια στιγμή. Ευχαριστώ τον θρεντοθετη!!!

Ξερετε αν πρέπει να περιμενω να ληξει η μηνιαία που εχω τωρα (αυτη με το 1$)???

Το παλικαρι πανω με καλύψε ευχαριστώ!

 

Σήμερα την πήρες; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 98
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πηρα και γω μια απο το game.co το μέιλ ηρθε την ιδια στιγμή. Ευχαριστώ τον θρεντοθετη!!!

Ξερετε αν πρέπει να περιμενω να ληξει η μηνιαία που εχω τωρα (αυτη με το 1$)???

Το παλικαρι πανω με καλύψε ευχαριστώ!

 

στην ιδια περιπτωση(ειχα τον 1μηνα με 1ευρω) οχι δεν χρειαστηκε να περιμενω και αθροιστηκε κανονικα η 12μηνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά στο game.co.uk όσοι προχωρήσατε σα guest, τι διεύθυνση βάλατε; Ελληνική ή Αγγλική; & αν Αγγλική κάποια τυχαία;


Παιδιά στο game.co.uk όσοι προχωρήσατε σα guest, τι διεύθυνση βάλατε; Ελληνική ή Αγγλική; & αν Αγγλική κάποια τυχαία;

 

Προχωρώντας τη πληρωμή με Paypal με συνδεμένη ελληνική κάρτα της Πειραιώς (χρεωστική VISA) τρώω άκυρο. Fraud failure. Καμιά ιδέα κανείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω απαντήσει πότε σε τόσα μνμτ μαζί :-D

Σήμερα την πήρες; 

Λιγα λεπτά πριν το ποστ. Ηρθέ άμεσα σε 1΄

 

στην ιδια περιπτωση(ειχα τον 1μηνα με 1ευρω) οχι δεν χρειαστηκε να περιμενω και αθροιστηκε κανονικα η 12μηνη.

Μολίς ενεργοποιήσα και γω όλα οκ έως 26/12/2017 αν έκανα λίγο υπομονή θα έλεγε 2018 :P

 

Παιδιά στο game.co.uk όσοι προχωρήσατε σα guest, τι διεύθυνση βάλατε; Ελληνική ή Αγγλική; & αν Αγγλική κάποια τυχαία;


 

Προχωρώντας τη πληρωμή με Paypal με συνδεμένη ελληνική κάρτα της Πειραιώς (χρεωστική VISA) τρώω άκυρο. Fraud failure. Καμιά ιδέα κανείς;

Εγώ εβαλά πραγματικά στοιχεία και πλήρωσα direct με κάρτα eur...nk

 

εγω ετρωγα καρτα απο το amazon,  στο game.co.uk με paypal μου περασε κανονικα

Ακριβώς το αντίθετο βαρέθηκα τις προμήθειες του paypal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα τελικά μου πέρασε με κανονικά στοιχεία και PayPal (αλλα τη μετατροπή η τράπεζα) και σε δέκα λεπτά έλαβα email οτι θα καθυστερήσει το delivery... ελπίζω να μην γινει πουστια !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα τελικά μου πέρασε με κανονικά στοιχεία και PayPal (αλλα τη μετατροπή η τράπεζα) και σε δέκα λεπτά έλαβα email οτι θα καθυστερήσει το delivery... ελπίζω να μην γινει πουστια !

 

Δυστυχώς σήμερα έφαγα άκυρο με την κάτωθι αιτιολογία!

Σημειωτέον έβαλα paypal ως μέσο πληρωμής και σε κανένα σημείο δεν είχα βάλει ψευδή στοιχεία!!

Τελικά καραγκιόζηδες υπάρχουν παντού!

 

We're sorry to say your recent order has been cancelled. 

 

While going through your order, our risk and security processes have come across a few issues which prevent us from billing and shipping your product(s). 

 

There are several reasons why this might happen. For your privacy, these are not shared with us. Some examples of order rejections are because of issues with billing/shipping addresses, the particular card being used or the email address linked with your account. 

 

Please contact our Customer Service Team on 0208 827 0099 and we will re-place your order for you.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς σήμερα έφαγα άκυρο με την κάτωθι αιτιολογία!

Σημειωτέον έβαλα paypal ως μέσο πληρωμής και σε κανένα σημείο δεν είχα βάλει ψευδή στοιχεία!!

Τελικά καραγκιόζηδες υπάρχουν παντού!

 

We're sorry to say your recent order has been cancelled. 

 

While going through your order, our risk and security processes have come across a few issues which prevent us from billing and shipping your product(s). 

 

There are several reasons why this might happen. For your privacy, these are not shared with us. Some examples of order rejections are because of issues with billing/shipping addresses, the particular card being used or the email address linked with your account. 

 

Please contact our Customer Service Team on 0208 827 0099 and we will re-place your order for you.

καραγκιόζηδες που προσπαθούμε να εξαπατήσουμε τους όρους τους και δεν μας αφήνουν. Φτου και ξανα φτου τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καραγκιόζηδες που προσπαθούμε να εξαπατήσουμε τους όρους τους και δεν μας αφήνουν. Φτου και ξανα φτου τους

Κανεις λάθος και σε παρακαλώ να ανακαλεσεις.

Έγραψα κανονικά στοιχεία και χωρίς καμία διάθεση να κοροϊδέψω μιας και χθες που μου ήρθε στο email υπενθύμιση για τις τελευταίες ώρες διαθεσιμότητας των προσφορών τους πουθενά δεν έγραφε ότι υπάρχει κάποιος γεωγραφικός περιορισμός (ούτε εκεί ούτε στο site)

Άλλωστε αν δεις η αιτιολογία τους για την ακύρωση (ενώ χθες βράδυ έστειλαν επιβεβαίωση με σημείωση ότι θα παραδώσουν εντός πέντε ημερών ) δεν αφορά κάποια παραβίαση όρων αλλά κάτι γενικά περί security, προφανώς δικαιολογία για να ακυρώσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα, δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί πάλι, αλλά τον Νοέμβριο πήρα την μηνιαία με $1 ($1.07 με ΦΠΑ) και τώρα που μπήκα για να χαζέψω μου ξαναέδωσε την επιλογή για αγορά 1 μήνα Gold με $1 και φυσικά τον πήρα (κατέβασα και τα δωρεάν παιχνίδια). Επειδή δεν πολυπαίζω δεν είχα αγοράσει ετήσια, νόμιζα ότι ήταν για μία φορά μόνο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί πάλι, αλλά τον Νοέμβριο πήρα την μηνιαία με $1 ($1.07 με ΦΠΑ) και τώρα που μπήκα για να χαζέψω μου ξαναέδωσε την επιλογή για αγορά 1 μήνα Gold με $1 και φυσικά τον πήρα (κατέβασα και τα δωρεάν παιχνίδια). Επειδή δεν πολυπαίζω δεν είχα αγοράσει ετήσια, νόμιζα ότι ήταν για μία φορά μόνο...

 

Μέσα από την κονσόλα την πήρες ή από κάπου αλλού?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τον υπολογιστη το πηρα, ο προηγουμενος μηνας εληξε τελη δεκεμβρη.

 

 

μου βγαζει και μενα 1 μηνα με ενα ευρω αλλα εχω δοκιμασει να πληρωσω με paypal,καρτα απο xbox απο η/υ με ολα τα browser αλλα βγαζει σφαλμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...