Προς το περιεχόμενο

[smartphone] Galaxy a5 2016, Κωτσόβολος, 249€ + 20000 bonus πόντοι (Alpha bank)


sarleft

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σόρυ αν ακουστεί χαζή η ερώτηση. Η επιστροφή ισχύει κανονικά και για πληρωμή στο site με κάρτα Άλφα μπόνους? Ή πρέπει να υπάρχει απαραίτητα παραλαβή από κατάστημα και πληρωμή στο ταμείο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κινητο αυτο ειναι σουπερ. ελαχιστα υστερει απο το ακριβοτερο S7

Καμία σχέση....

Εγώ πιστεύω ότι καλό είναι να δει κάποιος και το Μ5 σε αυτά τα χρήματα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι πόντοι μπαίνουν στην κάρτα και εξαρυρώντονται σε οποιοδήποτε συνεργάτη του προγράμματος φαντάζομαι, δεν υπάρχει δέσμευση εξαργύρωσης στον Κωτσόβολο μόνο. Διάβασα τους όρους της προσφοράς άλλά δε αναφέρει κάτι. Το γνωρίζει κάποιος σίγουρα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Όπου θέλεις τους εξαργύρωνεις. Δεν υπάρχει καμία δέσμευση

Με 20k πόντους παίρνεις και αεροπορικά εισιτήρια, not bad...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξέρω αν θα ξαναφέρει πάντως το βγάζει μη διαθέσιμο πια, αλλά και χτες μόνο Χαλανδρι υπήρχε. Τώρα αν έχει κάποια άλλη πληροφορία ο φίλος πιο πάνω ας μας πει..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα προτιμήστε τη Vodafone που το έχει στα ίδια λεφτά και χωρίς άλλη προυποθεση

 

Μα ούτως ή άλλως 250 ευρώ το έχει, όπως κ η Vodafone, κι αυτό που λένε τα παιδιά για τους πόντους στην κάρτα είναι ΕΠΙΠΛΕΟΝ όφελος.

Γιατί κατά τ'άλλα εμένα θα με συνέφερε να το είχε ειδικά η VF πιο οικονομικά καθώς, αντίστοιχα με τα παιδιά που είπαν για την κάρτα για όποιον δεν έχει, έχω κι εγώ να προσφέρω έκπτωση σε όποιον θέλει μιας κι έχω πιστωτικό (όχι μόνο για αυτό το κντ φυσικά, αλλά για όποιο άλλο θέλει κι έχει η VF - αλλά εγώ θέλω ένα άλλο που δεν έχει δυστυχώς η VF..)!

 

Επίσης για τη VF, ισχύει ότι online το δείχνει μη διαθέσιμο, στα καταστήματα όμως το έχουν κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην τα μπερδεύουμε, 249,9ε το είχε κ το έχει (ως μη διαθέσιμο για ονλάιν παραγγελίες). Μιλάμε πάντα για το Α5 2016, το σκέτο Α5 (2015) είναι αυτό που έχει ως 229ε (που προφανέστατα δε συμφέρει).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...