Προς το περιεχόμενο

γλυκουλης=τι; γυναικες απαντήστε


BAC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

"Γλυκούλης" σημαίνει από το "θέλω να κάνω τα παιδιά του εδώ και τώρα" μέχρι το "προτιμώ να με στειρώσουν από το να τον αφήσω να με αγγίξει". 

Aκριβως.

Κι εμενα δυο "φιλες" μου με ελεγαν γλυκουλη.

 

...Με την μια τελικα 4 μηνες σχεση, με την αλλη 2 κρεβατια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 473
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καμιά σχέση... Γλυκούλη δνε λένε ούτε τον Γιο τους, η δικιά μου τον μεγάλο τον λέει κούκλο, γλυκούλης είναι ο αγαμητος η αυτός που δεν ξέρει να πηδαει καλά ( στα μάτια αυτής που του το λέει).

 

Γενικώς αν σε πούν, Γλυκούλη, καλό παιδί, ευγενικό και γενικώς καλά λόγια.... Τραβα φύγε..αμα σε πει αληταρα κάτσε εκεί μην κουνιέσαι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμιά σχέση... Γλυκούλη δνε λένε ούτε τον Γιο τους, η δικιά μου τον μεγάλο τον λέει κούκλο, γλυκούλης είναι ο αγαμητος η αυτός που δεν ξέρει να πηδαει καλά ( στα μάτια αυτής που του το λέει).

 

Γενικώς αν σε πούν, Γλυκούλη, καλό παιδί, ευγενικό και γενικώς καλά λόγια.... Τραβα φύγε..αμα σε πει αληταρα κάτσε εκεί μην κουνιέσαι.

Λες βλακείες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες βλακείες.

οτι πεις !  Δεν μιλαμε για ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΕΣ κυρια μου

 

ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ αναμμενες!!! Οι παντρεμενες οτι εκαναν εκαναν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ήπιων τόνων, ευγενικός, συμπαθής. Οπως ειναι ο Ζιο ένα πράγμα.

Ευχαριστώ! :)

 

οτι πεις !  Δεν μιλαμε για ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΕΣ κυρια μου

 

ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ αναμμενες!!! Οι παντρεμενες οτι εκαναν εκαναν

Καλά, μη παίρνεις όρκο και για όλες! :P :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτι πεις ! Δεν μιλαμε για ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΕΣ κυρια μου

 

ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ αναμμενες!!! Οι παντρεμενες οτι εκαναν εκαναν

Δεν μίλησα για παντρεμένες.

 

Στην καθεμία μας, μας αρέσει κατι διαφορετικό. Σε άλλες αρέσουν οι άγριοι, σε άλλες οι πιο ήπιοι, σε άλλες οι πιο δυναμικοί, σε άλλες οι πιο ήσυχοι, σε άλλες οι πιο σκληροί κοκ.

 

Το ότι λέμε κάποιον γλυκό και το τι σημαίνουμε με αυτό εξαρτάται από την προσωπική ερμηνεία της καθεμίας. Ναι κάποιες μπορεί να θεωρούν ότι οι γλυκούληδες δεν πηδάνε καλά, αλλά σίγουρα δεν μπορεί να ισχύει για ΟΛΕΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μίλησα για παντρεμένες.

το ξερω , αλλα εσυ εισαι παντρεμενη σκεφτεσαι αλλιως- αυτη ειναι η διαφορα!

Ευχαριστώ! :)

 

Καλά, μη παίρνεις όρκο και για όλες! :P :D

Ορκο για ολες δεν παιρνω αλλα για αυτες που ξερω παιρνω :)

Υπαρχουν Γυναικες που σκεφτονται ακομα με το πανω κεφαλι και οχι με το κατω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ξερω , αλλα εσυ εισαι παντρεμενη σκεφτεσαι αλλιως- αυτη ειναι η διαφορα!

ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ. Ευχαριστώ με έκανες και γέλασα (σοβαρά). Πρώτον, δεν είμαι παντρεμένη και δεύτερον, δεν πρόκειται να παντρευτώ και ποτέ γιατί είμαι κατά του θεσμού, οπότε μια χαρά σκέφτομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ. Ευχαριστώ με έκανες και γέλασα. Πρώτον, δεν είμαι παντρεμένη και δεύτερον, δεν πρόκειται να παντρευτώ και ποτέ γιατί είμαι κατά του θεσμού, οπότε μια χαρά σκέφτομαι.

Μη λες μεγάλες κουβέντες, είσαι μικρή (νομίζω) ακόμα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ. Ευχαριστώ με έκανες και γέλασα (σοβαρά). Πρώτον, δεν είμαι παντρεμένη και δεύτερον, δεν πρόκειται να παντρευτώ και ποτέ γιατί είμαι κατά του θεσμού, οπότε μια χαρά σκέφτομαι.

νταξει σαν παντρεμενη φαινεσαι να σου πω την αληθεια ...αρα εισαι πολυ σοβαρη ...οποτε και εσυ στα ματια μου εισαι η κλασσικη...

Γλυκουλα...( δηλαδη ΝΟ κουκου !!) αυτο σημαινει ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη λες μεγάλες κουβέντες, είσαι μικρή (νομίζω) ακόμα!

Έχω πει στους φίλους μου, ότι αν θέλω να παντρευτώ σημαίνει ότι τρελάθηκα οπότε θα πρέπει να με κλείσουν μέσα (στο τρελοκομείο) :P

νταξει σαν παντρεμενη φαινεσαι να σου πω την αληθεια ...αρα εισαι πολυ σοβαρη ...οποτε και εσυ στα ματια μου εισαι η κλασσικη...

Γλυκουλα...( δηλαδη ΝΟ κουκου !!) αυτο σημαινει ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ !!

Δεν ήξερα ότι σοβαρή=γλυκούλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πει στους φίλους μου, ότι αν θέλω να παντρευτώ σημαίνει ότι τρελάθηκα οπότε θα πρέπει να με κλείσουν μέσα (στο τρελοκομείο) :P

 

Δεν ήξερα ότι σοβαρή=γλυκούλα.

Υπαρχουν γλυκουλες σοβαρες που δεν θελει κανεις να τις μαμησει, η χειροτερη κατηγορια ειναι αυτες...

ΤΕσπα ειναι μεγαλη ιστορια και πρειπει να εισαι Αντρας για να καταλαβεις, οπως εμεις πιθανον δεν μπορουμε ουσιαστικα να καταλαβουμε το Γλυκουλης.

 

Το Γλυκουλης για εμενα ειναι μικρο τσουτσουνος καθαρα, προτιμω το ασχημος η κατι αλλο παρα αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(...)Δεν ήξερα ότι σοβαρή=γλυκούλα.

Τώρα το 'μαθες :mrgreen: (κι εγώ μαζί)

 

Η γνώμη μου: "Γλυκούλης" χμμμ ναι και οχι, "Γλυκός" παίζει σοβαρά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...