Προς το περιεχόμενο

Καλύτερη κάμερα σε κινητό μέχρι 400 ευρώ


Thanos233

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ανοίγω αυτό το θέμα για λογαριασμό φίλου. Θέλει να πάρει κινητό μέχρι 400 ευρώ και τον ενδιαφέρει η κάμερα. Δεν τον ενδιαφέρει κάτι άλλο. Θέλει την καλύτερη σε αυτά τα χρήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμ δεν το είχα σκεφτεί καθόλου για lumia, όντως είναι τρομερή η κάμερα! Και σαν εναλλακτική σε android?

moto x style, nexus 5x, moto g4 για κατω απο 300

lg g5 honor 8 και nexus 6p για απο 300 μεχρι 400

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

moto x style, nexus 5x, moto g4 για κατω απο 300

lg g5  και nexus 6p για απο 300 μεχρι 400

Το g5 έχει όντως τρομερή κάμερα, αλλά επειδή δεν το θέλω για εμένα δεν θέλω να προτείνω κάτι το οποίο μπορεί να παρουσιάσει προβλήματα (κι εγώ κάτοχος lg είμαι και δεν έχω κανένα θέμα, αλλά ξέρεις αλλού τυχαίνει η στραβή). Όσο για το nexus, είδα κάτι reviews και φαίνεται ότι έχει την καλύτερη κάμερα από όλα σε αυτά τα λεφτά! και μου κάνει εντύπωση γιατί στα χαρτιά υπάρχουν και άλλα κινητά με καλύτερες κάμερες (υποτίθεται).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμ δεν το είχα σκεφτεί καθόλου για lumia, όντως είναι τρομερή η κάμερα! Και σαν εναλλακτική σε android?

Αυτα

Huawei P9

Sony Xperia Z5

Lg G5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το g5 έχει όντως τρομερή κάμερα, αλλά επειδή δεν το θέλω για εμένα δεν θέλω να προτείνω κάτι το οποίο μπορεί να παρουσιάσει προβλήματα (κι εγώ κάτοχος lg είμαι και δεν έχω κανένα θέμα, αλλά ξέρεις αλλού τυχαίνει η στραβή). Όσο για το nexus, είδα κάτι reviews και φαίνεται ότι έχει την καλύτερη κάμερα από όλα σε αυτά τα λεφτά! και μου κάνει εντύπωση γιατί στα χαρτιά υπάρχουν και άλλα κινητά με καλύτερες κάμερες (υποτίθεται).

Οχι τα χαρτια λενε οτι το 6π εχει καμερα περίπου ιδίων δυνατοτήτων με το 6σ απλος το η απλε ειναι μανουλα στην επεξεργασια εικονας. Το 5χ εχει την ιδια καμερα με το 6π και το συλε εχει παρόμοια καμερα (λιγο καλυρερη σε καλο φως και λιγο χειρότερη σε λιγο φως).

Υστερίες αυτα με την ΛΓ ειναι το καλυτερο σε αυτα τα λεπτα. Αν δεν εχει θεμα να δωσει τοσα ας το παρει. Το νεξους ειναι υπερτιμημένο κανονικα επρεπε να κανει 300.

Huawei P9

 

honor 8 γιατι ειναι 100% πιο σεξι! B)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και το moto z play

είδα review από z play για κάμερα και απλά δεν το περίμενα, πολύ καλή!!

Οχι τα χαρτια λενε οτι το 6π εχει καμερα περίπου ιδίων δυνατοτήτων με το 6σ απλος το η απλε ειναι μανουλα στην επεξεργασια εικονας.

Συγνώμη, αναφερόμουν στο sasmung galaxy s6

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οφφτοπικ: νημα να μαθεις ορθογραφια ή αλλιως να ξεστραβωθεις. Οντοπικ: Lg g5 απο εμενα. Κατοχος. Οι προλαλησαντες ισχυριζονται το ιδιο(καθενας για το κινητο που προτεινει);;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οφφτοπικ: νημα να μαθεις ορθογραφια ή αλλιως να ξεστραβωθεις.

Καλά, μη θύγισαι, θα πάθεις τίποτα. Κράτα και λίγο από την χολή σου να την βγάλεις και αλλού. Μάλλον κάτι άλλο θα εννοείς, γιατί η ορθογραφία ερμηνευτικά δεν σχετίζεται με αυτό που θες να μου καταλογίσεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οτι μου αρεσει να γραφω, και εγω και οι αλλοι,ορθογραφα, ειναι χολη για 'σενα;;. Επισης,βλεπω οτι εισαι και πολλα βαρυς και δεν σηκωνεις αστειακια. Και ναι,φιλε μου, υπαρχουν ποστς εδω μεσα(ινσομνια) ,που πρεπει να ξεστραβωθεις για να διαβασεις. Ουτε σου καταλογισα κατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

G5 και από μένα από ότι έχω πιάσει στο θέμα κάμερα η LG είναι τούμπανο παραδοσιακά .

Το z5 επίσης έχει καλή κάμερα αλλά την νύχτα χαλάει αρκετά είναι λίγο παγίδα παρόλο που ισχυρίζονται ότι έχουν την κορυφαία.

Και το s7 είναι επίσης πολύ καλό

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...