Προς το περιεχόμενο

Destiny 2 [PS4][PS5][Stadia][Xbox One][Xbox Series S|X]


rouxlas86

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 185
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μέχρι στιγμής απολαμβάνω το campaign που ειναι πραγματικά υπέροχο , τα γραφικά ειναι καταπληκτικά / τοπία + την μουσική που ειναι ατμοσφαιρική , νομίζω πάντως οτι ειμαι στο τέλος.

 

Τα raids ανοίγουν μολις τελειώσει το campaign ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

cyber, healing εχει μονο ενα ability, μπορεις αν'αυτου να διαλεξεις +damage, στην ουσια ειναι αυρα που mpafarei οποιον βρισκεται μεσα της, για μενα το καλυτερο ειναι το void subclass, αλλα μπορεις να πειραματιστεις και με τα υπολοιπα, η αληθεια ειναι οτι δεν μου αρεσουν καθολου λογω του blink jump που εχει ο void που το θεωρω το καλυτερο για warlock

 

spank, το raid ξεκλειδωνει οταν φτασεις 270 power και εχεις τελειωσει με το story line

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ξεκίνησα και εγώ το παιχνίδι... το πρώτο το έπαιξα ελάχιστα στον κολλητό μου...γενικα δεν ειχα και κανενα φοβερό ενδιαφέρον αν και φανατικος με το Halo... στο 2 γενικα ειδα ενα Halo περιβάλλον οχι οτι ειναι κακο αλλα η λογική ειναι αρκετα Bungie γαρ... στα του παιχνιδιού δεν το έχω τελειώσει γιατί παιζουμε fireteam με τον κολλητό και πολλες φορες δεν βολεύουν η ωρες αλλα το εχω φτασει 260 Power... Ωραίο ειναι περιβάλλον όμορφο αλλα αυτα τα πολλα οπλα ελεεεεεος... Περιμενα πιο πολύ κόσμο στους κοσμους να τριγυρνάει αλλα πολλες φορες με το ζόρι βρίσκεις για public event.... αλλα προς το παρόν δεν το βαριέμαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Το Destiny 2 αργοπεθαίνει....

Quote

Destiny 2 began shedding players far faster than the original game. Popular streamers who had made their living on Destiny moved on to other games, and multiplayer counts plummeted. Now, even financial analysts are suggesting that Destiny 2 is struggling. What happened to Destiny? Can Bungie save it?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ψάχνω για 500+ ώρες gameplay. Θέλω όμως ένα shooter που να με κρατήσει για ένα 50ωρο και να παίζω 5-6 ώρες την εβδομάδα max (δεν έχω άλλο χρόνο)

Κάνει το Destiny 2 γι αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, a_pascal είπε

Δεν ψάχνω για 500+ ώρες gameplay. Θέλω όμως ένα shooter που να με κρατήσει για ένα 50ωρο και να παίζω 5-6 ώρες την εβδομάδα max (δεν έχω άλλο χρόνο)

Κάνει το Destiny 2 γι αυτό?

Ανετα, μη σου πω ειναι ιδανικο για την περιπτωση σου. Ενταξει εγω προσωπικα το βαρεθηκα και δεν νομιζω να με κανει κατι να επιστρεψω αλλα το επαιξα και σε αλλους ρυθμους.

Απλα χωρις παρεα (4αδα) δεν μπορεις να κανεις καποια πραγματα (raids/trials) κτλπ και αυτο με χαλασε παρα πολυ, ειπα αφου δεν μπορω να παιζω σταθερα το μισο end game δεν εχει νοημα να συνεχισω, δεν ηθελα να ψαχνω randoms απο discord κτλπ.

Επεξ/σία από ADHD
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...
Στις 4/6/2018 στις 10:19 ΜΜ, DJTaurus είπε

Καλά και το D1 τα ίδια είχε, μέχρι το taken king τα ίδια έγραφαν, δεν είναι τα lootboxes, είναι το content. Το εξάντλησε το community και λογικό είναι να μην κάνεις τόσο συχνά login. Άντε λίγο το randomised perk να το κρατούσε παραπάνω αλλά όχι τπτ τραγικό. Αν το επόμενο expansion είναι σε scale taken king overhaul , μια χαρά θα ξαναγεμίσουν οι server. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...