Προς το περιεχόμενο

Στα 20 εκατομμύρια οι συνδρομητές της υπηρεσίας Apple Music


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω και τις 2 υπηρεσίες σε συσκευή android.

Την apple music την έχω με τη τρίμηνη προσφορά και στο spotify είμαι χρόνια συνδρομητής.

Η apple με εξέπληξε ευχάριστα με τις λίστες που βγάζει στο timeline μου με όντως πολύ καλά επιλεγμένα κομμάτια σύμφωνα με τα γούστα μου.

Θα ήταν ιδανικη υπηρεσία για μένα αν η διαφορά ποιότητας ήχου, τουλάχιστον με το κινητό ακουστικά που χρησιμοποιώ, δεν ήταν τόσο σημαντική υπέρ του spotify.

Ακούγοντας spotify δε μπορώ να ανεχθω τον πιο στεγνό λεπτό ήχο του apple music.

Κρίμα γιατί όντως έχουν κάνει καλή δουλειά στο φτιάξιμο λιστών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Apple music και οι streaming υπηρεσίες ωραίες είναι, αν έχεις αρκετά data.. Δηλαδή δεν είναι για Ελλαδα, ή είναι για αυτούς που ακούν σχεδόν αποκλειστικά μουσική από το κινητό. Εγώ έχω 3GB και υπάρχουν μήνες που είναι οριακά..χωρίς βίντεο στο Youtube και χαζα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αστείο είναι ότι αυτή την υπηρεσία, που είναι να παίρνει λεφτά, την έχει φέρει και στο Android. Ολα τα άλλα τα εχει κλειστά και για apple συσκευές μόνο.

 

Εκ πεποιθήσεως λοιπόν δεν ακουμπαω ούτε ένα ευρώ σε αυτήν την εταιρία.

 

 

Τι εννοείς; Να βγάλει App store για Android; Να αγοράζεις Apps να τα τρέχεις που; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έκανα και εγώ τρίμηνη δωρεάν συνδρομή στο apple music..

 

+περισσότερη ποικιλία στα κομμάτια (πχ queen)

 

-όταν επιλέγω ένα κομμάτι αργεί λίγο παραπάνω να ξεκινήσει σε σχέση με το spotify

-δεν παίζει η εφαρμογή στο android headunit που έχω στο αμάξι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι άσχετο . Σήμερα είδα ότι στο Lidle πουλάνε κάρτες για iTunes . Με αυτές μπορώ να αγοράσω παιχνίδια από App Store ; Γιατί δεν έχω πιστωτική και έχω ξενερώσει .

Αυτό που σου απάντησαν είναι λάθος... Είτε itunes, είτε App store το ίδιο πράγμα είναι. Ο λογαριασμός σου είναι ένας και μοναδικός και τα λεφτά που θα βάλεις τα κάνεις ό,τι θες. Αν δε με πιστεύεις ρώτα στο support της Apple μέσω τηλεφώνου, ή σε κάποιο κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αστείο είναι ότι αυτή την υπηρεσία, που είναι να παίρνει λεφτά, την έχει φέρει και στο Android. Ολα τα άλλα τα εχει κλειστά και για apple συσκευές μόνο.

 

Εκ πεποιθήσεως λοιπόν δεν ακουμπαω ούτε ένα ευρώ σε αυτήν την εταιρία.

Έχεις δίκιο. Κι εγώ το ίδιο κάνω. Δε δίνω ούτε 1 € σε εταιρίες που δίνουν τις υπηρεσίες τους για λεφτά. Ξεψαρώσανε όλοι τώρα, και ζητάνε λεφτά. Ακούς εκεί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...