Προς το περιεχόμενο

[Tablet] LENOVO Miix 3 10,1" Wi-Fi 169 € @germanos.gr


Razor_7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υποτιθεται απο οτι διαβασα οτι το εκαναν για να κρατησουν το κοστος χαμηλα λεει μιας και σε ανωτερες κατηγοριες τιμης η εταιρια εχει πιο premium μοντελα (thinkpad tablets)!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για δικαιολογησε το ρε φιλε μου γιατι εγω που θελω ενα ταμπλετακι οχι για μενα αλλα για δωρο.....εχω βρεθει σε μεγαλο διλλημα αναμεσα σε αυτα τα δυο και στο αλλο lenovo του elenovo.gr που ειναι και τα τρια στα ιδια λεφτα κι ολας!!!

 

Αλλα μεγαλο διλλημα ομως...... :wacko:  :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δικαιολογησε το ρε φιλε μου γιατι εγω που θελω ενα ταμπλετακι οχι για μενα αλλα για δωρο.....εχω βρεθει σε μεγαλο διλλημα αναμεσα σε αυτα τα δυο και στο αλλο lenovo του elenovo.gr που ειναι και τα τρια στα ιδια λεφτα κι ολας!!!

 

Αλλα μεγαλο διλλημα ομως...... :wacko: :wacko:

Το mini για μένα είναι πιο παιχνίδι ας πούμε, σαν ένα μεγάλο κινητό. Το lenovo είναι υπολογιστής κανονικός, πολύ περισσότερες δυνατότητες!

 

Έχω ένα asus t100 3 χρόνια τώρα που είναι της ίδιας φιλοσοφίας και το έχω καταευχαριστηθεί! Δεν θα το άλλαζα με κανένα ios ή android tablet.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βλέπω καμία διαφορά και η τιμή είναι σούπερ, αλλά δεν βλέπω επιλογή να το βάλεις στο καλάθι. Μήπως δεν είναι διαθέσιμο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To θεμα ειναι οτι παιζει και το επομενο μοντελο σε παραπλησια τιμη μαζι με πληκτρολογιο το οποιο αν εξαιρεσεις την οθονη θεωρητικα τουλαχιστον ειναι καλυτερο σε κατασκευη, ηχεια, πληκτρολογιο!!!

 

http://www.e-lenovo.gr/index.php?route=product/product&product_id=400

 

Χρόνια Πολλά και Καλή Χρονιά!

Επειδή η προσφορά τελείωσε, αλλά εξακολουθεί να είναι διαθέσιμο το νεότερο από την exclusive lelovo (δες από πάνω), αλλά ταυτόχρονα είναι σε προσφορά από to crazy sundays το επόμενο: http://www.e-shop.gr/tablet-innovator-m1079-10-64gb-wi-fi-bt-windows-10-black-p-PER.903381

ποιο από τα δύο θεωρείται καλύτερη επιλογή;

Από τους επεξεργαστές z3735f και z8300, ποιόν προτιμάμε και γιατί;

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια Πολλά και Καλή Χρονιά!

Επειδή η προσφορά τελείωσε, αλλά εξακολουθεί να είναι διαθέσιμο το νεότερο από την exclusive lelovo (δες από πάνω), αλλά ταυτόχρονα είναι σε προσφορά από to crazy sundays το επόμενο: http://www.e-shop.gr/tablet-innovator-m1079-10-64gb-wi-fi-bt-windows-10-black-p-PER.903381

ποιο από τα δύο θεωρείται καλύτερη επιλογή;

Από τους επεξεργαστές z3735f και z8300, ποιόν προτιμάμε και γιατί;

Ευχαριστώ

Ο 8300 είναι λίγο πιο γρήγορος αλλά η διαφορά τους δεν είναι μεγάλη, τουλάχιστον για το ρόλο που προορίζονται τα tablets. Σαν χαρακτηριστικά το innovator φαίνεται να υπερτερεί αλλά δεν ξέρω ποιοτικά αν είναι στο επίπεδο του lenovo. Οχι ότι το lenovo είναι κάτι το φοβερό αλλά τα περισσότερα innovator ποιοτικά είναι μέτρια, για το συγκεκριμένο πάντως δεν έχω άποψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο 8300 είναι λίγο πιο γρήγορος αλλά η διαφορά τους δεν είναι μεγάλη, τουλάχιστον για το ρόλο που προορίζονται τα tablets. Σαν χαρακτηριστικά το innovator φαίνεται να υπερτερεί αλλά δεν ξέρω ποιοτικά αν είναι στο επίπεδο του lenovo. Οχι ότι το lenovo είναι κάτι το φοβερό αλλά τα περισσότερα innovator ποιοτικά είναι μέτρια, για το συγκεκριμένο πάντως δεν έχω άποψη.

Ευχαριστώ για την άμεση ενημέρωση.

ποιό θα προτιμούσατε συνολικά;

Εχει κάνει κάποιος χρήση και των δύο;

Επεξ/σία από spanast
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνώμη μου είναι αν πρόκειται για διασκέδαση να πάτε σε android.

Θα είναι για γενική χρήση.

Το δίλημμα είναι μεταξύ των δύο, φαίνεται πιο ελκυστικό αυτό του eshop.gr (μεγαλύτερη μνήμη δίσκου, μεγαλύτερη ανάλυση οθόνης και καλύτερος επεξεργαστής), αλλά εκτιμώ πως θα είναι πιο ποιοτικό το lenovo.

Κάθε άποψη επιθυμητή.

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα σου πρότεινα να ρίξεις μια ματιά και σε αυτό. Επειδή έχω και το asus t100  και το samsung tab pro, το windows είναι συνήθως κλειστό.

https://www.skroutz.gr/s/7289256/Lenovo-Tab-2-A10-70F-10-1-WiFi-16GB.html#reviews

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...