Προς το περιεχόμενο

θέμα με γείτονες(συμβουλές)


nickkosk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

  • Super Moderators

οχι ειναι δικο μου

Εννοείς ότι είναι δικιά σου η πατέντα/"κατασκευή" ή κι ο χώρος? Δλδ σου αντιστοιχεί ο συγκεκριμένος στο συμβόλαιο ή απλά τον "πρόλαβες"?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν νοίκιασα το διαμέρισμα ο ιδιοκτήτης μου είπε ότι έχει δικό του πάρκινγκ και είναι αυτό


Εγώ έβαλα το "σκέπαστρο" αυτό δεν το είχε πριν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως αυτό δεν το διευκρίνισες. Αν ο χώρος στάθμευσης είναι κοινόχρηστος δηλαδή παρκάρουν και άλλοι τα αμάξια τους παραδίπλα τότε οτιδήποτε κάνεις θέλεις έγκριση μετά από γενική συνέλευση, και εμείς έχουμε ένα δικό μας parking στο διαμέρισμα που έχει νοικιάσει η μητέρα μου, ο ενοικιαστής δεν μπορεί να κάνει κάτι πέρα από το να παρκάρει το αμάξι του εκεί. Βέβαια αυτό δεν αναιρεί οτι ο γείτονας μάλλον έχει κάλο στον εγκέφαλο και έπρεπε να σου το πει και οχι να λέει για μηνύσεις και παπάτζες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας έχω ενοικιάσει να διαμέρισμα κοντά στο Χαλάνδρι το οποίο έχει ένα πάρκινγκ όχι κάτω από την την πολυκατοικία αλλά δίπλα στον κήπο της πολυκατοικίας.

Έτσι έχω θέμα με τα πουλιά και έβαλα ανάμεσα στα δέντρα ένα σκούρο πράσινο πανί για να αποτρέψω τις κουτσουλιές.

Ένας γείτονας μου έκανε παράπονα και με απειλήσε με έξωση και ότι θα μου φέρει την αστυνομία

Μπορεί να μου κάνει κάτι τέτοιο ;

Ευχαριστώ !

κ ο Μέσι είχε πρόβλημα με τον γείτονα κ αγόρασε το σπίτι του..τοχεις?
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...