Προς το περιεχόμενο

Διέρρευσε press image του επερχόμενου Samsung Galaxy S8


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Sorry apple fans αλλά το Samsung Galaxy 8 είναι ότι πιο όμορφο έχω δει σε smartphone, είναι σίγουρα η πρώτη ήττα της apple σε αυτόν τον τομέα.

Πότε βγήκε το iPhone 8 και κατέληξες σε αυτό το συμπέρασμα; Το ότι αρέσει στον κόσμο το curved screen πάντως με ξεπερνά... είναι ότι πιο ενοχλητικό στο χέρι.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρά πολυ όμορφο.

Το καλο να λέγετε.

Να δουμε και πως θα τα παει με τις πρώτες εκρήξεις.εεε συγνώμη φορτίσεις..

Ας το πάρουν μερικοί beta death testers και αν όλα παν καλα θα παει καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε βγήκε το iPhone 8 και κατέληξες σε αυτό το συμπέρασμα; Το ότι αρέσει στον κόσμο το curved screen πάντως με ξεπερνά... είναι ότι πιο ενοχλητικό στο χέρι.

Κρίνοντας με βάση αυτού που υπάρχει τώρα στην αγορά πάντα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εξαιρετικο, και ελεγα να μεινω με το s7 για καμια πενταετια!

σιγα μη μ'αφησουν. να θες να αγειασεις και να μη μπορεις :D

Κοιτα τι κανουν 3 χιλιοστα παραπανω οθονη

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Όσοι λέτε "πανέμορφο" τι το κάνει πιο όμορφο από το s7 edge? Μου αρέσει που μας κοροϊδεύετε εμάς κάθε φορά που βγαίνει νέο ακατανόμαστο, λέγοντας πως είναι ελάχιστες οι σχεδιαστικές αλλαγές.:P

 

Το καλό για τη Samsung είναι πως θα έχει αρκετούς μήνες για να κάνει καλές πωλήσεις, πριν έρθει το ...Ακατανομαστο. Εκτός κι αν της συμβεί πάλι κανένα ...ατύχημα.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα παντως και εγω βρισκω αρκετα αρνητικο το γεγονος οτι η Samsung''επιβαλλει'' τις curved οθονες,ειτε μας αρεσει/βολευει ειτε οχι.

 

 

Windows Phone fan εδώ ( Είμαστε λίγοι, αλλά ναι υπάρχουμε ακόμη).

Sorry apple fans αλλά το Samsung Galaxy 8 είναι ότι πιο όμορφο έχω δει σε smartphone, είναι σίγουρα η πρώτη ήττα της apple σε αυτόν τον τομέα.

Και το s7 edge ειναι ομορφο οταν το βλεπεις εκθεσιακο σε μια αλυσιδα,αλλα ελα μου ομως που οταν το αγοραζεις εχει ποσα θεματακια.

Ειτε με τα κατα λαθος πατηματα της edge οθονης,ειτε με τα screen protector/tempered glass που δεν εφαρμοζουν καλα,ειτε με τις θηκες που επισης χαλανε το edge κομματι του κινητου,ειτε ακομα και με καποια προβληματα στην οθονη(καθετες γραμμες)που μονο στα edge εμφανιστηκαν στα s7.

 

Α και για την ιστορια εχουμε μπει στον Μαρτιο και ακομα ολα τα S7/s7 edge δεν εχουν παρει nougat.

Αλλα ειπαμε οτι η ομορφια πανω απο ολα ε.....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι λέτε "πανέμορφο" τι το κάνει πιο όμορφο από το s7 edge? Μου αρέσει που μας κοροϊδεύετε εμάς κάθε φορά που βγαίνει νέο ακατανόμαστο, λέγοντας πως είναι ελάχιστες οι σχεδιαστικές αλλαγές. :P

Αλλη αναλογια οθονης, μικροτερα bezel, απουσια κουμπιου και ως εκ τουτου πολυ πιο καθαρο design δεν το λες και "ελαχιστες σχεδιαστικες αλλαγες".

 

Πιστευω πως ειναι τοσο σημαντικες και μεγαλες οι αλλαγες που θα τις ακολουθησει και η apple, οπως αλλωστε συνηθιζει να κανει παιρνοντας συχνα το παραδειγμα απο την samsung.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Windows Phone fan εδώ ( Είμαστε λίγοι, αλλά ναι υπάρχουμε ακόμη).

 

Sorry apple fans αλλά το Samsung Galaxy 8 είναι ότι πιο όμορφο έχω δει σε smartphone, είναι σίγουρα η πρώτη ήττα της apple σε αυτόν τον τομέα.

ios έχει????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Αλλη αναλογια οθονης, μικροτερα bezel, απουσια κουμπιου και ως εκ τουτου πολυ πιο καθαρο design δεν το λες και "ελαχιστες σχεδιαστικες αλλαγες".

 

Πιστευω πως ειναι τοσο σημαντικες και μεγαλες οι αλλαγες που θα τις ακολουθησει και η apple, οπως αλλωστε συνηθιζει να κανει παιρνοντας συχνα το παραδειγμα απο την samsung.

Ειδικά τον αισθητήρα δακτυλικών πίσω και δίπλα στην κάμερα, τι να σου πω! Το πρώτο πράγμα που θα κάνει η ακατανόμαστη...

 

Σιγά τις σχεδιαστικές αλλαγές που φέρνουν οι αλλαγές στα bezels επίσης! ;)

 

Έχει πλάκα πάντως όλο αυτό που γίνεται, ειδικά όταν ακόμη και η Samsung γίνεται ακατανόμαστη και το κοινό της ξαφνικά ενθουσιάζεται. Αυτά προσπαθούσαμε να εξηγήσουμε χρόνια τώρα και τελικά ...ήγγικεν η ώρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλη αναλογια οθονης

Το οτι τα video του youtube πχ στο LG G6 εμφανιζονται με μαυρες μπαρες(αλα ultrawide οθονων στο pc)ειναι παραδειγμα/εφαρμογη προς αποφυγη παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό το κινητό, όμως δεν τρελάθηκα κιόλας Για μένα αυτή την στιγμή το πιο ωραίο/καλό/βολικό για τα γούστα μου κινητό είναι το Xperia XZ Premium.

 

Your move apple.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...