Προς το περιεχόμενο

[smartphone] Galaxy a5 2016, Κωτσόβολος, 249€ + 20000 bonus πόντοι (Alpha bank)


sarleft

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και ο Γερμανός από ότι μου είπαν τα έχει στις ίδιες τιμές με τις προσφορες των άλλων τα Α5(16) και J7....

και το πλαίσιο! Μέχρι να ξεστοκάρουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το 

 

Και ο Γερμανός από ότι μου είπαν τα έχει στις ίδιες τιμές με τις προσφορες των άλλων τα Α5(16) και J7....

Άν το έχει και ο Γερμανός τοτε παιζει με 10% επιστροφή με κάρτες eurobank που αντιστοιχούν σε 25€ για επόμενη αγορά χωρίς πόντους αναλογίες και εξισώσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 20k πόντους παίρνεις και αεροπορικά εισιτήρια, not bad...

 

στα αεροπορικά εισιτήρια που παίρνεις με bonus, γλυτώνεις το εισιτήριο, αλλά πληρώνεις φόρους αεροδρομίου

 

όσες φορές έχω τσεκάρει, οι φόροι αεροδρομίου με την aegean, κοστίζουν περισσότερο από το συνολικό εισιτήριο της ryanair.

 

αν στον προορισμό που ψάχνεις, δεν πάει η ryanair, τότε ναι, συμφέρει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Με χρεωστική ή πιστωτική της Alpha Bank. Νομίζω ότι είναι αυτόματα στο πρόγραμα Alpha Bonus, αλλά δεν είμαι και 100% σίγουρος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μαζεύεις πόντους με αγορές γίνεται με χρεωστική της Alpha Bank;Πρέπει να γραφτείς σε κάποιο πρόγραμμα;

Με οποιαδηποτε καρτα της Alpha που λεει BONUS πανω. Δεν χρειαζεται να γραφτεις πουθενα,μπαινουν οι ποντοι ετσι και αλλιως .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μαζεύεις πόντους με αγορές γίνεται με χρεωστική της Alpha Bank;Πρέπει να γραφτείς σε κάποιο πρόγραμμα;

απο χρεωστικες μονο η amex εχει μπονους και εχει 10 ευρω συνδρομη το χρονο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.

Εφόσον ενδιαφέρεται κάποιος για τη συσκευή δεν έχει κάρτα alpha και δεν ενδιαφέρεται για το bonus, συναντιόμαστε, το αγοράζω με τη κάρτα μου, και προσφέρω περαιτέρω έκπτωση 20 €, συνεπώς 229 € τελική τιμή, Βριλήσσια-Κέντρο - αs στείλει pm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.

Εφόσον ενδιαφέρεται κάποιος για τη συσκευή δεν έχει κάρτα alpha και δεν ενδιαφέρεται για το bonus, συναντιόμαστε, το αγοράζω με τη κάρτα μου, και προσφέρω περαιτέρω έκπτωση 20 €, συνεπώς 229 € τελική τιμή, Βριλήσσια-Κέντρο - αs στείλει pm.

Το έχουμε πει εδώ και 30 ποστ αυτό που πρότεινες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...