Προς το περιεχόμενο

Μετά το Note 2 ποιο?


logokrimenos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν δεν βρίσκεις πουθενά το note 4 που για μένα είναι το πιο πλήρες note που έχει βγάλει η Samsung,(οι λόγοι λίγο πολύ γνωστοί) πήγαινε για το note 5 αν μπορεις να δώσεις τόσα. Εναλλακτικά μπορείς να ψάξεις στις αγγελίες να βρεις κανένα σε καλύτερη τιμη.

 

Επειδή όμως μιλάμε για smartphone του 2014 για μένα πάνω από 200 ευρώ μεταχειρισμένο μην πας να δώσεις, ακόμα και αν είναι σε άριστη κατάσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Είμαι κάτοχος του Samsung Note 2 εδώ και 3 χρόνια. Άλλαξα μια μπαταριούλα πριν μήνες και έβαλα και για πρώτη φορά μου Custom Rom και πετάει (για τα δεδομένα μου), το θέμα είναι οτι είχε σπάσει ελάχιστα η οθόνη μου χωρίς να ενοχλεί, αλλα προχτές έφαγε τούμπα και όπως λέμε στο χωριό μου εγαμήθηκε.

 

Έψαχνα στο skroutz μήπως πάω για κανένα Note 3/4 και δεν βρίσκω να πουλάνε κανένα, θέλω βοήθεια στο τι κινητό μπορώ να πάρω και να είναι σχετικά φθηνό <300€ και να έχει τα χαρακτηριστικά σαν του Note 2 ή και λίγο καλύτερα. (μάλλον θα κουμπώσω και σε αυτό με το που το πάρω custom rom)

 

Το μόνο που είδα και μου ψιλοάρεσε αλλα δεν ξέρω αν είναι καλό είναι το Samsung J7 http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_j7_(2016)-7870.php

 

 

ακούω γνώμες και προτάσεις!

Εχω το ΝΟΤΕ2 Ν7100 και καεικε η πλακετα μου μηπως το δινεις για ανταλακτικα και ποσα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...