Προς το περιεχόμενο

Adidas stan smith γυναικεια χρυσο-ασπρο


AntRo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σας,

 

Μπορει καποιος να μου πει που μπορω να βρω γυναικεια adidas σε χρωμα χρυσο ασπρο και να ειναι γνησια;; Στο σκρουτζ τα βρισκω 150 ευρω και δεν θα ηθελα να δωσω τοσα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλαξε budget (αν θες οπωσδήποτε τα συγκεκριμένα).

Άλλαξε χρώμα (αν θες οπσωδήποτε Stan Smith)

ή

Άλλαξε παπούτσι (αν θες να μην ξεπαραδιαστείς).

 

Με δεδομένο ότι το συγκεκριμένο μοντέλο χρησιμοποεί φύλλα...χρυσού, το βρίσκω απίθανο να πετύχεις φθηνότερα εκτός πια αν παιζει κάτι με το "ίδιο" μοντέλο σε πιο...μπανανέ ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κιτσ μέχρι βλακείας χρυσό σε παπούτσι

 

Είναι και πανάσχημο το παπούτσι από μόνο του, έρχεται και το χρυσό να το αποτελειώσει.

 

Πάρε ελαφρώς μεταχειρισμένα από κανένα ebay.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι μοδα και αυτη με τα σταν

 

πιο κιτσαριο και πιο πολυφορεμενο παπουτσι δε πρεπει να εχει βγει, μετα τα converse. τουλαχιστον τα τελευταια ειναι ενα διαχρονικο casual παπουτσακι που παει σχεδον με τα παντα, το αλλο ειναι ενα @$%#& απλο-ασπρο παπουτσι τενις!

 

με εξαιρεση teenagers και κατω, χανω καθε σεβασμο για οποιον ενηλικα βλεπω να φοραει αυτη την αηδια, οπως και τα βρωμερα crocs

 

στη πυρα!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι μοδα και αυτη με τα σταν

 

πιο κιτσαριο και πιο πολυφορεμενο παπουτσι δε πρεπει να εχει βγει, μετα τα converse. τουλαχιστον τα τελευταια ειναι ενα διαχρονικο casual παπουτσακι που παει σχεδον με τα παντα, το αλλο ειναι ενα @$%#& απλο-ασπρο παπουτσι τενις!

 

με εξαιρεση teenagers και κατω, χανω καθε σεβασμο για οποιον ενηλικα βλεπω να φοραει αυτη την αηδια, οπως και τα βρωμερα crocs

 

στη πυρα!

Εγώ από την άλλη θα πω ότι τα converse είναι κακάσχημα, άβολα για αθλητικό παπούτσι και κυριολεκτικά βρωμερά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρά τωρα θεωρείς τα Stan smith παπούτσια μονο για teenagers και τα all star διαχρονικό casual Παπουτσάκι για ενήλικες;;; :P αν σε χαλάει που τα Σταν ξεκίνησαν για τένις , να ξερεις οτι και τα converse all star ηταν παπούτσι μπασκετ :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ από την άλλη θα πω ότι τα converse είναι κακάσχημα, άβολα για αθλητικό παπούτσι και κυριολεκτικά βρωμερά.

Μήπως έχεις μυκητίαση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως έχεις μυκητίαση;

Τα φόρεσα μια φορά στη ζωή μου και δεν τα ξαναφόρεσα γιατί δεν τα βρήκα καθόλου βολικά. Το σχόλιο περί δυσοσμίας ήταν σχόλιο για τους άλλους που τα φορούσαν και έρχονταν σπίτι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...