Προς το περιεχόμενο

Το νέο Acer Predator 21X gaming notebook στοιχίζει… $8999


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρεπει να ενσωματωθει ενα auto-correct στο συστημα συνταξης των comments γιατι εκτος του οτι θα χασουμε την οραση μας θα ξεχασουμε και τα Ελληνικα στο τελος.

Ελεος,γραμματικη δημοτικου.

Εντάξει κύριε Μπαμπινιώτη.Κάνε την αρχή βάζοντας τόνους για να μάθει ο κόσμος.Μοίρασε τις γνώσεις σου...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ υπάρχουν άνθρωποι που δίνουν $10.000+ για ένα σφραγισμένο "συλλεκτικό" iPhone 2G και εσείς κολλήσατε στα 9 χιλιάρικα του Acer... Τουλάχιστον το Acer χρησιμεύει σε κάτι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν τηλεοράσεις των 70.000 ευρω σε κατάστημα των mediamarkt στην Ελλαδα . Εχει δυο μοντελα ακόμα στα 24.999 ευρω και 18.999 ευρω. Τι αγοραστικό κοινο να έχουν αυτές στην Ελλαδα της κρίσης;  Τι να μας πει λοιπον  το ταπεινό λαπτοπ των 9Κ.  Αυτά τα μηχανήματα φτιάχνονται για πλούσιους και ψαγμένους που αναζητούν αυτό που προσφέρει. Ο κάθε ενας με την τρέλα του... Υπάρχουν λαμπάτοι ενισχυτές ήχου που αγγίζουν τα 20.000 ευρώ. Μια γνωστή μου με ενημέρωσε πως υπάρχουν γυναικείες τσάντες των 5000-9000 ευρώ όχι από εξωτικά υλικά αλλά από απλό δέρμα που απλά είναι επώνυμων εταιριών... Πληροφορίες θέλουν τυπάκια να έχουν πληρώσει 1.189 ευρώ για το νέο τους τηλέφωνο επειδή έχει 2 κάμερες... Τι να λεμε τωρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασα, ξαναδιάβασα, πουθενά για την μπαταρία, τς τς τς. Άμα θέλει γεννήτρια ή ανεμογεννήτρια (που είναι και ανανεώσιμη πηγή ενέργειας), έστω ένα φωτοβολταϊκό του θεού βρε αδερφέ, το βάρος του να είστε σίγουροι πως θα ξεπεράσει κατά πολύ τα 8 κιλά, εκεί, ναι, θα χρειαστεί οπωσδήποτε και η αγορά ενός minivan/SUV/4x4 (ανάλογα το γούστο) για την μεταφορά του οπότε ακόμη και η τιμή του αναμένεται να υπερδιπλασιαστεί, το ξέρω γίνομαι γραφικός αλλά.. 

 

"if it walks like a duck and quacks like a duck, it must be a dinosaur"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν τηλεοράσεις των 70.000 ευρω σε κατάστημα των mediamarkt στην Ελλαδα . Εχει δυο μοντελα ακόμα στα 24.999 ευρω και 18.999 ευρω. Τι αγοραστικό κοινο να έχουν αυτές στην Ελλαδα της κρίσης;  Τι να μας πει λοιπον  το ταπεινό λαπτοπ των 9Κ.  Αυτά τα μηχανήματα φτιάχνονται για πλούσιους και ψαγμένους που αναζητούν αυτό που προσφέρει. Ο κάθε ενας με την τρέλα του... Υπάρχουν λαμπάτοι ενισχυτές ήχου που αγγίζουν τα 20.000 ευρώ. Μια γνωστή μου με ενημέρωσε πως υπάρχουν γυναικείες τσάντες των 5000-9000 ευρώ όχι από εξωτικά υλικά αλλά από απλό δέρμα που απλά είναι επώνυμων εταιριών... Πληροφορίες θέλουν τυπάκια να έχουν πληρώσει 1.189 ευρώ για το νέο τους τηλέφωνο επειδή έχει 2 κάμερες... Τι να λεμε τωρα..

θύματα του υπερκαταναλωτισμού! Αν είναι όμως να μην τα ξοδεύουν σε ναρκωτικά, ας είναι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασα, ξαναδιάβασα, πουθενά για την μπαταρία, τς τς τς. Άμα θέλει γεννήτρια ή ανεμογεννήτρια (που είναι και ανανεώσιμη πηγή ενέργειας), έστω ένα φωτοβολταϊκό του θεού βρε αδερφέ, το βάρος του να είστε σίγουροι πως θα ξεπεράσει κατά πολύ τα 8 κιλά, εκεί, ναι, θα χρειαστεί οπωσδήποτε και η αγορά ενός minivan/SUV/4x4 (ανάλογα το γούστο) για την μεταφορά του οπότε ακόμη και η τιμή του αναμένεται να υπερδιπλασιαστεί, το ξέρω γίνομαι γραφικός αλλά.. 

 

"if it walks like a duck and quacks like a duck, it must be a dinosaur"

 

Α! Νόμιζα ότι το minivan είναι μαζί δώρο!! Δεν είναι?! :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προφανως το εβγαλε η ACER για κραχτη και δεν προκειται να πουλησει σε σοβαρα νουμερα.

Ο λεφτας δεν θα παρει ACER, ειναι οπως το παραδειγμα που ανεφερε ο αλλος προηγουμενως για το χιουνταϊ. Οπως χιουνταϊ αγοραζει συγκεκριμενο κοινο που δεν μπορει να αγορασει AUDI και BMW , στο ιδιο κοινο απευθυνεται και η ACER.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά όποιος το αγοράσει απο εδώ έχω μία ξαδέλφη άνεργη όμορφη και νοικοκυρά να μου στείλει μήνυμα να του την δώσω πάει χαράμι η κοπέλα.

 

Εγώ που "ψίνομαι" να... χωρήσω και διαθέτω λίγο χρήμα,... δεν στέλνεις φωτό να γίνει το προξενιό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...