Προς το περιεχόμενο

Πρώτο trailer για την ταινία Spider-Man: Homecoming


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δηλαδή τι σκατά κριτική μπορεί να γίνει στον σπαιντερμαν ρε φίλε; Να εισχωρήσουμε εις βάθος σε μια ακόμα παπαριά αρπαχτή του Χόλιγουντ; Είμαστε σοβαροί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν περίμενα καλύτερα σχόλια από οτινανετζήδες εδώ μέσα.... περιμένετε να βγει η ταινία πρώτα και μετά πείτε την φίφα σας.

 

Πολύ δυνατά....
Με ύψος 1,50 μαζί με το τακούνι !!

Όταν γίνεις και εσύ σκηνοθέτης βάλε εσύ όπια γουστάρεις που σε χαλάει το σοκολατάκι αυτό.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ΣΚΥΛΟΒΑΡΕΘΕΙ... να βλέπω συνέχειες επιτυχημένων ταινιών. Αλλά πραγματικά έχω ΑΚΡΩΣ-ΣΚΥΛΟΒΑΡΕΘΕΙ, να βλέπω remake ΙΔΙΩΝ ταινιών!

 

Δηλαδή, οκ... "Spider-Man" 1...2... 4...30!

Αλλά γιατί να δώ "Spider-Man 1"... ξανά... σε άλλη "βερσιόν";

 

Και επειδή δεν έχουν κάτι ιδιαίτερο (διαφορετικό) να κάνουν, έπρεπε ΝΑ "Π*Δ*ΞΟΥΝ" την στολή του;;;; Τί στυλιστικές μπούρδες είναι αυτές;...

 

...Ως screenplay, ετούτος ο "Αράχνης" είναι ΠΙΟ ΩΡΑΙΟΣ! Στο "Civil War" που τον πρωτοείδα (και έκανα... εμετό για την στολή του), πραγματικά τον ΑΠΟΛΑΥΣΑ τον χαρακτήρα, είναι ολόιδιος με το κόμικ. Αλλά δυστυχώς, εκεί σταματούν τα υπέρ.

 

(Μη πω για την... θεία του Πήτερ, που από καλοκάγαθη γιαγιούλα - όπως στο κόμικ - την έκαναν... "υπερτούμπανο Μιλφ" από... τσοντοσάιτ!)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάποτε δεις τι παίζει με τα comics, παίζει να πάθεις 4-5 εγκεφαλικά...

 

Καλά, ναι, ισχύει! Έχω πάψει να τα διαβάζω καιρό, πλέον - έχω μείνει στα "παλιά".

 

Απ' την στιγμή βασικά, που ως σκιτσογράφος εγώ ο ίδιος, είδα να φτιάχνουν κάτι ΑΚΡΩΣ ΜΗ ΡΕΑΛΙΣΤΙΚΑ μοντέλα, με κάτι ΤΙΤΑΝΙΟΥΣ ΜΗ-ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΥΣ μυες κτλ., με μυες που ούτε καν υπάρχουν στην ανατομία...

...με κάτι μικροσκοπικά κεφαλάκια και κάτι τιτάνιους ώμους/δικέφαλους και τεράστιους μηρούς...

 

...ε ναι, έπαξα να τα διαβάζω πια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δεν είναι μόνο ότι έχουν γίνει αλλαγές κατά καιρούς στον Peter Parker, υπάρχουν και comics με alternate universes...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...