Προς το περιεχόμενο

Πλησεις ρινος με φυσιολογικό ορο!!!


stavrosbmw

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας.Εχω πάρει ένα μπουκάλι με φυσιολογικό ορο που γράφει sodium chloride 0,9%.Μπορεί δηλαδή να προκαλέσει κατακρατηση λόγο του νατριου που περιέχει ή δεν έχει σχέση με το αλάτι που βάζουμε στο φαγητό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιθανοτατα. Επισης ανεβαζει και την αρτηριακη πιεση με αποτέλεσμα αν το χρησιμοποιούμε πανω απο 2 φορες να έχουμε καρδιακο προβλημα... Friday is always a friday...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιθανοτατα. Επισης ανεβαζει και την αρτηριακη πιεση με αποτέλεσμα αν το χρησιμοποιούμε πανω απο 2 φορες να έχουμε καρδιακο προβλημα... Friday is always a friday...

Όντως ? το καλοκαίρι ο ωρλ μου είχε πει να κάνω πλησεις 60 ml σε κάθε ρουθουνι, 3 φορές τη μέρα για η μήνα. Και το έκανα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αλάτι κάνει κατακράτηση μπορείς να σνιφαρεις σκέτο βραστό κοτόπουλο, μπορεί να μη λύσει το πρόβλημα με τη μύτη αλλά θα ανεβάσεις πιο εύκολα μυϊκή μάζα, αλλιώς μπορείς να σνιφαρεις και ψαρια αν δε σε πειράζει να πάρεις και μερικά παραπάνω ω3 και να έχεις λίγο παραπάνω λιπακι

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αλάτι κάνει κατακράτηση μπορείς να σνιφαρεις σκέτο βραστό κοτόπουλο, μπορεί να μη λύσει το πρόβλημα με τη μύτη αλλά θα ανεβάσεις πιο εύκολα μυϊκή μάζα, αλλιώς μπορείς να σνιφαρεις και ψαρια αν δε σε πειράζει να πάρεις και μερικά παραπάνω ω3 και να έχεις λίγο παραπάνω λιπακι

κλαίω.

 

προβατίνα τζίνες να δοκιμάσω ή θα μου ανεβάσει χοληστερίνη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα φίλο που έχασε τον τίτλο του Mr. Καλύβια γιατί κρύωσε λίγες μέρες πριν τον τελικό και έκανε πλύσεις 3 φορές τη μέρα με ορό.

Αποτέλεσμα: έκανε τόση κατακράτηση που έχασε όλη του τη «φλεβικότητα»

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αλάτι κάνει κατακράτηση μπορείς να σνιφαρεις σκέτο βραστό κοτόπουλο, μπορεί να μη λύσει το πρόβλημα με τη μύτη αλλά θα ανεβάσεις πιο εύκολα μυϊκή μάζα, αλλιώς μπορείς να σνιφαρεις και ψαρια αν δε σε πειράζει να πάρεις και μερικά παραπάνω ω3 και να έχεις λίγο παραπάνω λιπακι

Το κοτοπουλο πιστευω ειναι το καλυτερο για να φτιαξεις σωμα!Τα ψαρια σε στυλ τονου επισης.Εχουν 30γ πρωτεινης ανα κεσεδακι.Εγω προσωπικα παιρνω μουρουνελαιο σε συμπληρωμα.

Είχα φίλο που έχασε τον τίτλο του Mr. Καλύβια γιατί κρύωσε λίγες μέρες πριν τον τελικό και έκανε πλύσεις 3 φορές τη μέρα με ορό.

Αποτέλεσμα: έκανε τόση κατακράτηση που έχασε όλη του τη «φλεβικότητα»

Δεν ειναι αστειο.Δεν ξερεις πως ειναι να εχεις baby face

Μην τον παραπληροφορείτε, αυτά τα κάνει το sodium chloride 15%.

δλδ το 0,9% ειναι οκ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...