Προς το περιεχόμενο

Θα περάσω την ταξη ?


Pouftsis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καποιοι λένε ότι οταν το γενικό μεσο ορο ειναι 9.5 κ ανω περναω την ταξη κ καποι αλλοι λενε πρεπει να εχω σε ολα τα μαθηματα 9.5 μεσο ορο του μαθηματος

Τι λετε θα περάσω την ταξη;σορρυ για ορθογραφικά λάθη

 

http://i.hizliresim.com/bkNG00.png

 

Όχι φίλε μου δεν περνάς. Για να περάσεις πρέπει να έχεις 10 ή-και πάνω. Ούτε με 9.99 περνάς.

 

Απλά κοίτα στα άλλα τετράμηνα/εξάμηνα (δεν ξέρω και πως είναι τώρα. πάνε 10+ χρόνια που τελείωσα το σχολείο) να έχεις πάνω από 10 ώστε ο τελικός βαθμός να είναι 10+.

 

το 'περνάς' φαντάζομαι στο είπαν με αυτή την έννοια. Ότι στο επόμενο τετράμηνο/εξάμηνο θα βγάλεις 10.5 (άρα 10+9.5/2=10) .

 

Ας γίνω λίγο κακός τώρα. 9.5ΜΟ ? αν είναι δυνατόν. Και εγώ τότε δεν διάβαζα καθόλου και μετά το σχολείο στο ΝΕΤ πήγαινα. αλλά ένα 12-13 έβγαινε εύκολα.

 

Κοίτα να σταματήσεις το League of Legends και να κοιτάξεις λίγο τα μαθήματά σου. Επειδή το ξέρω ότι δεν υπάρχει περίπτωση να αφιερώσεις έστω και 10 λεπτά κάθε μέρα για διάβασμα, τουλάχιστον όταν είναι πρόοδοι/εξετάσεις διάβαζε.

Πολύ πιθανόν να μην είναι ορθόδοξος το παιδί.

 

Απλά κάνει τα λάθη που κάνανε και μερικοί στην εποχή μας. > παλιά άμα δεν έπαιρνες Θρησκευτικά καθόσουν έξω. Αν ισχύει ακόμα τότε καταλάβατε...

 

@ΤΣ κοίτα να πάρεις θρησκευτικά και να πάρεις ένα 20αρι εκεί. Θα σε σώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δεν είμαι χριστιανός αν συνεχίσω ετσι ή την αρχαια,γλώσσα,λογοτεχνία,αλγεβρα και την γεωμετρία θα κανω 11 ή 12 και στις εξετάσεις θα γραψω 6 7 θα περασω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pouftsis,ειλικρινά στο λεω σαν φιλικη σμβουλη και οχι για να στην πω.Εχεις σκεφτει να πας σε καποιο τεχνικο λυκειο στην β λυκείου;Δηλαδη αν βλεπεις οτι δεν σου αρεσουν τα μαθηματα του Γελ ισως θα ηταν καλύτερα να μαθαινες μια τέχνη που ενδεχομένως εισαι καλος η σου αρεσει.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλή διευκρίνηση, και να ΕΙΣΑΙ χριστιανός μπορείς να πάρεις απαλλαγή.

 

Η λύση για να περάσεις είναι να ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ.

Αν δες θες να διαβάσεις και δεν σου αρέσει, σταμάτησε να πηγαίνεις σχολείο. Δεν είναι υποχρεωτικό το λύκειο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμεις είχαμε πρασινη καρτελα ανα 3μηνα :P

Και εννοείται χειρόγραφη!

 

Μου κάνει εντύπωση αυτό που βάζουν το μ.ο. τμήματος, δεν το ήξερα!

Παιδιά δεν είμαι χριστιανός αν συνεχίσω ετσι ή την αρχαια,γλώσσα,λογοτεχνία,αλγεβρα και την γεωμετρία θα κανω 11 ή 12 και στις εξετάσεις θα γραψω 6 7 θα περασω?

Και να μην είσαι Χριστιανός μπορείς να παρακολουθείς το μάθημα μόνο για τον εύκολο βαθμό και εγκυκλοπαιδική γνώση που λέει και η idomeneas.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί όντως εμείς να είμαστε Χριστιανοί και αρκετοί να μην ασχολούμαστε ιδιαίτερα... αλλά σκεφτείτε ότι σε άλλες θρησκείες φανατίζονται πιο πολύ και δεν θέλουν να διδαχθουν άλλες θρησκείες.

 

Φανταστείτε τον εαυτό σας στο Αμέρικα που είναι μουσουλμάνοι. Μια χαρά θα παίρνατε απαλλαγή...

 

Σεβαστό και δεν σηκώνει συζήτηση το θέμα της θρησκείας,

 

να μην σπαταλάμε και πολύ χρόνο, η ουσία @τσ είναι ότι πρέπει να διαβάσεις λίγο παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι Αμερικάνοι είναι μουσουλμάνοι από πότε;

 

από πάντα. αυτή είναι η θρησκεία τους.

 

νταξ. το Αμέρικα είναι πολύ μπασταρδεμένο. σίγουρα υπάρχουν 1002 θρησκείες.

 

ΥΓ: Η Αμερική είναι ελεύθερη σε αυτό το θέμα και δεν έχει επίσημη θρησκεία. Ο καθένας πιστεύει όπου θέλει. [wikipedia]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς δεν έχει επίσημη θρησκεία άρα δεν είναι και μουσουλμάνοι όλοι τους.

 

Στατιστικώς η πλειοψηφία είναι χριστιανοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που ισχύει τώρα είναι το εξής , αν έχεις γενικό Μ.Ο 9.5 περνάς στην επόμενη τάξη, αν όχι δίνεις τον Σεπτέμβρη όσα μαθήματα είχες κάτω από 9.5 , οπότε είναι πραγματικά δύσκολο να μην περάσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από πάντα. αυτή είναι η θρησκεία τους.

 

νταξ. το Αμέρικα είναι πολύ μπασταρδεμένο. σίγουρα υπάρχουν 1002 θρησκείες.

 

ΥΓ: Η Αμερική είναι ελεύθερη σε αυτό το θέμα και δεν έχει επίσημη θρησκεία. Ο καθένας πιστεύει όπου θέλει. [wikipedia]

Σταματήστε να διαβάζετε ηλίθια blog δεν σας κάνουν καλό.

 

Έτσι για την ιστορία μόνο, έστω ότι με Αμερική αναφέρεσαι στις ΗΠΑ 

 

το 70% είναι Χριστιανοί και λιγότερο από 1% (0.9% συγκεκριμένα) είναι Μουσουλμάνοι.

 

Οπότε το σχόλιο σου είναι ηλίθιο και εκτός πραγματικότητας.

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...