Προς το περιεχόμενο

Star Wars Battlefront II [2017]


cpttony

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χθες ξεκλείδωσα τα πάντα από ήρωες και fighters οπότε τώρα μόνο crates, απλά μου φαίνονται πάρα πολλά γτ παίζω όλα τα modes, το πιο high που έχω είναι η Iden κάπου στο 19, τα υπόλοιπα είναι πάρα πολύ low 8-10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 683
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ghost ειχες δικιο, τα hero crates μου δινουν τα καλυτερα σε σχεση με τα αλλα, αλλα και παλι κλαιν γτ ανεβαινει το card level παρα πολυ αργα και χρειαζεσαι parts απειρα, αλλα καμια σχεση με τα αλλα 2 crates

 

το περιεργο ειναι οτι μου σπαμαρει συνεχεια για ships και δεν εχει πεσει τιποτα για ηρωες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ νεκρα εχει πεσει στο τοπικ, για να ζωντανευουμε ^_^

ξερει καποιος πως δουλευει το increased battlepoints σαν mechanic? απο τοτε που το κοτσαρα στον heavy μου μου δινει τρελο score χωρις να κανω κατι ιδιαιτερα, σε παιχνιδια που ειχα νορμαλ 8-9k points πλεον αγγιζω το 20k για πλακα, το καλο ειναι οτι παιζω ηρωες πιο συχνα, το κακο οτι ολοι θα εχουν παρει rey - fett - palp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Νομίζω οτι ήρθε η ώρα να το αγοράσω και εγώ και παίζει και σε καλή τιμή τώρα στα 28 euro , αν και το campaign θέλω να παίξω περισσότερο απο θέμα multiplayer έχει ακόμα κόσμο να βρείς να πάιξεις και απο modes τι έχει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Star Wars Battlefront II – Release Notes - Patch 1.1

https://battlefront-forums.ea.com/discussion/94782/star-wars-battlefront-ii-release-notes-patch-1-1#latest

Επεξ/σία από Tzimaras
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

DICE will revamp the progression system and will add a new game mode to Star Wars: Battlefront 2

  • A revamped progression system – Player feedback has been essential here, and we are preparing significant changes to progression that will address many of the things we’ve seen players asking for. While we can’t go into too much detail right now, we’ll be sharing more details in March.
  • A game mode called Jetpack Cargo coming in February – Two teams of eight players equipped with jet packs compete in Jetpack Cargo, a frantic, fast-paced way to play. This mode will only be available for a limited time, so don’t miss it.
  • A new Season coming soon – We’ve learned a lot from the first season of content for Star Wars Battlefront II, and we’re integrating that learning into our plans moving forward. We know players are waiting for details on what’s coming in the next season, and we’ll have more to tell soon.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Με το pc της υπογραφης μου μεχρι που μπορω να σηκωσω το game?? Παρατηρω πολλα drops και δεν μου αρεσει καθολου. Στο battlefied 1 παιζω ανετα 4κ ultra-high με σταθερα 60fps.

Tοσο βαρυ ειναι το battlefront??? Πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω προς τι η ασταθεια στα frames.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...