Προς το περιεχόμενο

Ετοιμη ταραμοσαλατα...


Zerg13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα. Επειδη δεν ξερω να φτιαχνω καθε χρονο, παιρνω ετοιμη και ειναι μετρια. Εχετε καμια προταση να παω καπου να αγορασω της προκοπης;

Και για τα υπολοιπα ισως γαριδες φασολια χταποδι, ετοιμα δεν θελω να μαγειρεψω, μονο τις γαριδες και τα φα σολια να βρασω μεχρι εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα. Επειδη δεν ξερω να φτιαχνω καθε χρονο, παιρνω ετοιμη και ειναι μετρια. Εχετε καμια προταση να παω καπου να αγορασω της προκοπης;

Και για τα υπολοιπα ισως γαριδες φασολια χταποδι, ετοιμα δεν θελω να μαγειρεψω, μονο τις γαριδες και τα φα σολια να βρασω μεχρι εκει.

 

Ποιος ο λόγος να καταπιέζεσαι και να μπαίνεις στη διαδικασία αυτή να ψάχνεσαι ώστε να φας σώνει και καλά θαλασσινά εκείνη τη μέρα; Μαγείρεψε και φάε ότι κάνεις κέφι.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα απο τις τυποποιημενες νομιζω μεγάλα σούπερ μάρκετ πουλάνε χυμα και έτοιμες. Εκεί ισως δοκιμάσεις πριν πάρεις. Για θέματα εμπιστοσύνης στην ποιότητα δεν ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα απο τις τυποποιημενες νομιζω μεγάλα σούπερ μάρκετ πουλάνε χυμα και έτοιμες. Εκεί ισως δοκιμάσεις πριν πάρεις. Για θέματα εμπιστοσύνης στην ποιότητα δεν ξέρω.

Ε αυτο θα κανω μαλλον. Αφου κανεις δεν προτεινε μια μαρκα απο τις ετοιμες ή που την αγορασε εστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρωτα τους φιλους σου/ή και συγγενεις ποιοι θα μαζευτουν για μασα την Κ.Δευτερα. Κανε puppy eyes και θα σε καλεσουν. Αντε και καλα φαγοποτια!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H ταραμοσαλάτα είναι από τα πιο εύκολα πράγματα που μπορεί να φτιάξει κανείς, μέσα σε 10 λεπτά, αρκεί να έχει έστω ένα multi. Εγώ φτιάχνω όλο το χρόνο, γιατί μου αρέσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα. Επειδη δεν ξερω να φτιαχνω καθε χρονο, παιρνω ετοιμη και ειναι μετρια. Εχετε καμια προταση να παω καπου να αγορασω της προκοπης;

Και για τα υπολοιπα ισως γαριδες φασολια χταποδι, ετοιμα δεν θελω να μαγειρεψω, μονο τις γαριδες και τα φα σολια να βρασω μεχρι εκει.

 

Φέτος είναι χρονιά που ξέρεις να φτιάχνεις ή όχι; :P

 

​Είναι πανεύκολο να φτιάξεις ταραμοσαλάτα και δε συγκρίνεται με καμιά αγοραστή!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...