Προς το περιεχόμενο

Destiny 2 [PS4][PS5][Stadia][Xbox One][Xbox Series S|X]


rouxlas86

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 185
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το crusible ειναι pvp arena ; γιατι φοβούμαι να μπώ σε άγνωστα :P

Pvp όπου γίνεται εξίσωση του power των παιχτών. Ίσος προς ίσο. Εκτώς του trials of the nine που κάνει ο καθένας pvp με ότι φοράει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποψη σου. Εγω και στο destiny 1 μια χαρα το χαρηκα το παιχνιδι χωρις καθολου crusible.

Δηλαδη χωρις pvp + raid να υποθεσω nightfall αφου θελει κ αυτο να φτιαξεις δικια σου ομαδα, τι εκανες ? Απλα το story campaign και τελος? Δεν μπορω να καταλαβω, παιρνεις multy παιχνιδι και παιζεις σαν να ειναι single? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oxi nightfall μια χαρα επαιζα μερικες φορες το ειχα κανει και μονος μου.

 

Απλα δεν μπορεις να μου συγκρινεις το nightfall με το raid οσο αφορα την ομαδα. Καμια απολυτως σχεση ομως καμια.

Αλλο 6 ατομα, αλλο 3 ατομα και εκτος αυτου αλλη οργανωση θελει το raid και αλλη το nightfall.

 

Και εσενα τι σε ενοχλει αν εγω αγοραζω ενα παιχνιδι για να παιξω τα μεροι που μ' αρεσουν και οχι ολο.

Δικο μου θεμα ειναι το τι θα παιξω σε καθε παιχνιδι και τι μ' αρεσει.

 

Οπως δεν μπορω να σου πω κι εγω το τι θα σ' αρεσει στο καθε παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε ναι, αλλα οταν παιρνεις ενα παιχνιδι με ψευδο-μμο χαρακτηριστικα και εσυ δεν ασχολεισαι, τοτε δεν υπαρχει λογος να παρεις το παιχνιδι. Για το 6ωρο campaign? Anyway δε βγαζω ακρη, αυτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ρε σκαλωμα ο ανθρωπος για το τι μ' αρεσει κα τι οχι.

 

Ειπα δεν μ' αρεσει καθολου το crusible στο παιχνιδι οτιδηποτε αλλο μια χαρα το παιζω οπως π.χ. nightfall, heroic strike, story κ.τ.λ.

Στο destiny 1 ειχα παιξει και αρκετα raid δεν μπορω να πω αλλα δεν θα ελεγα οτι τρελαίνομαι και για raid ειδικα απο τη στιγμη που δεν εχεις καλη ομαδα να παιξεις.

 

Δηλαδη εσυ σε οσα παιχνιδια εχεις παιξει παιζεις ολα τα μέρει του παιχνιδιου? Μα ολα τα μεροι?

 

Δεν υπαρχει παιχνιδι που να εχεις παιξει μονο το campaign και τιποτα αλλο γιατι πολυ απλα δεν σ' αρεσε το υπολοιπο παιχνιδι?

 

Ειπαμε γουστα ειναι αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από καιρό, σήμερα μπήκα πρώτη φορά στο raid, μετά από πολλές και επίπονες προσπάθειες, βγάλαμε το πρώτο part. Ηθική ικανοποίηση μεγάλη, αλλά δυστυχώς, δεν είναι για τον casual παίχτη. Τρεις ώρες σχεδόν, για δύο encounter.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως ή ευτυχως τα raid στο destiny2 θελουν πολυ καλη και συγχρονισμενη ομαδα.

 

Δεν πα να ειναι ο καθε ενας hardcore destiny gamer αν δεν ειστε ολοι συγχρονισμενοι καλυτερα να μην παιξετε καν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Το αγόρασα σήμερα να παίζω με τον κολλητό μου με τι μου προτείνετε να ξεκινήσω πιο πολύ PVE λογικα προς warlock η Hunter καμμια συμβουλή???

warlock, ειναι σε ολα καλυτερος απο τις υπολοιπες κλασσεις imho, μπορεις να heal + tank και κανει ψιλο-καλο dps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...