Προς το περιεχόμενο

Προσφορα ssd ocz tr150 240gb 70€ [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


AllNatural

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βρηκα για αγορα απο ιντερνετ 70 ευρω τον παρακατω δισκο http://www.public.gr/product/computers-and-software/anabathmisi/esoterikoi-skliroi-diskoi/esoterikos-diskos-ssd-ocz-tr150-240gb-25-sata-3-tr150-240gb/prod8110587pp/ . Επομενη τιμη σκρουτζ 86 ευρω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι φαση, αυτος ο δισκος πριν λιγο καιρο ειχε 65 ευρω περιπου. Αχ αυτα τα ελληνικα καρτελ ποσο εξυπνα δρουν, ειδικα πριν περιοδους εκπτωσεων για να πλασαρουν "προσφορες". Καλη η τιμη του public παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γενικά από τότε που βγήκε ο Τραμπ πριν 3 εβδομάδες όλα έχουν ακριβύνει λόγω υποτίμησης 10% του ευρώ. Γεια σου Σοιμπλε με τα σκληρά σου νομίσματα .

 

Η τιμή με τα σημερινά δεδομένα είναι πολύ καλή και ΔΕΝ έχει να κάνει με τα "καρτελ" , σε όλη την ευρώπη οι τιμές έχουν ανέβει πολύ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα μου χει κανει και μενα εντυπωση εχουν αυξηθει τιμες σε ολα τα ηλεκτρονικα αμα το παρατηρησεις σε σχεση με εναν μηνα πριν, ισως εχει να κανει και με την πτωση του ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τιμή με τα σημερινά δεδομένα είναι πολύ καλή και ΔΕΝ έχει να κάνει με τα "καρτελ" , σε όλη την ευρώπη οι τιμές έχουν ανέβει πολύ.

εγω αναμεσα στα 70-75 τον βλεπω geizhals τον συγκεκριμενο ssd απο 65, που  καλυπτει ενα ευρυ φασμα μαγαζιων εντος ΕΕ, αλλο ενα 5-10ευρω αυξηση και αλλο 30, οποτε το καρτελ λιγο πολυ παιζει. :P Tiμη απο amazon.de 77 ευρω και οτι μεταφορικα ειναι (ειμαι prime και δεν μου τα δειχνει για καποιο περιεργο λογο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ τον ts...

Αν και περίμενα αρκετό καιρό δεν πέτυχα μια προσφορά στα 50 ευρώ για 240 GB όπως ονειρευόμουν

οπότε περίμενα κάτι καλό και με άτοκες δόσεις !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρηκα για αγορα απο ιντερνετ 70 ευρω τον παρακατω δισκο http://www.public.gr/product/computers-and-software/anabathmisi/esoterikoi-skliroi-diskoi/esoterikos-diskos-ssd-ocz-tr150-240gb-25-sata-3-tr150-240gb/prod8110587pp/ . Επομενη τιμη σκρουτζ 86 ευρω.

Βάλε και τα μεταφορικά πάει 90 ευρώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ρε παιδιά με κάψατε. Προ δυο εβδομάδων αγόρασα τον 120άρη 59€ από το ΠΛΑΙΣΙΟ, ευτυχώς όχι για μένα...

Εγω τν 240αρι αγορασα στα 60 απο το πλαισιο πριν κατι μηνες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...