Προς το περιεχόμενο

Πρώτο trailer για την ταινία Spider-Man: Homecoming


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κι εδω γκρίνια; κι εκει γκρινια; παντου γκρινια; ποση γκρινια;

 

Η ταινια θα ειναι πολυ καλη όπως ολες οι ταινιες που μπλεκεται η Disney. Εχουν τα λεφτα και το υλικο να κανουν 15 reboot με 15 διαφορετικους τροπους. Προσωπικη μου αποψη ειναι πως τα amazing ηταν καλυτερα απο την πρωτη τριλογια. Ελπιζω η 6η ταινια να ξεπερασει όλες τις προηγουμενες.

 

Αν δε σας αρεσουν τετοιες ταινιες, υπαρχουν τοσες επιλογες που βαριεμαι να ονοματισω. Στην τελικη εσεις που δε σκοπευετε να τη δειτε, γιατι ανοιξατε την είδηση εξαρχής; Γιατι σπαταλήσατε 2 λεπτα απο τη ζωή σας, απλα για να γκρινιαξετε;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτο που μπλεκουνε τους ηρωες μεταξυ τους και αλλαζουν την ροη των κλασσικων κομιξ δεν με βρισκει καθολου συμφωνο και με ξενερωνει.Προτιμω να δω παλι το παλιο καλο spiderman με τον  Tobey Maguire.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η παγκόσμια βιομηχανία κινηματογράφου έχει πλέον αναλωθεί σε υπερήρωες μέσα από τα κόμικ και τους βάζει να παίζουν μαζί και ξεχωριστά, όπως οι ήρωες των xmen. Αναμενόμενο αφού στέρεψαν από ιδέες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον Ironman τι τον θελανε .... δεν μου αρεσε το τρειλερ παντως προτιμουσα τον spiderman να ειναι ανεξαρτητος απο τος avengers .

ηθελαν μαλλον να κρατησουν λιγο παραπανω ενδιαφερον μετα απο τοσες αθλιες ταινιες του spiderman.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η παγκόσμια βιομηχανία κινηματογράφου έχει πλέον αναλωθεί σε υπερήρωες μέσα από τα κόμικ και τους βάζει να παίζουν μαζί και ξεχωριστά, όπως οι ήρωες των xmen. Αναμενόμενο αφού στέρεψαν από ιδέες..

Εγω προτιμω να βλεπω πολλους μαζι παρα εναν εναν,,,,ασε που τοσο καιρο δε το εκαναν λογο των δικαιωματων που ειχε η καθε εταιρια παραγωγης για καθε ηρωα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως τα τρειλερ έχουν χειρότερα cgi από την ταινία επειδή γίνονται γρήγορα πρώτα τα συγκεκριμένα και ύστερα τα τελειοποιούν. Τ ο ίδιο έγινε και με τον τεράστιο κροκόδειλο στο τρειλερ του Jurassic World.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις δικιο. Μα πόση εκμεταλευση ρε φίλε. Δηλαδή που ακούστηκε. Μια εταιρεία που εχει 500 superheroes στο roster της να κανει ταινιες με superheroes. Ακου τι θα κάνουμε φίλε. Θα σου χαρίσουμε την Marvel. Κάνε τις 4-5 ταινίες που θεωρείς ειναι αρκετές. Αν βγάλους ολες πανω απο 1 δις και καταφέρεις να πείσεις τους μετοχους να σταματήσουν θα σε κυρήξουμε BEST BRAIN EVER. Για 3 δευτερολεπτα γιατι μετα θα πάρεις τον ακριβώς αντίθετο τίτλο.

 

Πουθενά δεν σας βρίσκουμε ρε. Μεγαλώσαμε με ονειρα να δουμε τους αγαπημ'ένους μας ηρωες στο σινεμα. Και τώρα που γινεται (και μαλιστα με το λιγότερο ικανοποιητικές ταινιες) πάλι διαμαρτύρεστε. 

 

Ας το γράψω απλά να το καταλάβεις. ΔΕΝ ΣΕ ΑΝΑΓΚΑΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΔ ΤΙΣ ΤΑΙΝΙΕΣ. Εμάς που μας αρεσουν δεν θελουμε να σταματησουν

Σωστός. Πιστεύω πως έχουν κάνει πολύ καλή δουλειά να ενσαρκώσουν τους αγαπημένους μας ήρωες με πολύ χορταστικές ταινίες. Εγώ θα συνεχίσω να είμαι fan boy της marvel και άσε τους άλλους να λένε ότι θέλουν.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός. Πιστεύω πως έχουν κάνει πολύ καλή δουλειά να ενσαρκώσουν τους αγαπημένους μας ήρωες με πολύ χορταστικές ταινίες. Εγώ θα συνεχίσω να είμαι fan boy της marvel και άσε τους άλλους να λένε ότι θέλουν.

 

Μήπως δείχνει έλλειψη έμπνευσης και αρπαχτή Σέρλοκ;

Μην το δεις τότε?

Εννοείται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποίος δεν αρέσκεται στις ταινίες της Marvel μπορεί απλά να μην τις βλέπει. Η επικοδομητικη κριτική και κουβέντα πάνω στο τερατώδες πηγαίο υλικό του Spiderman και του MU γενικότερα, είναι καλοδεχούμενη και θεμιτή. Το ανούσιο bitching από την άλλη δεν προσφέρει τίποτα. Η γκρίνια και ο μηδενισμός δεν αποτελουν ούτε γνώμη ούτε οπτική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...