Προς το περιεχόμενο

[Smartwatch]Samsung Gear Fit2 Grey Small @ large@kotsovolos 109€


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 69
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Στο Κωτσό όλοι είναι για τα μπάζα.... έκανα παραγγελία για παραλαβή από το κατάστημα και όταν πήγα μου είπαν ότι έχει ακυρωθεί η παραγγελία γιατί πέρασαν 72 ώρες.... τι λες ρε.... που να το ξέρω... καμία ειδοποίηση τίποτα....

Μου είπαν ότι το γράφουν στο site, έπρεπε να το ψάξω και κτλ. Όμως κατά την παραγγελία τίποτα. Ούτε ειδοποίηση στο email που να λέει κάτι βρε αδερφέ....

 

Τα νεύρα μου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Εχεις αδικο 100%. Αν δεις το μειλ παραγγελιας, το γραφει οτι ισχυει για 72 ωρες.

 

Οριστε απο δικη μου (ασχετη με το θεμα) παραγγελια πριν κανενα μηνα:

 

  • Σε περίπτωση μη προσέλευσης σας μέσα στις επόμενες 72 ώρες η παραγγελία σας ακυρώνεται αυτόματα. 
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εχεις αδικο 100%. Αν δεις το μειλ παραγγελιας, το γραφει οτι ισχυει για 72 ωρες.

 

Οριστε απο δικη μου:

 

  • Σε περίπτωση μη προσέλευσης σας μέσα στις επόμενες 72 ώρες η παραγγελία σας ακυρώνεται αυτόματα. 

 

 

 

Έχεις δίκιο... αλλά ποιος κάθεται να διαβάσει όλο αυτό το κατεβατό.... υπέθεσα όπως συμβαίνει και με τα υπόλοιπα καταστήματα ότι θα σε ειδοποιήσουν με κάποιο μήνυμα, email κτλ...λάθος μου .. βλέπεις ήταν και η πρώτη μου φορά που έκανα online παραγγελία από Κωτσόβολο....

Το παράγγειλα πάλι ..... ίδια τιμή.... με αποστολή ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Οχι, το εχουμε πει πολλες φορες, ο Κωτσοβολος ειναι ο μονος που το εχει 100% ηδη εκει το προιον σου οταν ριχνεις παραγγελια. Οποτε πας και το παιρνεις αμεσα αν θες. Αν δεν το εχει δεν σου εμφανιζει το συγκεκριμενο υποκαταστημα. Ενω πχ στο παμπλικ, περιμενεις, περιμενεις, περιμενεις και δεν πρεπει να πας αν δεν σου ερθει sms. Ειχα παραγγειλει εναν εκτυπωτη στο παμπλικ, ελεγε αμεσα διαθεσιμος (και στο συγκεκριμενο υποκαταστημα νομιζω μαλιστα), περιμενα 2 μερες για sms που δεν ερχοταν, λεω ας παω ετσι. Πηγα και μου λενε "ακομα δεν εχει ερθει" ενω ενας αλλος την ιδια ωρα παραλαμβανε εναν ιδιο!!! 5-6 μερες εφαγα (μαζι με Σ-Κ ενδιαμεσα) μεχρι να παραλαβω. Αν ηταν στον Κωτσο θα το ειχα 1 ωρα μετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα μου εστειλαν μηνυμα οτι η παραγγελία θα καθυστερήσει κι αλλο λόγω αναβολης παραλαβής απο τον προμηθευτή. Δεν γράφουν πότε βεβαια.

Άντε να δούμε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ενημερωσαν οτι θα παραλαβω 18 ιανουαριου γκρι small. τους ςχω ζητησει να μου το αλλαξουν με large μιας και απο οτι φαινεται δεν θα μου κανει. υπαρχει καποιος που ενδιαφερεται να το παρει ή να εχει large και να θελει ανταλλαγη?

Αν ναι ας επικοινωνησει μαζι μου με pm για τι αλλιως μαλλον δεν θα το παραλαβω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά την ακύρωσα την παραγγελία.... με απογοήτευσε η διάρκεια της μπαταρίας...

Θα μείνω με το Xiaomi Mi Band 2..... 20 μέρες με μία φόρτιση και είναι ακόμα στο 30%...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νέα καθυστέρηση. Τώρα πάμε για ίσως 30/1. :-(

Τα ίδια και εδώ και αν θέλω να το ακυρώσω.

Οκ έτσι και αλλιώς δεν το βιάζομαι θα το αφήσω όσο πάει ούτε η πρώτη φορά θα είναι ούτε η τελευταία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...