Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα [Old]


CENTAURUS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

εχω και αποδειξεις.

 

hackerW32:

 

Οι ικανότητές σου στο photoshop είναι χειρότερες από τα "ανέκδοτά" σου.

 

Αρκούσε ένα link Wikipedia

 

για την αποκατάσταση της ιστορικής αλήθειας : "Roses are Red, violets are blue ..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

DrLo, πάω στοίχημα ότι κάθε Χριστούγεννα ενημερώνεις όλα τα παιδιά που βλέπεις ότι δεν υπάρχει στ' αλήθεια Άη Βασίλης και στη συνέχεια κρυφογελάς με την απογοήτευση στα μάτια τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι ειπε αυτος για τα ανεκδοτα μου;

και αυτο για το photoshop παρτο πισω,

δεν χρησιμοποιώ photoshop.

 

 

-----------

Πάει ένας τύπος μια μέρα στο γιατρό....

 

-Γιατρέ, έχω πρόβλημα...

Γιατρός: Τί έχεις παιδί μου???

-Με πονάει όλη η δεξιά μεριά του σώματός μου....

Γιατρός : Μισό λεπτό να σε εξετάσω...

παίρνει λοιπόν ένα στηθοσκόπιο ...αρχίζει να τον εξετάζει και του λέει...

Γιατρός : Λοιπόν βρήκα τί θα κάνεις... θα πας και θα ράψεις ένα ολοκαίνουριο κοστούμι, να σου πηγαίνει γάντι....

-γιατί γιατρέ??? τί έχω????

 

Γιατρός: Έχεις δεξίωση.... !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

DrLo, πάω στοίχημα ότι κάθε Χριστούγεννα ενημερώνεις όλα τα παιδιά που βλέπεις ότι δεν υπάρχει στ' αλήθεια Άη Βασίλης και στη συνέχεια κρυφογελάς με την απογοήτευση στα μάτια τους.

 

 

Να με συγχωρείς αλλά αυτό το κάνω και εγώ και πίστεψε με πολύ το γουστάρω.;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι ειπε αυτος για τα ανεκδοτα μου;

και αυτο για το photoshop παρτο πισω,

δεν χρησιμοποιώ photoshop.

 

 

-----------

 

Πάει ένας τύπος μια μέρα στο γιατρό....

 

-Γιατρέ, έχω πρόβλημα...

Γιατρός: Τί έχεις παιδί μου???

-Με πονάει όλη η δεξιά μεριά του σώματός μου....

Γιατρός : Μισό λεπτό να σε εξετάσω...

παίρνει λοιπόν ένα στηθοσκόπιο ...αρχίζει να τον εξετάζει και του λέει...

Γιατρός : Λοιπόν βρήκα τί θα κάνεις... θα πας και θα ράψεις ένα ολοκαίνουριο κοστούμι, να σου πηγαίνει γάντι....

-γιατί γιατρέ??? τί έχω????

 

Γιατρός: Έχεις δεξίωση.... !!!!

 

Ποιό από τα δύο μέρη του Post σου είναι το ανέκδοτο ?

 

 

DrLo, πάω στοίχημα ότι κάθε Χριστούγεννα ενημερώνεις όλα τα παιδιά που βλέπεις ότι δεν υπάρχει στ' αλήθεια Άη Βασίλης και στη συνέχεια κρυφογελάς με την απογοήτευση στα μάτια τους.

 

1. Γιατί να περιμένω τα Χριστύγεννα?

2. Ο Αι Βαασίλης έρχεται την Πρωτοχρονιά (στην Ελλάδα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τσογλανάκος είναι στο σαλόνι και παίζει με το τραινάκι του, η μαμά στην κουζίνα κάνει δουλειές.

Τσαφ τσουφ το τραινάκι, κάνει μια διαρκή φασαρία. Σε κάποια στιγμή σταματάει και ακούγεται ο μικρός:

 

- "Όσοι παπάρες θέλουν να κατέβουν, να τσακιστούν γιατί αυτή η κωλ**τάση είναι η τελευταία. Όσοι μαλ**ες θέλουν να ανέβουν να το κάνουν γρήγορα για να αναχωρήσει καμιά ώρα η γαμη**νη η αμαξοστοιχία!

 

Τα ακούει αυτά η μαμά, συγχύζεται, τρέχει στο σαλόνι, πιάνει τον μικρό από το αυτί και του λέει:

- "Πήγαινε αμέσως στο δωμάτιο σου και κάτσε μέσα για δυο ώρες τιμωρία. Μετά θα βγεις και θα παίξεις μόνο αν μιλάς καλά!"

 

Πηγαίνει ο μικρός στο δωμάτιο και μετά από κανα δίωρο επιστρέφει. Κάθεται και πάλι, και βάζει μπρος το τραινάκι.

Τσαφ τσουφ,τσαφ τσουφ για λίγη ώρα σε κάποια στιγμή σταματάει.

 

- "Όσοι επιβάτες επιθυμούν να αποβιβαστούν παρακαλούνται να ελέγξουν ότι δεν ξέχασαν καμία από τις αποσκευές τους και τους ευχαριστούμε που ταξίδεψαν μαζί μας. Οι επιβάτες που επιθυμούν να επιβιβαστούν να

τοποθετήσουν και να ασφαλίσουν τις αποσκευές τους πάνω από τη θέση τους. Υπενθυμίζουμε ότι απαγορεύεται το κάπνισμα και τους ευχόμαστε ένα καλό ταξίδι."

 

Η μαμά ακούει περήφανη για τις παιδαγωγικές τις ικανότητες από την κουζίνα και χαμογελάει.

 

Ο μικρός συνεχίζει:

- "Α, και όσοι θέλουν να διαμαρτυρηθούν για τη δίωρη καθυστέρηση, να απευθυνθούν στην καριόλα στην κουζίνα!"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hackerW32:

 

Οι ικανότητές σου στο photoshop είναι χειρότερες από τα "ανέκδοτά" σου.

 

Αρκούσε ένα link Wikipedia

 

για την αποκατάσταση της ιστορικής αλήθειας : "Roses are Red, violets are blue ..."

 

αντε πες τα γτ απο χ8ες κρατιεμαι

 

ουριστε και η αποδειξη

 

http://www.youtube.com/watch?v=LrgCGtMFeyU

 

:P :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το http://twitter.com/fantaros2012:

 

Η αγαπημενη μου καζουρα ειναι να πηγαινω στη σκοπια οταν φυλαει ενας Κομμουνιστης, να του λεω οτι ο Σταλιν ηταν εγκληματιας και να φευγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιό από τα δύο μέρη του Post σου είναι το ανέκδοτο ?

 

 

tumblr_m7ka241TTW1rbukleo2_400.gif

 

 

- Maλaκa θα σου σπάσω τα μούτρα!!!

- Γιατί ρε, τι έκανα;

- Μου είπε η αδερφή μου ότι την πήδηξες με το ζόρι...

- Maλaκίες λέει..Μόνο εγώ την πήδηξα. Ο Ζόρι βιντεοσκοπούσε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε μια ερημη περιοχη της κινας περιπλανιεται ενας ευρωπαιος που εχει χαθει και εχω κοντευει να πεθαινει βλεπει εναν πυργο,χτυπαει την πορτα του πυργου και τον ανοιγει ενας κινεζος ερημιτης,του ζηταει να φαει,να κανει ενα μπανιο και να κοιμηθει.ο κινεζος δεχεται ευχαριστως αλλα του λεει πως αν πυραξει την εγγονη του θα υποστει 3 κινεζικα βασανηστηρια.αυτος δεχεται,ομως η εγγονη του ηταν και γαμω τα γκομενακια και του γιαλυσε και αποφασισε να το ρισκαρει.την αλλη μερα το πρωι οταν ξυπνησε βρισκει μια πετρα 20 κιλλων πανω στο στηθος του και γραφει:1ο βασανηστηριο πετρα 20 κιλων στο στηθος,λεει ε σιγα και την πεταει απο το παραθυρο και βλεπει στην πισω πλευρα της πετρας:2ο βασανηστηριο η πετρα ειναι δεμενη με το αριστερο σου @ρχιδι,τι να κανει πηδαει,βλεπει το περβαζι:3ο βασανηστηριο το δεξι σου @ρχιδι ειναι δεμενο στο ποδι του κρεβατιου!!

 

αουτσ :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω αλλιως θυμαμε τα βασανιστιρα.

 

εμενα ετσι μου το ειπαν, ετσι το θυμαμε,οταν δεν ειμαι στο πισι θυμαμαι ποσα αλλα,αλλα μεχρι να ερθω σχεδον ολα τα ξεχναω να ακομα ενα(λιγο κρυο νομιζω):

 

ειναι ενας ελληνας,ενας ιταλος και ενας αλβανος μεσα σε ενα αεροπλανο και γυρνανε στα σπιτια τους.αρχιζουν να συζητανε και λενε ποιος θα πεταξει το πιο μεγαλο πραγμα απο το αεροπλανο,ο ιταλος πεταει μια καρεκλα,ο αλβανος ενα τραπαεζι και ο ελληνας μια βομβα.οταν ο ιταλος εφτασε σπιτι του βλεπει ολοι φορνε μαυρα και μια κασσα εξω απο το σπιτι του,ρωταει την μανα του τι εγινε και του λεει πως μια καρεκλα απο το πουθενα επεσε στο κεφαλι του πατερα του και τον σκοτωσε,παει ο αλβανος σπιτι του βλεπει τα ιδια ολους να κλαινε εξω απο το σπιτι του συγγενεις φιους,ρωταει τι εγινε την μανα του και του λεει πως απο το πουθενα επεσε ενα τραπεζι στο κεφαλι του πετρα του,παει ο ελληνας σπιτι του και βλεπει χαρες,πανηγυρια κτλ.ρωταει την μανα του τι εγινε:λεει παιδι μου επιτελους ο πατερας σου εκλασε!!τοσο καιρο που ελλιπες ειχε προβλημα και δεν μπορουσε μεχρι που χθες επεσε μια βομβα στο σπιτι των απεναντι και απο την τρομαρα του εκλασε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...