Προς το περιεχόμενο

Νέο hacking στη Yahoo, με υποκλοπή δεδομένων 1 δισ. λογαριασμών


Sintranil

Προτεινόμενες αναρτήσεις

στο τέλος θα κλειδωνόμαστε μόνοι μας γιατί με τόσους κωδικούς που έχουμε αλλάξει έχουμε ξεχάσει τι βάλαμε τελευταίο..

 

Υ.Γ. Ποιος χρησιμοποιεί ακόμα yahoo? Έχει κάνει τόοοσα καμώματα που ελάχιστοι το έχουν πρώτο mail. Εναν forwarder βάζαμε μέχρι νομίζω τον έκοψε και αυτό για να μπαίνουμε στο email αλλα πλέον ούτε καν.. Rip μοιάζει η φάση όλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yahoo...θυμάμαι πριν χρόνια πάω να κάνω register το comfuzio, το κάνει κανονικά και όλα καλά. Πάω την επόμενη μέρα να κάνω login, το account αυτό δεν βρέθηκε! 

Ε ρε γμτ λέω τι στο καλό; Στον ύπνο μου το είδα ότι έκανα register? Πάω ξανά να κάνω register μου βγάζει account name already taken! Πατάω forgot password για να μου στείλει στο Hotmail link για reset, δεν μου στέλνει τίποτα. Μετά από καιρό που τα παράτησα με το yahoo ήθελα να κάνω account για το flickr, πατάω register κλασικά πιασμένο πατάω forgot password πάλι και αυτή την φορά μου ήρθε κανονικά στο Hotmail, κάνω την διαδικασία και με βάζει στο mail το οποίο το είχε άλλος και έβλεπα το Inbox που είχε μέσα πράγματα. 

Από τότε ποτέ ξανά yahoo. Μια χαρά είναι το outlook/hotmail και το gmail

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα εγω χρησιμοποιω λογαριασμο yahoo για περισσοτερη ασφαλεια στο android, ωστε αν μπορεσουν με καποιο τροπο ή γνωριζουν το pin να πρεπει να γνωριζουν τον extra κωδικο gia to yahoo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ξαναρωτήσω όσους το απαξιώνουν.

Ποιος άλλος email client σου δίνει την δυνατότητα να έχεις πολλά e-mail messages ταυτόχρονα ανοιχτά και να τα δουλεύεις παράλληλα με μόνο ένα tab στον περιηγητή?????

Προσοχή δεν μιλάμε για το office outlook, αλλά για Web mail.

Όταν το καταφέρει το Gmail/outlook τότε την συζητάμε την αλλαγή.

Όσο για το ποιος έχει: οποίος δεν είναι user της τελευταίας 5ετιας.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα πάλι μια κλασσική επίσκεψη στο yahoo mail καιρός ήταν!

Η προηγούμενη ήταν τότε που είχε ένα ανάλογο leak.

Η Yahoo ξέρει καλύτερα πως να ανανεώνει τους δεσμούς των πελατών της. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...