Προς το περιεχόμενο

Αποτυχημενα πρωτα ραντεβου


opcorsa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ας γραψουμε μερες που ειναι τις εμπειρειες μας (περιεργες-αστειες κλπ) απο αποτυχημενα πρωτα ραντεβου :devil:  . Ας μεινουμε μονο σε ιστοριες ομως και οχι λεπτομερειες, ειρωνειες κλπ...

Κανω την αρχη..

Περπατωντας στον δρομο κοιταζομαστε εντονα με μια κοπελα, την πλησιαζω και φλερταρω, περναμε ωραια μιλωντας σε παγκακι ανταλλαζουμε κινητα και τα σχετικα... μετα απο μερες πηγαινουμε βολτα με το αμαξι , παω την περνω, γραφει τον αριθμο της πινακιδας μου και τον στελνει στις κολλητες (???) γιατι παντα ετσι κανει λεει, παμε για καφε φαγητο, φασωνομαστε εν τελει στο αμαξι και ολα καλα.. Μετα απο 2-3 μερες μου στελνει μηνυμα οτι θελει να αφωσιωθει στις σπουδες της και δεν εχει ορεξη για σχεσεις κλπ.. μαλλον ηθελε να περασει καλα 1-2 μερες και αυτο ηταν ολο... αλλα η δικαιολογια αυτη..πολυ αποτυχια... η κοπελα 2ο ετος κοινωνιολογιας....

δεν με πειραξε η "χυλοπιτα" αλλα αν δεν εχεις τα κοτσια να το σταματησεις στα ισια και ψαχνεις δικαιολογιες , γινεσαι πολυ φτηνη θα ελεγα...

ακουω τους επομενους B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 609
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Περπατωντας στον δρομο κοιταζομαστε εντονα με μια κοπελα, την πλησιαζω και φλερταρω, περναμε ωραια μιλωντας σε παγκακι ανταλλαζουμε κινητα και τα σχετικα... μετα απο μερες πηγαινουμε βολτα με το αμαξι , παω την περνω, γραφει τον αριθμο της πινακιδας μου και τον στελνει στις κολλητες (???)

 

Φαντάσου με πόσους έχει πάει για να το λέει αυτό :-D

Μάλλον θέλει να νιώθει ασφάλεια, να ξέρουν που είναι σε περίπτωση που μπλέξει με κανέναν περίεργο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα βγει με έναν τύπο και στα μισά του ραντεβού τον πήρε τηλέφωνο ο γκόμενα. Με την οποία ήταν μαζί χρόνια. Εκεί που με πήγε εν τω μεταξύ μας έδιωξαν μετά από λίγο γιατί ήταν κλεισμένο για μια εκδήλωση.

 

Αυτό με την πινακίδα το έκανα όταν έβαζα τον αδερφό μου σε ταξί.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας γραψουμε μερες που ειναι τις εμπειρειες μας (περιεργες-αστειες κλπ) απο αποτυχημενα πρωτα ραντεβου :devil:  . Ας μεινουμε μονο σε ιστοριες ομως και οχι λεπτομερειες, ειρωνειες κλπ...

Κανω την αρχη..

Περπατωντας στον δρομο κοιταζομαστε εντονα με μια κοπελα, την πλησιαζω και φλερταρω, περναμε ωραια μιλωντας σε παγκακι ανταλλαζουμε κινητα και τα σχετικα... μετα απο μερες πηγαινουμε βολτα με το αμαξι , παω την περνω, γραφει τον αριθμο της πινακιδας μου και τον στελνει στις κολλητες (???) γιατι παντα ετσι κανει λεει, παμε για καφε φαγητο, φασωνομαστε εν τελει στο αμαξι και ολα καλα.. Μετα απο 2-3 μερες μου στελνει μηνυμα οτι θελει να αφωσιωθει στις σπουδες της και δεν εχει ορεξη για σχεσεις κλπ.. μαλλον ηθελε να περασει καλα 1-2 μερες και αυτο ηταν ολο... αλλα η δικαιολογια αυτη..πολυ αποτυχια... η κοπελα 2ο ετος κοινωνιολογιας....

δεν με πειραξε η "χυλοπιτα" αλλα αν δεν εχεις τα κοτσια να το σταματησεις στα ισια και ψαχνεις δικαιολογιες , γινεσαι πολυ φτηνη θα ελεγα...

ακουω τους επομενους B)

 

Δεν πειράζει ... από το τιποτα. Καλο ηταν και το φάσωμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλο επιπεδο αυτο που κραταει πινακιδες με οποιον παει.

Αλλο επιπεδο.

 

Εντάξει, στο παγκάκι τον γνώρισε... Λογικό να φοβάται.

Ο άντρας με είχε πάει δεύτερο ραντεβού σε μια ερημική παραλία νύχτα. 'Ημουν 99% σίγουρη ότι θα με βιάσει και θα με σκοτώσει εκεί πέρα.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάσου με πόσους έχει πάει για να το λέει αυτό :-D

Μάλλον θέλει να νιώθει ασφάλεια, να ξέρουν που είναι σε περίπτωση που μπλέξει με κανέναν περίεργο.

ισχυει...

γενικα η δικαιολογια περι σχολης στα 19 της (και που να ητανε σε κανενα πολυτεχνειο/ιατρικη να το δεχτω) πρεπει να ειναι η χειροτερη που εχω ακουσει εβερ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, στο παγκάκι τον γνώρισε... Λογικό να φοβάται.

Ο άντρας με είχε πάει δεύτερο ραντεβού σε μια ερημική παραλία νύχτα. 'Ημουν 99% σίγουρη ότι θα με βιάσει και θα με σκοτώσει εκεί πέρα.

Το τηλεφωνο αρκει ως στοιχειο σε περιπτωση  που κατι παει τοσο στραβα.

Οι πινακιδες θαρρω οτι ειναι παραλλαγη της παραδοσιακης καταμετρησης για να δειχνει στις φιλες-αντιζηλους, λογικα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πειράζει ... από το τιποτα. Καλο ηταν και το φάσωμα.

γενικα περασαμε υπεροχα εκεινη την ημερα ναι, αλλα μετα ηταν η "αποτυχια'' που επαφυεται στο θρεντ... αν και φανταζομαι δεν θα ημουν ο πρωτος με τον οποιο εγινε αυτο :devil:

κυκλοφορει πολυ φτήνια παντως, προσεχετε τυποι :shifty:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, στο παγκάκι τον γνώρισε... Λογικό να φοβάται.

Ο άντρας με είχε πάει δεύτερο ραντεβού σε μια ερημική παραλία νύχτα. 'Ημουν 99% σίγουρη ότι θα με βιάσει και θα με σκοτώσει εκεί πέρα.

 

E ναι εντάξει αφου δεν τον ηξερε καλα δεν υπάρχει πρόβλημα και εγω θα το δεχομουν αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, στο παγκάκι τον γνώρισε... Λογικό να φοβάται.

Ο άντρας με είχε πάει δεύτερο ραντεβού σε μια ερημική παραλία νύχτα. 'Ημουν 99% σίγουρη ότι θα με βιάσει και θα με σκοτώσει εκεί πέρα.

 

Δεν την ανάγκασε κανένας να τον γνωρίσει..ή να το προχωρήσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τηλεφωνο αρκει ως στοιχειο σε περιπτωση  που κατι παει τοσο στραβα.

Οι πινακιδες θαρρω οτι ειναι παραλλαγη της παραδοσιακης καταμετρησης για να δειχνει στις φιλες-αντιζηλους, λογικα.

 

Δεν παίζει να είναι αυτό, αν ο άλλος δεν έχει όχημα δηλαδή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γενικα περασαμε υπεροχα εκεινη την ημερα ναι, αλλα μετα ηταν η "αποτυχια'' που επαφυεται στο θρεντ... αν και φανταζομαι δεν θα ημουν ο πρωτος με τον οποιο εγινε αυτο :devil:

κυκλοφορει πολυ φτήνια παντως, προσεχετε τυποι :shifty:

Εμένα μου έχει τυχει κατι χειροτερο. Να μην έρθει καν. Επειδή φοβοταν λέει. Τουλάχιστον να ερχοταν και να επαιρνε τις πινακίδες δεν θα ειχα πρόβλημα ή να μου ελεγε θα πάμε σε μερος που θα σου πω εγώ γιατι δεν νιώθω άνετα.

 

Σπασιμο μεγάλο ...μετα φταις εσυ αμα θα πας σε στουντιο με πτανες. Εσυ φταις σιγουρα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γενικα περασαμε υπεροχα εκεινη την ημερα ναι, αλλα μετα ηταν η "αποτυχια'' που επαφυεται στο θρεντ... αν και φανταζομαι δεν θα ημουν ο πρωτος με τον οποιο εγινε αυτο :devil:

κυκλοφορει πολυ φτήνια παντως, προσεχετε τυποι :shifty:

 

Προσοχή, υπάρχουν πολλές γυναίκες που μας εκμεταλλεύονται και μας θέλουν μόνο για σεξ :wacko:  :wacko:

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου έχει τυχει κατι χειροτερο. Να μην έρθει καν. Επειδή φοβοταν λέει. Τουλάχιστον να ερχοταν και να επαιρνε τις πινακίδες δεν θα ειχα πρόβλημα ή να μου ελεγε θα πάμε σε μερος που θα σου πω εγώ γιατι δεν νιώθω άνετα.

 

Σπασιμο μεγάλο ...μετα φταις εσυ αμα θα πας σε στουντιο με πτανες. Εσυ φταις σιγουρα.

τραγικο, ευτυχως δεν μου εχει τυχει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...