Προς το περιεχόμενο

πως περνάνε στα έξοδα οι διαφημίσεις του facebook?


ZELDA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

'Εχει επιλογή το Facebook και το Google για άνοιγμα τιμολογίου σε pdf, δεν θυμάμαι τώρα το μενού ακριβώς. 'Οταν έκανα εγώ έβγαζαν τιμολόγια μια φορά το μήνα και δεν τα έστελναν, έπρεπε να πας εσύ να τα ανοίξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χθές που ξεκίνησα ένα blog μου γράφει αλληλεπίδραση με 2.000 άτομα, τόσοι είχαν δει τη διαφήμιση μέχρι τότε.

 

140 likes μου έδωσε στη fb σελίδα μου για 5 ευρώ. Δεν είναι και άσχημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ρε παιδιά το τιμολόγιο που το βρίσκουμε , εγώ πχ εχω και επαγγελματική σελίδα στο facebook και κανω προώθηση αλλα δεν βρίσκω καποιο  τιμολογιο να προσκομίσω στον λογιστή μου, τι παίζει;  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το fb πληρώνεται όταν: τελειώνει ο μήνας (τελευταία ημέρα), ανάλογα το πλαφόν που έχεις (νομίζω ξεκινάει 50 ευρώ, εάν δεν το πληρώσεις, τραβήξει στα 50 και τα έχεις στο πάει στα 100, μετά τα 100 στα 200 κοκ) ή εάν έχεις βάλει στάνταρ ποσό και στο τραβήξει. 

 

κάθε φορά που πληρώνεται στον μήνα επάνω πηγαίνεις στο facebook.com/ads/manager και εκεί έχει τις διαφημίσεις που έχεις και τρέχουν συν όσα τιμολόγια σου έχουν εκδοθεί μέσα στον μήνα. 

 

όσο για τα έξοδα, ναι περνάνε αλλά πρέπει η εταιρία που είσαι να έχει ενεργοποιήσει τις ενδοκοινωτικές συναλλαγές για να περαστεί σαν έξοδο στο τέλος του έτους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

όσο για τα έξοδα, ναι περνάνε αλλά πρέπει η εταιρία που είσαι να έχει ενεργοποιήσει τις ενδοκοινωτικές συναλλαγές για να περαστεί σαν έξοδο στο τέλος του έτους

 

Ναι τις ειχα ενεργοποιήσει παλαιότερα, ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...