Προς το περιεχόμενο

θέμα με γείτονες(συμβουλές)


nickkosk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας έχω ενοικιάσει να διαμέρισμα κοντά στο Χαλάνδρι το οποίο έχει ένα πάρκινγκ όχι κάτω από την την πολυκατοικία αλλά δίπλα στον κήπο της πολυκατοικίας.
Έτσι έχω θέμα με τα πουλιά και έβαλα ανάμεσα στα δέντρα ένα σκούρο πράσινο πανί για να αποτρέψω τις κουτσουλιές.
Ένας γείτονας μου έκανε παράπονα και με απειλήσε με έξωση και ότι θα μου φέρει την αστυνομία
Μπορεί να μου κάνει κάτι τέτοιο ;
Ευχαριστώ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου κλάσει μια μάντρα.

 

Άκου εκεί μήνυση και έξωση για ένα πράσινο πανί ανάμεσα στα δέντρα..... Τι άλλο θα ακούσουμε.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες του "κοίτα μην βρεις το αμάξι σου χαραγμένο με κάνα σπασμένο καθρέφτη" "με 5 ευρά το κάνει ο πακιστανός άνετα"

Να μην πει τέτοιες μαλακίες μην τα πάρει ο άλλος και τον τρέχει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες του "κοίτα μην βρεις το αμάξι σου χαραγμένο με κάνα σπασμένο καθρέφτη" "με 5 ευρά το κάνει ο πακιστανός άνετα"

Αυτό να μην το πει γιατί αν πάθει κάτι το αμαξι του θα το χρεώσει σε εσενα με τις ανάλογες μηνύσεις κτλπ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο γείτονας απειλεί τον ένοικο για έξωση. Τον ιδιοκτήτη τον γράφουμε στα τέτοια μας.

Το πανί είναι μεγάλο;Ο γείτονας έχει καλή οπτική εξ άνωθεν;Δηλαδή χωράει άνετα ένα "Μπάμπη...Μπάααμπη...μια μάντρα @@ Μπάμπη!" με μεγάλα άσπρα γράμματα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά,ρε φίλε,αν δεν τρολάρεις,να σε ρωτήσω 2 πραματάκια.

Εσύ μπορείς να κάνεις έξωση σε κάποιον γείτονα σου?

Το πράσινο πανί,τα διώχνει τα πουλιά ή τζίφος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Αυτό να μην το πει γιατί αν πάθει κάτι το αμαξι του θα το χρεώσει σε εσενα με τις ανάλογες μηνύσεις κτλπ

Όχι ότι συμφωνώ να του το πει, αλλά πως θα αποδείξει ο άλλος ότι ήταν πράγματι αυτός? Βασικά πως θα αποδείξει ότι τον απέιλησε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...