Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus: 1 Year Subscription - 20% Off (39.99€)


kalogk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με προπληρωμένη κάρτα Playstation Network μπορώ να το αγοράσω?

ναι

οχι αλλα δεν θελω κιολας να δοκιμασω με ελληνικη.γιαυτο εχω paypal και revolut.

για μια εξτρα ασφαλεια.στην revolut μου βγαζει οτι δεν υπαρχει η καρτα καν .

οτι να'ναι.θα παωσημερα η αυριο σε καταστημα να παρω μια των 50 και ολα καλα

 

υ.γ. Υπαρχει περιπτωση επειδη εχω βαλει το πειπαλ σε αλλον ενα λογαριασμο psn

να μην μου το περναει  γιαυτο;

Ναι. Το λέει στους όρους. Ένα account αν άτομο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δική μου συνδρομή έληξε στις 5/12, είπα δεν θα την ανανεώσω σύντομα, αλλά βρήκα την ευκαιρία αυτή. Κανονικά η αγορά, με PayPal μέσω κάρτας alpha bank

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα λήγει 27/12. Έχω funds στο πορτοφόλι αλλά δεν με αφήνει να το αγοράσω. Απο τα παραπίσω σχόλια δεν έβγαλα άκρη για το ποιους απευθύνεται τελικά αυτή η προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα λήγει 27/12. Έχω funds στο πορτοφόλι αλλά δεν με αφήνει να το αγοράσω. Απο τα παραπίσω σχόλια δεν έβγαλα άκρη για το ποιους απευθύνεται τελικά αυτή η προσφορά.

 

Δεν σε αφορά η προσφορά για το account σου εκτός αν φτιάξεις άλλο

https://www.playstation.com/el-gr/legal/plus-20-off-12-month-subscription-december-2016/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δική μου συνδρομή έληξε στις 5/12, είπα δεν θα την ανανεώσω σύντομα, αλλά βρήκα την ευκαιρία αυτή. Κανονικά η αγορά, με PayPal μέσω κάρτας alpha bank

 

Εμένα έληξε 6/12, αλλά δεν μ' αφήνει να το αγοράσω. Μου λέει πως .... έχω ήδη playstation plus!

Και η σύμπτωση είναι πως έχω και γω paypal με κάρτα της Alpha!

Πως έκανες την αγορά?  Δεν μπορώ να καταλάβω τι λάθος κάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια ποσο πιο ξεκαθαρα δηλαδη πρεπει να το πουμε?Μεχρι και link αναφερθηκε δηλαδη ελεος

https://www.playstation.com/el-gr/legal/plus-20-off-12-month-subscription-december-2016/

 

Αυτή η προσφορά PlayStation®Plus ("Προσφορά") αφορά όλους τους κατόχους λογαριασμού Sony Entertainment Network ("SEN") (γνωστό παλιότερα ως PlayStation®Network ("PSN")) που αυτή τη στιγμή δεν έχουν συνδρομή στο PS Plus ("Άτομα με δικαίωμα συμμετοχής").

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παιδια ποσο πιο ξεκαθαρα δηλαδη πρεπει να το πουμε?Μεχρι και link αναφερθηκε δηλαδη ελεος

https://www.playstation.com/el-gr/legal/plus-20-off-12-month-subscription-december-2016/

 

Αυτή η προσφορά PlayStation®Plus ("Προσφορά") αφορά όλους τους κατόχους λογαριασμού Sony Entertainment Network ("SEN") (γνωστό παλιότερα ως PlayStation®Network ("PSN")) που αυτή τη στιγμή δεν έχουν συνδρομή στο PS Plus ("Άτομα με δικαίωμα συμμετοχής").

:P :P :P

Να πω ότι σε δεύτερο ps4 αγόρασα 50€ κάρτα απο maxplay (wallet χρήματα, όχι κάρτα συνδρομής) με 45€ και στην συνέχεια πλήρωσα 40€ για την συνδρομή και μου έμειναν και 10€ στο wallet.

Καλό deal κατά την άποψη μου

 

Χοντρικά να το πω βγαίνει 35€ η συνδρομή

Επεξ/σία από soik85
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:P :P :P

Να πω ότι σε δεύτερο ps4 αγόρασα 50€ κάρτα απο maxplay (wallet χρήματα, όχι κάρτα συνδρομής) με 45€ και στην συνέχεια πλήρωσα 40€ για την συνδρομή και μου έμειναν και 10€ στο wallet.

Καλό deal κατά την άποψη μου

 

ωραιο deal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θυμιζει τις προσφορες ιντερνετ που κανουν οι εταιρειες ΜΟΝΟ σε νεους συνδρομητες και ετσι σε αναγκαζουν

να αλλαζεις καθε 1-2 χρονια παροχο!!!!

μακρυα απο μας, αν ηταν μαγκες ας εκαναν εκπτωση στην ετησια για ολους μα ολους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια ποσο πιο ξεκαθαρα δηλαδη πρεπει να το πουμε?Μεχρι και link αναφερθηκε δηλαδη ελεος

https://www.playstation.com/el-gr/legal/plus-20-off-12-month-subscription-december-2016/

 

Αυτή η προσφορά PlayStation®Plus ("Προσφορά") αφορά όλους τους κατόχους λογαριασμού Sony Entertainment Network ("SEN") (γνωστό παλιότερα ως PlayStation®Network ("PSN")) που αυτή τη στιγμή δεν έχουν συνδρομή στο PS Plus ("Άτομα με δικαίωμα συμμετοχής").

 

Κάτσε βρε συ Fulgore, μου βάζεις και έντονα γράμματα και έλεος και τέτοια! Δεν αντιλέγει κανείς σε αυτά που λες, δεν είμαστε στραβοί , το διαβάσαμε! Απλά σου λέει ο άλλος πως του έληξε η συνδρομή του πριν λίγες μέρες και έκανε κανονικά αγορά με paypal ! Πως το εξηγείς αυτό?

 

 

Η δική μου συνδρομή έληξε στις 5/12, είπα δεν θα την ανανεώσω σύντομα, αλλά βρήκα την ευκαιρία αυτή. Κανονικά η αγορά, με PayPal μέσω κάρτας alpha bank

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε βρε συ Fulgore, μου βάζεις και έντονα γράμματα και έλεος και τέτοια! Δεν αντιλέγει κανείς σε αυτά που λες, δεν είμαστε στραβοί , το διαβάσαμε! Απλά σου λέει ο άλλος πως του έληξε η συνδρομή του πριν λίγες μέρες και έκανε κανονικά αγορά με paypal ! Πως το εξηγείς αυτό?

 

 

Τι να εξηγήσει; Αυτό το πράγμα λένε οι όροι που παρέθεσε. Για να εκμεταλλευτείς την προσφορά δεν πρέπει τη στιγμή που την αγοράζεις να έχεις ενεργή συνδρομή, ακριβώς όπως αυτός που παραθέτεις (πρώτα του έληξε, μετά αγόρασε, άρα τη στιγμή της αγοράς δεν είχε ενεργή συνδρομή).

 

Τώρα για τη δική σου περίπτωση, καλύτερα να επικοινωνήσεις με το support (αφού πρώτα σιγουρευτείς ότι για το λογαριασμό που την αγοράζεις έχει λήξει και με την κάρτα που την αγοράζεις δεν έχεις εκμεταλλευτεί ξανά την προσφορά).

 

Πιθανώς να είναι κάποιο σκάλωμα του συστήματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε βρε συ Fulgore, μου βάζεις και έντονα γράμματα και έλεος και τέτοια! Δεν αντιλέγει κανείς σε αυτά που λες, δεν είμαστε στραβοί , το διαβάσαμε! Απλά σου λέει ο άλλος πως του έληξε η συνδρομή του πριν λίγες μέρες και έκανε κανονικά αγορά με paypal ! Πως το εξηγείς αυτό?

 

Τι να εξηγήσει; μετά απο αυτό και εγώ "έλεος" θα πω....

Δεν έχει ενεργή συνδρομή καθώς του έληξε , αρα δεν είναι αντίθετο με τους όρους της προσφοράς, και αγοράστηκε με Paypal...

πραγματικά τι να εξηγήσει κανεις]

 

 

EDIT Με πρόλαβε ο saxos55

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη, είδατε αυτό που απάντησα και γω από κάτω?
Και μένα μου έληξε στις 6/12 και ΔΕΝ με αφήνει ν' αγοράσω.
Μου λέει "no available to purchace" και το εξηγεί πως "you already have playstation plus"
Στο facebook είδα επίσης πάρα πολλά σχόλια που αρκετοί δεν μπορούν ενώ τους έληξε πρόσφατα!

Δηλαδή σε άλλους γίνετε και σε άλλους όχι?
Τέλος πάντων, θα επικοινωνήσω αύριο με την Sony και θα σας πω. Ίσως είναι κάποιο bug της υπηρεσίας ή ίσως πρέπει ν' αλλάξουμε κάτι στις ρυθμίσεις του λογαριασμού μας!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη, είδατε αυτό που απάντησα και γω από κάτω?

Και μένα μου έληξε στις 6/12 και ΔΕΝ με αφήνει ν' αγοράσω.

Μου λέει "no available to purchace" και το εξηγεί πως "you already have playstation plus"

Στο facebook είδα επίσης πάρα πολλά σχόλια που αρκετοί δεν μπορούν ενώ τους έληξε πρόσφατα!

Δηλαδή σε άλλους γίνετε και σε άλλους όχι?

Τέλος πάντων, θα επικοινωνήσω αύριο με την Sony και θα σας πω. Ίσως είναι κάποιο bug της υπηρεσίας ή ίσως πρέπει ν' αλλάξουμε κάτι στις ρυθμίσεις του λογαριασμού μας!

 

Κάνε μια δοκιμή apo browser υπολογιστή με κλειστό το ps4 .

Επίσης φρόντισε να μην έχεις ενεργό paypal σε άλλο λογαριασμό psn

μπές εδω και ενημέρωσε μετα να μας πεις

https://store.playstation.com/#!/en-gr/reward_game/playstation-plus-1-year-subscription-20-off/cid=IP9102-NPIA90006_01-PSPLUSSUBS12M20D?smcid=pdc:gr-el:pdc-buy-playstation-store:accessorygrid-ps4:null:STORE-MSF75508-PS4BOGOF2107:em-pl-98685

 

Αν πάλι δεν μπορείς σου προτείνω να βάλεις χρήματα στο wallet στην συνέχεια να κάνεις την αγορά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...