Προς το περιεχόμενο

Lg G5 ή κάτι άλλο;


booZe

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαίρετε,

 

Ενδιαφέρεται μια φίλη για ένα καλό android κινητό με έμφαση στη φωτογραφική του, με οθόνη 5~5,5", θα έλεγα μέχρι 400 ευρώ (από ελληνική αγορά) αλλά άμα αξίζει ίσως ανέβαινε λίγο ακόμα. Είμαι ευχαριστημένος κάτοχος του G4 και αρχικά πρότεινα αυτό, αλλά βλέπω ότι έχει πολύ συχνά προβλήματα οπότε είμαι από τους τυχερούς και μάλλον είναι επίφοβη επιλογή.

 

Μάλλον καταλήγω στο Lg G5 ή υπάρχει κάτι καλύτερο σε αυτό το budget εώς και λίγο παραπάνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Την καλύτερη κάμερα σε αυτά τα χρήματα την έχει όντως το g5. Το θέμα είναι πως η lg δεν είναι και η πιο αξιόπιστη εταιρία και μπορεί να υπάρξουν αρκετά προβλήματα. Άλλη επιλογή είναι το Huawei P9, που είναι σαφώς πιο αξιόπιστο και πιο όμορφο εμφανισιακά, αλλά η κάμερά του υστερεί σε σύγκριση με το G5.

 

Προσωπικά, θα έπαιρνα το P9, ακόμα κι αν το G5 υπερτερεί στην κάμερα και στην οθόνη, λόγω της ήττας που έφαγα από την LG στο G4,

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανα κινητο του 2016 δηλαδη δεν υπαρχει να καλυπτει αυτα που ζηταει ο ενδιαφερομενος?

σε τι δεν καλύπτουν τα συγκεκριμένα κινητά τις απαιτήσεις ενός μέτριου χρήστη? Δεν θα μπορεί να μπάινει η κοπέλα που το θέλει fb, insta, snapchat, viber ή να μπαίνει ιντερνετ? Θες συσκευή του 2016 να τα τρέξει ? Ας περιμένει τότε το 2017 γιατί αν πάρει του 2016 θα θεωρείται πάλι περσινή σε λιγότερο από μισό μήνα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλαράκι το g5 το εχει ο κολλητός μου κανα οκτάμηνο κι οποτε βρισκόμαστε το ξεψαχνιζω. Το κινητό ειναι αψογο σε όλα, θα ήθελα κι εγω να το πάρω, αλλα ο μονος λογος που δεν το παίρνω ειναι η μπαταρία. Αν δεν δουλευεις 4g games κλπ βγάζει άνετα μια μερα, αν το δουλεύεις το μεσημέρι -απόγευμα θελει φόρτιση. Εχω παθη πλακα με την κάμερα του πάντως, βγάζει ξουράφι φωτογραφίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες και το Moto Z play. Σημερα το δοκιμασα στα public και ειναι αρκετα καλυτερο απο οτι περιμενα να δω.

Ναι αλλα γελανε και οι πετρες με τα 500ευρω που ζηταει το public για αυτο,100ευρω κατω απο το S7(και 100 πανω απο το Oneplus),οχι βεβαια οτι ειπες να το παρει απο εκει αλλα λεμε τωρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα γελανε και οι πετρες με τα 500ευρω που ζηταει το public για αυτο,100ευρω κατω απο το S7(και 100 πανω απο το Oneplus),οχι βεβαια οτι ειπες να το παρει απο εκει αλλα λεμε τωρα.

Στο σκρουτζ έχει πάει κάτω από 400
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...