Προς το περιεχόμενο

θέμα με γείτονες(συμβουλές)


nickkosk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάει αστυνομία στον αξ.υπηρεσιας και λέει το συμβάν να καταγραφεί ότι έγινε αυτό και αυτό.

 

Μετά αν συμβεί έχεις να δειξεις κάτι εστω.

 

Αν βέβαια το ακούσει και κανένας γείτονας έχεις και μάρτυρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταρχην τον γραφει κανονικα και του λεει αν τον ενοχλησει ξανα δηλαδη  εφοσον με απειλεις ως γειτονας  θα καλεσω εγω την αστυνομια τωρα και θα εχω και λογο!  ή την κανεις με ελαφρα!!!! 

 

τωρα για την εξωση που λεει και ιδιοκτητης να ειναι και να μενει στο δικο του διαμερισμα που νοιακαιζει ο φιλος εξωση συμβαινει  μονο για οικονομικες διαφορες στην Ελλαδα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε νταξ. πλάκα κάνω. Ούτε για αστείο δεν το κάνεις αυτό.

 

@τσ

καλά ρε, σε πουλάει τρέλα ένας γείτονας με εξίσωση χαχα. και ο ιδιοκτήτης για τι είναι; 

 

πες του πολύ απλά, και ευγενικά, "φύγε από εδώ γιατί δεν είσαι σε θέση να μου κάνεις τίποτα. τα παράπονά σου στον ιδιοκτήτη"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Γιατί να μην σε πιστέψουν;

Γιατί δεν παρουσιάζω καμία απόδειξη/μάρτυρα? Αν πάω να πω κάτι που δεν έγινε, πως θα καταλάβουν την διαφορά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δεν παρουσιάζω καμία απόδειξη/μάρτυρα? Αν πάω να πω κάτι που δεν έγινε, πως θα καταλάβουν την διαφορά?

Ε θα γράψουν την μαρτυρία σου στο βιβλίο συμβάντων και μετά αναλόγως τα γεγονότα πράττουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δεν παρουσιάζω καμία απόδειξη/μάρτυρα? Αν πάω να πω κάτι που δεν έγινε, πως θα καταλάβουν την διαφορά?

Αυτοί απλά θα το καταγράψουν. Μετά στο δικαστήριο θα το λύσουνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ε θα γράψουν την μαρτυρία σου στο βιβλίο συμβάντων και μετά αναλόγως τα γεγονότα πράττουν.

Σε φάση, πάω λέω ότι απείλησες πως θα μου σπάσεις το αμάξι, πηγαίνω το σπάω μόνος μου και κατηγορώ εσένα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι σαν τέντα δηλαδή.

Φαντάζομαι είναι μεγάλο σε μέγεθος,έτσι?

Γιατί εγώ νόμιζα οτι είναι ένα πανί που το έχεις βάλει ώστε να κουνάει και να τα τρομάζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...