Προς το περιεχόμενο

Έπιπλα Videnov


panos2171

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα έπιπλα είναι εκπληκτικά όχι και η τέλεια ποιότητα αλλά πρακτικά και φθηνά για να κάνεις ένα αξιοπρεπές σπίτι και οι τιμές είναι για να το αλλάξεις οπότε θέλεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 μήνες μετά...
  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επαναφέρω το θέμα για ενημέρωση. 
εχω ψωνίσει αρκετά πράγματα και πάντα ήταν σε αρκετά καλές τιμές. 
το διπλό κρεβάτι που πήρα βέβαια βγήκε αρκετά γρήγορα σκάρτο. Έφτιαξα σε ξυλουργό ένα καινούργιο κομμάτι που έσπασε.
 Ίσως οφείλεται ότι είμαι και λίγο πάνω από 100 κιλά, αλλά ταυτόχρονα απορώ αν κοιμόταν δεύτερο άτομο τι θα γινόταν; 
 

Επίσης βλέπω μια μεγάλη αύξηση στα προϊόντα, όπως όλα βέβαια. Πριν ένα χρόνο πήρα μια τετράφυλλη ντουλαπα στα 106€ -> σήμερα στα 144€

δυο έπιπλα παπουτσοθήκες 36€ και 39€ και σήμερα 50€ έκαστο. 
σύνολο πριν 1 χρόνο 181€ -> σήμερα 244€

Δηλαδή περίπου 35% αύξηση. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, johnnyman είπε

Καλημέρα παιδιά  

Έχει αγοράσει πρόσφατα κανείς γωνιακό καναπέ να μας πει εντυπώσεις? 

Ευχαριστώ. 

https://videnov.gr/goniakos-kanapes-krevati-terano-0

Εχω αυτον απο περυσι, 740€, τωρα βλεπω 880. 

Ειμαι τριτο χωρις ασανσερ, μου ανεβασαν τα κομμάτια και επειτα τον ανεβασα σοφιτα μονος μου με λιγα ζόρια, αλλα ολα καλα. 

Η μια πλατη ηταν σκισμενη και πήρα τηλ για αντικατασταση. 

Αν και τραβηξε μηνα στα τηλεφωνα, τελικα μου φεραν αντικατασταση και δεν πηραν το σκισμενο για να το ραψουν, οποτε ολα καλα και κει. 

Δεν τον εχω δουλεψει για το στρωμα ακομα, αλλα κατω σαλονι ππυ εχω βαλει boconcept καναπεδες και πολυθρονες, με υπερπολλαπλασιο κσστος, δεν καταλαβαίνεις με την πρωτη ματια καποια αξιπσημειωτη μειονεκτικη διαφορα. 

Βεβαια ο διθεσιος boconcept κοστισε 1500 μεν, αλλα με ηλεκτρικο μηχανισμο ξαπλωματος και υφασμα αλεκιαστο, οποτε ο videnov θελει προσοχη να μην ποτίσει. 

Επεξ/σία από Tommygre
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Tommygre είπε

https://videnov.gr/goniakos-kanapes-krevati-terano-0

Εχω αυτον απο περυσι, 740€, τωρα βλεπω 880. 

Ειμαι τριτο χωρις ασανσερ, μου ανεβασαν τα κομμάτια και επειτα τον ανεβασα σοφιτα μονος μου με λιγα ζόρια, αλλα ολα καλα. 

Η μια πλατη ηταν σκισμενη και πήρα τηλ για αντικατασταση. 

Αν και τραβηξε μηνα στα τηλεφωνα, τελικα μου φεραν αντικατασταση και δεν πηραν το σκισμενο για να το ραψουν, οποτε ολα καλα και κει. 

Δεν τον εχω δουλεψει για το στρωμα ακομα, αλλα κατω σαλονι ππυ εχω βαλει boconcept καναπεδες και πολυθρονες, με υπερπολλαπλασιο κσστος, δεν καταλαβαίνεις με την πρωτη ματια καποια αξιπσημειωτη μειονεκτικη διαφορα. 

Βεβαια ο διθεσιος boconcept κοστισε 1500 μεν, αλλα με ηλεκτρικο μηχανισμο ξαπλωματος και υφασμα αλεκιαστο, οποτε ο videnov θελει προσοχη να μην ποτίσει. 

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. 

Βλέπω μπορείς να πληρώσεις και με pos στην παραλαβή. 

Ισχύει? 

Με τι κουριερ τα φέρνουν γνωρίζεις? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βουλγαρικο φορτηγο, Βουλγαρος οδηγος με τον βοηθο, αλλα γνωριζαν τα βασικα ελληνικά.

Ασε τι λεει στο site, εμενα οταν με πηραν να μου πουν οτι θα ρθουν την επομενη μερα, δεν ειχαν pos, οποτε πεταχτηκα atm να βγαλω. Αλλα μου δβσαν την αποδειξη που ισχυει καο για εγγυηση. 

Ειμαι Θεσσαλονικη, περιοχη Θερμη, οποτε πιο κοντα για αυτούς και για αυτο δεν βαλαν αλλη μεταφορικη, τα φερν οι ιδοοι δηλαδη. 

Επεξ/σία από Tommygre
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, Tommygre είπε

Βουλγαρικο φορτηγο, Βουλγαρος οδηγος με τον βοηθο, αλλα γνωριζαν τα βασικα ελληνικά.

Ασε τι λεει στο site, εμενα οταν με πηραν να μου πουν οτι θα ρθουν την επομενη μερα, δεν ειχαν pos, οποτε πεταχτηκα atm να βγαλω. Αλλα μου δβσαν την αποδειξη που ισχυει καο για εγγυηση. 

Ειμαι Θεσσαλονικη, περιοχη Θερμη, οποτε πιο κοντα για αυτούς και για αυτο δεν βαλαν αλλη μεταφορικη, τα φερν οι ιδοοι δηλαδη. 

Και εγώ Θεσσαλονίκη είμαι φίλε μου συκιές. 

Α έτσι με το pos.

Μάλιστα. 

Δηλαδή κάνεις παραγγελία και μετά σε περνουν τηλέφωνο και ρωτάς οτι θες κτλ?

Επεξ/σία από johnnyman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν κανω παραγγελια πηρα τηλ να ρωτησω αν τον εχουν διαθέσιμο. 

Επειτα ξαναπηρα οταν διαπιστωσα για την σκισμενη πλατη. 

Αυτοι με πηραν μια μερα πριν ερθει ο οδιηγος. Γενικα ηταν αμεσοι στα τηλεφωνα δεν εχω κανενα παραπονο. 

Εσυ αν επιμενεις για καρτα, πες τους απο την αρχη στο τηλ οτι θες να πληρωσεις ις με καρτα στην παραλαβη. Μηπως αλλαξει κατι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έμεινα πολύ ευχαριστημένος. Πολύ καλύτερα από 'τι τα περίμενα όλα.

Γωνιακός καναπές, τραπέζι, πολυθρόνα, μια χαρά για τις τιμές του, καλύτερα από του ΙΚΕΑ που είναι 1.5 φορά πιο ακριβά

και τα παιδιά που τα φέρανε ευγενέστατοι και συνεργάσιμοι.

Συν ότι όλοι μιλάνε Ελληνικά (και στα τηλέφωνα) και για κάθε βήμα σε ενημερώνουν.

Γενικά πολύ ευχαριστημένος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...