Προς το περιεχόμενο

Destiny 2 [PS4][PS5][Stadia][Xbox One][Xbox Series S|X]


rouxlas86

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 185
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καμια clan ρε παιδια για ps4 mitsos17 το id μου καντε με add γιατι δεν βγαζω ακρη με το site της bungie

Link.png Site: pwks εγω ειμαι εδω, η πρωτη που ειχα βρει, κανε apply αν θελεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τραγικά ακριβό ρε παιδιά

Τόσο κάνουν όλα, δεν είναι εξαίρεση. Αν θες φθηνότερα, περίμενε την έκδοση του Pc που λογικά θα βγει στα 40-45€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και τελείωσα το campaign, τι μου προτείνετε να κάνω για να ανέβει το power level? Αφήνω αυτή τη στιγμή όλα τα powerful, legendary rewards για αργότερα, όταν θα έχω ανεβάσει power.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και τελείωσα το campaign, τι μου προτείνετε να κάνω για να ανέβει το power level? Αφήνω αυτή τη στιγμή όλα τα powerful, legendary rewards για αργότερα, όταν θα έχω ανεβάσει power.

heroic public events + lost sectors + cayde's maps μεχρι να πασ 270, μετα αρχιζεις και κανεις οτι εχει powerful gear ->280-285, τοτε κανε τα 3 exotic quests και τα weaps θα ναι 290+ power

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι mini-dungeons 2-4 λεπτων και στο τελος υπαρχει ενα boss, εχει chest και το boss πεταει το key, αν δεις το map, σε καθε μερος πχ EDZ, υπαρχει ενα σηματακι που μοιαζει με εισοδο σε dungeon, δε μπορω να το γραψω ποιο αναλυτικα, δες παρακατω να δεις πως μοιαζει το σηματακι και πως να τα βρεις 

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=34&v=-_PiogEjno4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμετικο το εβδομαδιαιο nightfall, 90% μονο με cheesy tactis ειναι viable, καθησα σημερα και το εβγαλα αρκετες φορες, πρεπει σιγουρα να ξοδεψα ενα 6ωρο  :P Μετα απο πολλα fusions καθομαι στο 293 κυριως για το crucible , εφτασα 296 αλλα με hand-cannons που τα αποφευγω. Μετα απο αρκετες ωρες στο παιχνιδι, και παρα τα αρνητικα στο crucible το εχω ευχαριστηθει και δε με βλεπω να βαριεμαι για αρκετο καιρο, νομιζω ειναι η καλυτερη αγορα αυτο τον καιρο για online gaming.

 

To raid ακομα δε το εβγαλα, παρα πολλα wipes + bad communication, θα παει μαλλον για επομενη βδομαδα ελεω σχολης  :cry:  :cry:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά υπάρχει κάποιο in-game clan ή κάποια άλλη ελληνική κοινότητα για εύρεση group; Έχουμε ένα clan 3 ατόμων αυτή τη στιγμή (PS4) αλλά δεν μπορούμε να συγχρονιστούμε για να κάνουμε αρκετές προσπάθειες nightfall/raid.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά υπάρχει κάποιο in-game clan ή κάποια άλλη ελληνική κοινότητα για εύρεση group; Έχουμε ένα clan 3 ατόμων αυτή τη στιγμή (PS4) αλλά δεν μπορούμε να συγχρονιστούμε για να κάνουμε αρκετές προσπάθειες nightfall/raid.

Δεν ειμαι σιγουρος τι ψαχνεις, τα clans ετσι οπως τα καναν implement δεν ειναι για ευρεση group με την κλασσικη εννοια, παρα για extra loot + social bonuses, εκτος αν ειστε μνο φιλοι μεσα που ειναι κομπλε.

 

Αν θες να βρεις ατομα οτι καλυτερο ειναι το destiny fireteams Link.png Site: reddit , συνεχεια ζητανε ατομα για το οτιδηποτε, εγω απο εκει κανω τα παντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...