Προς το περιεχόμενο
Η Sony ανακοινώνει το Revolution Pro χειριστήριο για το PS4 στην τιμή των £89.99

Sintranil

Προτεινόμενες αναρτήσεις

• Απαντήσεις 63
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Αστην να ανακοινωνει. Κι εγω ανακοινωνω οτι σε μια ωρα θα φαω λουκανικα χωριατικα στην ξυλοσομπα μαζι με μια φανταστικη κοκα-κολα!

Πολύ καλά χαρακτηριστικά αλλά λέω όχι λόγω τιμής και λόγω ότι μου θυμίζει XBOX με τα αναλογικά έτσι όπως είναι! Δεν θέλω να αγγίζω χειριστήριο ps4 και να μοιάζει με xbox,δεν απαταω την κονσόλα μου εγώ

Επιτέλους να βγουν και third party χειριστήρια για το ps4 και πολυ άργησε . Για όσους δεν έχει τύχει να δοκιμάσουν χειριστήριο στο στυλ του Xbox ( ως προς τη θέση του αριστερού αναλογικού ), μακράν π

@georgepppo Αν διάβασες καλά το post μου είπα πως αν θες να αγοράσεις Day One κάθε παιχνίδι ναι τότε θα δώσεις 70€.
Ούτε μάγκας είμαι ούτε τίποτα.
Υπάρχουν games που έχω δώσει 100€ (συλλεκτικές εκδόσεις) υπάρχουν και games που έχω δώσει 15€ (πχ τώρα το doom το αγόρασα από Αγγλικό site 16€) ή 10€ μεταχειρισμένα.
Το τι τιμή έχει ένα game του pc προσωπικά δεν με ενδιαφέρει μιας και δεν μου αρέσει το pc gaming. Το έχω ψάξει και προτιμώ κονσόλα και νομίζω το θέμα μας δεν είναι pc vs κονσόλες...

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@georgepppo Αν διάβασες καλά το post μου είπα πως αν θες να αγοράσεις Day One κάθε παιχνίδι ναι τότε θα δώσεις 70€.

Ούτε μάγκας είμαι ούτε τίποτα.

Υπάρχουν games που έχω δώσει 100€ (συλλεκτικές εκδόσεις) υπάρχουν και games που έχω δώσει 15€ (πχ τώρα το doom το αγόρασα από Αγγλικό site 16€) ή 10€ μεταχειρισμένα.

Το τι τιμή έχει ένα game του pc προσωπικά δεν με ενδιαφέρει μιας και δεν μου αρέσει το pc gaming. Το έχω ψάξει και προτιμώ κονσόλα και νομίζω το θέμα μας δεν είναι pc vs κονσόλες...

ο συγκεκριμενος ειναι μεγαλη περιπτωση.

τι ασχολεισαι;

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.