Προς το περιεχόμενο

Κατανάλωση μπαταρίας στο s7


Aggelosunited

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 44
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δοκιμάστε να βάλετε κι εσείς μαύρο θέμα για 2 μέρες μήπως δείτε διαφορά. Το λέω επειδή με μαύρο θέμα και φόντο οι amoled καίνε 0 καθώς σβήνουν τα pixels. Αν και δε νομίζω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμάστε να βάλετε κι εσείς μαύρο θέμα για 2 μέρες μήπως δείτε διαφορά. Το λέω επειδή με μαύρο θέμα και φόντο οι amoled καίνε 0 καθώς σβήνουν τα pixels. Αν και δε νομίζω.

 

 

ισχύει αυτό έχω δει αισθητη βελτίωση στο S6 πουναι ακόμα χειρότερο σε αυτονομία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εγώ παρατηρώ κάτι άλλο ότaν φορτιζω ασύρματα το κινητό πέφτει αρκετά η αυτονομία (γνήσιο wireless της Samsung) όσες φορές φορτισα ασύρματα με το ζόρι βλέπω 3 ώρες οθόνη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ρε παιδια σε νημα που εχει ανοιχτει για το s7 το απλο ποιος ο λογος να ανακατευεται το s7 edge.

Εγω μπηκα να μαθω ποσες ωρες οθονης βγαζει το s7 το απλο με μετρια προς λιγο βαρια χρηση και εχασα τη μπαλα

δε ξερω για ποιο μιλαει ο ενας και για ποιο ο αλλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ιδιο πραγμα ειναι ,παντως για την ιστορια χτες αναμεταδιδοντας youtube στην τηλεωραση ανοιχτη η οθονη του κινητου (s7e) σε 3 ωρες επεσα απο 62% στο 20% (εχω τα παντα ανοιχτα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ιδιο πραγμα ειναι

Οχι δεν ειναι το ιδιο πραγμα.Οταν γραφεται στον τιτλο S7 τον αλλο τον ενδιαφερει για το S7 οχι για το edge.Οποιος θελει να γραψει για το edge μπορει να ανοιξει αυτος θεμα(οπως γινεται και στο γειτονικο forum για τα κινητα καλη ωρα).

Το μονο που θα τονισω οσον αφορα το SoT ειναι οτι ο καθενας κανει σχεδον διαφορετικη χρηση γιαυτο και εν μερη βγαινουν και αρκετες φορες τετοιες μεγαλες αποκλεισεις στα νουμερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν ειναι το ιδιο πραγμα.Οταν γραφεται στον τιτλο S7 τον αλλο τον ενδιαφερει για το S7 οχι για το edge.Οποιος θελει να γραψει για το edge μπορει να ανοιξει αυτος θεμα(οπως γινεται και στο γειτονικο forum για τα κινητα καλη ωρα).

Το μονο που θα τονισω οσον αφορα το SoT ειναι οτι ο καθενας κανει σχεδον διαφορετικη χρηση γιαυτο και εν μερη βγαινουν και αρκετες φορες τετοιες μεγαλες αποκλεισεις στα νουμερα.

καλα μην θυμωνεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί το απλό η για το edge?

 

 

Για το edge μιλαω παντα που εχει την καλύτερη μπαταρια.

 

Eσυ μιλας για το edge και εμεις απο τη δευτερη σελιδα και μετα χασαμε τη μπαλα σχετικα με sot και σε πιο κινητο αναφερεται ο καθενας.

Διαβαστε το τιτλο πρωτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...