Προς το περιεχόμενο

Τελικος λογαριασμος δεη


Anastazio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια ξερετε αν υπαρχουν χρεωσεις στον τελικο λογαριασμο που εκδιδεται μετα την διακοπη που δεν αφορουν τον ενοικιαστη αλλα τον ιδιοκτητη?Ρωταω γιατι ειμαι εκτος ελλαδας και εστειλα καποιον να παραλαβει το λογαριασμο απο την παλια διευθυνση και ζαλιστικα απο το νουμερο που μου ειπε...ευχαριστω προκαταβολικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο λογαριασμός αφορά αυτόν που έχει τη σύνδεση στο όνομα του, δεν έχει σημασία αν είναι ενοικιαστής ή ιδιοκτήτης.

Αν ο ενοικιαστής έκανε νέα σύνδεση day one τότε ότι είναι στο όνομα του ιδιοκτήτη το πληρώνει ο ιδιοκτήτης και ότι στο όνομα του ενοικιαστή ο ενοικιαστής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ο ενοικιαστής έκανε νέα σύνδεση day one τότε ότι είναι στο όνομα του ιδιοκτήτη το πληρώνει ο ιδιοκτήτης και ότι στο όνομα του ενοικιαστή ο ενοικιαστής.

 

Δεν νομίζω να έγραψα κάτι διαφορετικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια ξερετε αν υπαρχουν χρεωσεις στον τελικο λογαριασμο που εκδιδεται μετα την διακοπη που δεν αφορουν τον ενοικιαστη αλλα τον ιδιοκτητη?Ρωταω γιατι ειμαι εκτος ελλαδας και εστειλα καποιον να παραλαβει το λογαριασμο απο την παλια διευθυνση και ζαλιστικα απο το νουμερο που μου ειπε...ευχαριστω προκαταβολικα.

Εσύ ήσουν ο ενοικιαστής αν κατάλαβα καλά; Ο τελευταίος λογαριασμός είναι δικό σου χρέος, δεν έχει να κάνει ο ιδιοκτήτης. Γίνεται καταμέτρηση και έρχεται ο τελικός, μπορεί να σου έρθει και πιστωτικός και να πάρεις λεφτά πίσω. Στη δικιά σου περίπτωση αφαιρούν την εγγύηση και πληρώνεις τα υπόλοιπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ ήσουν ο ενοικιαστής αν κατάλαβα καλά; Ο τελευταίος λογαριασμός είναι δικό σου χρέος, δεν έχει να κάνει ο ιδιοκτήτης. Γίνεται καταμέτρηση και έρχεται ο τελικός, μπορεί να σου έρθει και πιστωτικός και να πάρεις λεφτά πίσω. Στη δικιά σου περίπτωση αφαιρούν την εγγύηση και πληρώνεις τα υπόλοιπα.

Ναι καλα καταλαβες,anyway,ευχαριστω ολους,απλα μου φανηκε ακραιο το ποσο γιαυτο ρωτησα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχεις παει σε αλλο παροχο και ερθει ο τελικος απο τη ΔΕΗ 

Μπορεις να πας να κανεις διακανονισμο ?

Αν οχι μπορεις να πληρωνεις οσο θες και οποτε θες και θα σου ερχονται κι αλλοι λογαριασμοι με τοκους ?

Αν δεν τον πληρωσεις ποτε τι γινεται ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχεις παει σε αλλο παροχο και ερθει ο τελικος απο τη ΔΕΗ 

Μπορεις να πας να κανεις διακανονισμο ?

Αν οχι μπορεις να πληρωνεις οσο θες και οποτε θες και θα σου ερχονται κι αλλοι λογαριασμοι με τοκους ?

Αν δεν τον πληρωσεις ποτε τι γινεται ?

Πώς θα σου έρθει ο τελικός από ΔΕΗ όταν είσαι σε άλλο πάροχο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...