Προς το περιεχόμενο

iOS 10.1.1


BigBlackClock

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα.
Έχω το iPhone 5s με iOS 10.1 και σκέφτομαι να μην κάνω άλλες αναβαθμίσεις στο iOS . Κάποιος που έχει την 10.1.1 έχει δει διαφορά προς το καλύτερο η όχι ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.

Έχω το iPhone 5s με iOS 10.1 και σκέφτομαι να μην κάνω άλλες αναβαθμίσεις στο iOS . Κάποιος που έχει την 10.1.1 έχει δει διαφορά προς το καλύτερο η όχι ;

μην κάνεις, Περίμενε την 10.2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.techtimes.com/articles/186956/20161125/ios-10-1-issues-persisting-across-ios-10-1-1-and-ios-10-2-beta-severe-battery-drain-broken-audio.htm

 

Σε 5s μου χτύπαγε απο 30% κατευθείαν 0% και κλείσιμο. Έχει θέματα η έκδοση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.techtimes.com/articles/186956/20161125/ios-10-1-issues-persisting-across-ios-10-1-1-and-ios-10-2-beta-severe-battery-drain-broken-audio.htm

 

Σε 5s μου χτύπαγε απο 30% κατευθείαν 0% και κλείσιμο. Έχει θέματα η έκδοση

Έχει χαλάσει η μπαταρια σου. Απλά έτυχε να πέσει πάνω στην αναβάθμιση.. περίπου στα 2 χρόνια θέλουν αλλαγή οι μπαταρίες. Αντέχουν γύρω στις 500 φορτίσεις. Αν έχεις 5s που θέλει φόρτιση 2 φορές κιόλας δυστυχώς ακόμη χειρότερα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει χαλάσει η μπαταρια σου. Απλά έτυχε να πέσει πάνω στην αναβάθμιση.. περίπου στα 2 χρόνια θέλουν αλλαγή οι μπαταρίες. Αντέχουν γύρω στις 500 φορτίσεις. Αν έχεις 5s που θέλει φόρτιση 2 φορές κιόλας δυστυχώς ακόμη χειρότερα..

εχει χαλάσει η μπαταρία σε 6 μηνών τηλεφωνο με κανένα πρόβλημα μέχρι την αναβάθμιση... έχει 180 φορτίσεις.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...