Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus: 1 Year Subscription - 20% Off (39.99€)


kalogk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ειναι μονο για οσους δεν εχουν αυτη τη περιοδο συνδρομη? Γιατι εμενα μου το βγαζει "Not available for purchase", ισως ακριβως επειδη εχω συνδρομη. Κατι αντιστοιχο ειχε γινει και την τελευταια φορα που ειχανε βγαλει προσφορα το plus στο store (τον περασμενο Μαρτιο αν δεν κανω λαθος), αν θυμαμαι καλα τοτε ειχε 35 ευρω μαλιστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα δεν με αφηνει να το αγορασω. Μου βγαζει μηνυμα οτι εχω ειδη συνδρομη ευτυχως ληγει αυριο και θα ξαναδοκιμασω η προσφορα ισχυει μεχρι 23/12

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"To be eligible for this offer, you must (i) have a SEN account (ii) not have an active PS Plus subscription. "

Δεν ισχύει για όσους έχουν ενεργή συνδρομή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα λεει και κατι αλλο παιδια...

 

Η προσφορά για την έκπτωση 20% ισχύει για την ετήσια συνδρομή στο PS Plus. Θα είναι διαθέσιμη από τις 16 Δεκεμβρίου στις 12:00 ώρα Ελλάδας έως τις 23 Δεκεμβρίου στις 12:00 ώρα Ελλάδας. Διατίθεται μόνο μέσω PS Store. Υπάρχει όριο μίας προσφοράς ανά άτομο. Για να πληροίς τα κριτήρια για αυτήν την προσφορά, θα πρέπει να (i) έχεις λογαριασμό SEN (ii) χωρίς ενεργή συνδρομή στο PS Plus. Η συνδρομή θα ανανεωθεί αυτόματα στο τέλος της περιόδου συνδρομής για ακόμη 12 μήνες στην τρέχουσα τιμή του PlayStation®Store.

 

τι εννοει ο ποιητης? οτι αναγκαστικα πρεπει κ του χρονου να ανανεωσης ακομα κ αν εχει πτοσφορα αναγκαστικα με 50?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα λεει και κατι αλλο παιδια...

 

Η προσφορά για την έκπτωση 20% ισχύει για την ετήσια συνδρομή στο PS Plus. Θα είναι διαθέσιμη από τις 16 Δεκεμβρίου στις 12:00 ώρα Ελλάδας έως τις 23 Δεκεμβρίου στις 12:00 ώρα Ελλάδας. Διατίθεται μόνο μέσω PS Store. Υπάρχει όριο μίας προσφοράς ανά άτομο. Για να πληροίς τα κριτήρια για αυτήν την προσφορά, θα πρέπει να (i) έχεις λογαριασμό SEN (ii) χωρίς ενεργή συνδρομή στο PS Plus. Η συνδρομή θα ανανεωθεί αυτόματα στο τέλος της περιόδου συνδρομής για ακόμη 12 μήνες στην τρέχουσα τιμή του PlayStation®Store.

 

τι εννοει ο ποιητης? οτι αναγκαστικα πρεπει κ του χρονου να ανανεωσης ακομα κ αν εχει πτοσφορα αναγκαστικα με 50?

απλά αφαιρείς την κάρτα, πάντως είναι καλή προσφορά για οποιον τον ενδιαφερει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...