Προς το περιεχόμενο

απιστια


hulk1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου εχουν μπει ιδεες πως η κοπελα μου συνομιλει με καποιον,και οχι φιλικα

πολλεσ φορες εχω σκεφτει να παρω το κινητο της  και να διαβασω τα μυνηματα αλλα δεν το εχω κανει ακομα,λετε να τα δω?

δεν μπορω να μεινω αλλο με τις υποψιες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην το κάνεις. Είναι ό,τι χειρότερο μπορείς να κάνεις.

 

Αν έχεις αμφιβολίες για τη σχέση σας καλύτερα να το συζητήσεις μαζί της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ποιον λόγο;

Γιατί αν αποδειχτεί λάθος, πρακτικά θα έχει καταστρέψει την εμπιστοσύνη στη σχέση του και μετά θα την περιμένει μόνο ο κατήφορος. Εγώ με τέτοιον άνθρωπο δεν θα εμένα μαζί του.

Ακόμα, και αν είναι σωστές οι υποψίες του, δεν είναι η ορθή μέθοδος το να "ψαχουλεύεις" τα πράγματα του άλλου.

 

Όπως είπα καλύτερα να την αντιμετωπίσει στα ίσια, από το να παραβιάσει τη προσωπική ζωή της κοπέλας του. Είναι πολύ πιο "τίμιο".

 

Επίσης, σε δεύτερο βαθμό είναι και τεράστια κατινιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπορω πως βρισκουν γκομενα τυποι που οχι μονο μπαινουν σε τετοια διληματα (να δω/να μη δω το κινητο της) αλλα για να παρουν αποφαση χρειαζονται και τη βοηθεια του κοινου. Και ποιου κοινου ε...Του μπλαμπα@insomnia.

  • Like 17
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ποιον λόγο;

 

Γιατί είναι κατινιά.

Το συζητάει μαζί της και το λύνει (ακόμη κι αν χρειατεί να χωρίσει).

 

Τέλος το "ψαχούλεμα" δείχνει πως δεν την έχει σε εκτίμηση, δεν την σέβεται και ότι ίδιος έχει θέματα που είναι με κάποια που δεν την σέβεται και δεν την εμπιστεύεται.

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά πάσα πιθανότητα θα αρνηθεί τα πάντα απο αμηχανία και μόνο αν αρχίσεις να ρωτάς στο άκυρο.

 

Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι υπομονή στρώνοντας παράλληλα το έδαφος σιγά σιγά για να ανοίξεις μια τέτοια κουβέντα. :(

 

(έχε υπ' όψιν οτι πολλές φορές δεν τρέχει τίποτα και απλώς απαντάει μια κοπέλα στο ίδιο tempo μόνο και μόνο για τη φάση, χωρίς να σημαίνει τίποτα αυτό και τα κάνουμε εμείς πουτάνα στη σχέση σπρώχνοντάς την στην ουσία εμείς οι ίδιοι στην αγκαλιά του άλλου με τον καιρό).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου εχουν μπει ιδεες πως η κοπελα μου συνομιλει με καποιον,και οχι φιλικα

πολλεσ φορες εχω σκεφτει να παρω το κινητο της  και να διαβασω τα μυνηματα αλλα δεν το εχω κανει ακομα,λετε να τα δω?

δεν μπορω να μεινω αλλο με τις υποψιες

Είσαι άκυρος. Οχι γιατι θες να κάνεις κατι που αρκετοί θα έκαναν στην θέση σου...αλλα γιατί ρωτάς τους άλλους αν θα το κάνεις.

Είναι σαν να τρολάρεις, κάνοντας χαζες ερωτήσεις.

Εγω θα άνοιγα το τηλέφωνο και δεν θα ρωταγα τιποτα το insomnia

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φυσικα κ να κοιταξεις το κινητο,τι κατινια κ μαλακιες,αν το παρουμε απο ηθικης πλευρας αυτη ειναι σε πολυ χειροτερη θεση

Επειδή μιλάει με φίλο της;

Γουαου να τη λιθοβολήσουν κιόλας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...