Προς το περιεχόμενο

Public - Μελάνι ή Τόνερ με έκπτωση 50% στο 2ο (δωρεαν μεταφορικά)


Eddy_Gordo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν βάλεις δύο ίδια μελάνια για κάποιο λόγο δεν περνάει την έκπτωση.. Ενώ αν βάλεις δύο διαφορετικά όντως απλά την περνάει στο φθηνότερο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 61
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν βάλεις δύο ίδια μελάνια για κάποιο λόγο δεν περνάει την έκπτωση.. Ενώ αν βάλεις δύο διαφορετικά όντως απλά την περνάει στο φθηνότερο..

 

Εμενα περναει κανονικα..

 

e01a79cc9ba24725a2ecbcfbd6a84e30.png

 

8e93fa964f8449c2851cea6731fac8c6.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα περναει κανονικα..

 

e01a79cc9ba24725a2ecbcfbd6a84e30.png

 

8e93fa964f8449c2851cea6731fac8c6.png

Θα το δοκιμάσω και από υπολογιστή μπας και παίζει τίποτα με το site από κινητό..

 

EDIT: Τελικά όντως, απο υπολογιστή την πέρασε κανονικά την έκπτωση, δεν ξέρω τι κόλλημα έτρωγε στο κινητό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα κινητα ποτε μα ποτε δεν θα αντικαταστησουν τους υπολογιστες,

τα πρωτα ειναι για πολυ συγκεκριμενα πραγματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ τον Eddy_Gordo για την ενημέρωση!! Προσωπικά δεν αντιμετώπισα κάποιο πρόβλημα με την παραγγελία, έβαλα τα προϊόντα στο καλάθι πήραν μόνα τους την έκπτωση και όλα καλά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα και γώ την παραγγελία μου, θα τα παραλάβω την Δευτέρα, κέρδος σε σχέση με τις τιμές skroutz 7€ και κάτι ψιλά για τα μελάνια που ήθελα εγώ.

Thanks ts !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βγαίνουν όλα συμφέροντα βέβαια...Το μαυρο HP 932XL και τα 3 εγχρωμα 933XL βγαινουν 51.98€, όταν με 53€ παίρνεις ακριβώς τα ίδια σε multipack συσκευασία και κάπου 55-57€ αν τα πάρεις σε ξεχωριστές συσκευασίες από σκρουτζομαγαζο.

 

Αν είχε το multipack και το public κι έδινε το δεύτερο 50%, θα ήταν καλή περίπτωση...αλλά δεν το έχει καν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βγαίνουν όλα συμφέροντα βέβαια...Το μαυρο HP 932XL και τα 3 εγχρωμα 933XL βγαινουν 51.98€, όταν με 53€ παίρνεις ακριβώς τα ίδια σε multipack συσκευασία και κάπου 55-57€ αν τα πάρεις σε ξεχωριστές συσκευασίες από σκρουτζομαγαζο.

 

Αν είχε το multipack και το public κι έδινε το δεύτερο 50%, θα ήταν καλή περίπτωση...αλλά δεν το έχει καν.

Θα συμφωνήσω και εγώ. Στο δικό μου εκτυπωτή βγαίνει 30€ εάν τα πάρω ένα ένα απο την προσφορά και το multipack έχει 35€..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κανω μια ερωτηση μιας και πρωτη φορα θα αγορασω μελανια γιατι ειμαι ακομα με τα demo.

Eχω αυτο το πολυμηχανημα (http://www.public.gr/product/perifereiaka/printers/multifuction-inkjet/hp-deskjet-ink-advantage-4535-eghromo-polymihanima-inkjet/prod7843509pp/) , κοιταω μονο για μελανια  HP 652 Black και HP 652 Tri-color ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...