Προς το περιεχόμενο

Εποχιακη μελαγχολια


4saken

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σας πιανει καθολου "μελαγχολια" οταν αλλαζει η ωρα?Η μερα "μεγαλωνει",εισαι ακομα στην δουλεια η αντιθετα δεν εχεις κανονισει τιποτα και καθησε σπιτι και λες τι κανω μεσα τωρα?

Με πιανει παντα για καμια βδομαδα μετα ερχομαι στα ισια μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο το χειμώνα που είναι όλο νύχτα. Ειδικά να βλέπεις σκοτάδι όταν ξυπνάς και να είναι πάλι σκοτάδι όταν γυρνάς σπίτι σου.

Τώρα είναι ωραία, δεν νιώθεις πως τρως όλη σου τη μέρα σε υποχρεώσεις.

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Εμένα με πιάνει άγχος γιατί σκέφτομαι πως θα αυξηθεί η θερμοκρασία και ήδη ταράζομαι :S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους μετά από 5 μήνες ενός δύσκολου χειμώνα άρχισε να φεύγει η κατάθλιψη! Χαίρομαι απίστευτα με τις μυρωδιές της άνοιξης και τον ήλιο.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας πιανει καθολου "μελαγχολια" οταν αλλαζει η ωρα?Η μερα "μεγαλωνει",εισαι ακομα στην δουλεια η αντιθετα δεν εχεις κανονισει τιποτα και καθησε σπιτι και λες τι κανω μεσα τωρα?

Με πιανει παντα για καμια βδομαδα μετα ερχομαι στα ισια μου!

Σιγουρα θα υπαρχει στο internet αν googlaρεις. Θα το εχουν και αλλοι. Εγω δεν το εχω.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πιάνει μελαγχολία το Πάσχα που όλοι δουλεύουν ΟΛΗ μέρα κι εγώ μαζί τους. Πέρυσι το βράδυ της Ανάστασης έφυγα από το μαγαζί 23:30, ίσα να προλάβω να πάω να βρω τους δικούς μου.  :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους μετά από 5 μήνες ενός δύσκολου χειμώνα άρχισε να φεύγει η κατάθλιψη! Χαίρομαι απίστευτα με τις μυρωδιές της άνοιξης και τον ήλιο.

Τωρα που λες για μυρωδιες...

 

Μια μυρωδια που μυριζεις απογευματινες ωρες και ειναι κατι σα να καιγεται απο μακρυα αλλα μυριζει ωραια απο που προερχετε; σαφως και δε κεγεται κατι..το μυριζω αρκετες φορες και μερες που εχει ηλιο αλλα αργα το απογευμα. ξερει κανεις τι εννοω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...