Προς το περιεχόμενο

[TABLET] Lenovo Tab 3 A8-50 99.80€ @Public [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΑΝ]


petran91

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στην δικιά μου περίπτωση, δεν μου αναγνωρίζει όλα τα ακουστικά(πχ hyperX). Σε όσα μου συμβαίνει αυτό, ο ήχος (από YouTube, τραγούδια κτλ) ακούγεται και από τα ακουστικά αλλά και από τα ηχεία του tablet. Στο δε ραδιόφωνο δεν προχωράει καν αφού '' δεν τα βλεπει''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@taskol65

 

Οπως λεει και ο taskounis απο πανω  δοκιμασες με αλλα ακουστικα;

Μου εχουν τυχει και μενα ασυμβατοτητες.

Ναι δοκίμασα και με άλλα ακουστικά και έχω το ίδιο αποτέλεσμα,τα βλέπει κανονικά και σε μουσική και σε youtube αλλά το ράδιο δεν παίζει.

Παίρνω αυτή την οθόνη 

post-426608-0-62464900-1483376749_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή σκέφτομαι να το πάρω (ειμαι εξωτερικό), και το βρίσκω στην ιδια τιμή, θεωρείτε πως αξιζει; του χει κάνει κανείς εγκατασταση stremio απο playstore; και αν ναι πως τα πάει; επίσης έχει hdmi ή mini hdmi; το θέλω αποκλειστικά για να βλέπω ταινίες και σειρές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή σκέφτομαι να το πάρω (ειμαι εξωτερικό), και το βρίσκω στην ιδια τιμή, θεωρείτε πως αξιζει; του χει κάνει κανείς εγκατασταση stremio απο playstore; και αν ναι πως τα πάει; επίσης έχει hdmi ή mini hdmi; το θέλω αποκλειστικά για να βλέπω ταινίες και σειρές.

Δεν έχει hdmi ούτε mini hdmi. Αλλά απ' ότι διάβασα η micro usb υποστηρίζει otg,δεν το έχω δοκιμάσει όμως γιατί δεν έχω το κατάλληλο καλώδιο. Πάντως όπως είπαμε και πιο πάνω,είναι τίμιο tablet για τα λεφτά της προσφοράς, 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ευχαριστω πολύ, είμαι αναμέσα σαυτο και στο 10αρι. αν μπορεις θα με ενδιεφερε να μου πεις και πως τα παει με το stremio αν γίνεται :D

Δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω σε αυτό,γιατί δεν το έχω δοκιμάσει,άσε που δεν μου το δίνει και πολύ η κόρη μου για να το ''επεξεργαστώ'' καλύτερα  :mad: ,είναι δικό της βλέπεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον ανήκω στο 1% που δεν θα ξαναγόραζε από το public.

Έκανα παραγγελία στις 24/12 (ομολογώ ότι έβαλα παραλαβή και πληρωμή στο κατάστημα, άρα δεν μου κράτησαν χρήματα) και ενώ για μία περίπου εβδομάδα το έδειχνε διαθέσιμο, σήμερα που πήρα τηλέφωνο μου λένε ότι είναι σε έλλειψη και δεν το βρίσκουν.

ok, προφανώς έχουν συμβεί και χειρότερα αλλά περίμενα καλύτερη συμπεριφορά από ένα μεγάλο κατάστημα.

Ίσως είμαι υπερβολικός αλλά θα ήθελα να ανεβάσω την αρνητική μου εμπειρία στο reevoo (όπου το 99% θα ξαναγόραζε από το Public), αλλά δεν βρίσκω τρόπο. Γίνεται χωρίς να έχει ολοκληρωθεί η παραγγελία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

είναι τραγικοί. Μετά από τόσες μέρες αναμονή μου έστειλαν email, ότι ακυρώνουν την παραγγελία αυθαίρετα, και ότι αν θέλω να πάρω το λευκό που θα έρθει σε 2 εβδομάδες. και άλλο προϊόν δηλαδή και συνολικά 1 μήνα αναμονή

Επεξ/σία από mavrosjr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι δοκίμασα και με άλλα ακουστικά και έχω το ίδιο αποτέλεσμα,τα βλέπει κανονικά και σε μουσική και σε youtube αλλά το ράδιο δεν παίζει.

Παίρνω αυτή την οθόνη 

attachicon.gifScreenshot_20170102-183638.png

Τελικά λύθηκε το θέμα ραδιόφωνο,κάνοντας επαναφορά εργοστασιακών δεδομένων,όλα εντάξει τώρα.

Δεν ξέρω αν είχε φάει κάποιο κόλλημα η αν εμείς κατά το αρχικό σετάρισμα είχαμε κάνει κάποια επιλογή ρυθμίσεων και δεν έπαιζε.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...