Προς το περιεχόμενο

πρωτεινη


Gwgos69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 ΓΕΙΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ! 

Ειμαι 17 ετων ,57 κιλα ,1,77 υψος , (δυστυχως)

Τον σεπτεμβρη αρχισα γυμναστηριο και το κικ μποξινγκ και ημουν 51 κιλα

Γυμναστηριο παω 5με 6 φορες την εβδομαδα (σηκωνω περιπου 40-45 κιλα) και κικ μποξινγκ εχω 3 προπονησεις την βδομαδα (δηλαδη γυμναζομαι αρκετα..) 

Θελω να βαλω 10 κιλα με συμπληρωματα και μετα να συνεχισω """καθαρος"""

Για οσους που να τα παρω με διατροφη , τρωω κανονικα ,και ειμαι ολη μερα στο ποδι ,επισης δεν γινεται να μου μαγειρευουν συγκεκριμενα φαγητα στο σπιτι λογω εργασια κτλ ...

 

Ευχαριστω 

 

****Δεν εχω ιδεα σχετικα με τα συμπληρωματα****

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 106
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αν δεν φας φίλε προκοπή δεν θα δεις

 

και 1-2 ημερήσια σκουπ να πίνεις δεν την σώνουν την κατάσταση.

 

εσύ θες σοβαρό φαγητό και σε μεγάλη ποσότητα.

 

άρα ξεχνα τα συμπληρώματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τοσο γυμναστήριο μόνο ζημιά μπορείς να κάνεις.

 

Δε μου κανει επισης εντύπωση γιατί είσαι πετσι και κόκαλο.

 

Και τέλος once you go black, you'll never go back. Κοινως σιγά μην κόψεις την πρωτεΐνη. Οχι ότι θα σου κάνει κακό βέβαια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αδερφε...επειδη εισαι πολυ μικρος δεν υπαρχει λογος να παρεις ουτε τα πιο βασικα συμπληρωματα.εαν θες μονο σε διατροφολο....καλο ομως...οχι εναν κοινο...και διατροφη για αυξηση μυικης μαζας.εσυ εισαι παιδι ακομα.και στα λεω αυτα εγω που παιρνω συμπληρωματα 4 χρονια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλή ζάχαρη λίγη πρωτείνη . Είναι 17 χρονών, η γελοία εύκολη δοκιμασμένη λύση , είναι 4 λίτρα πλήρες γάλα ΕΧΤΡΑ τη μέρα και 8+ ώρες ύπνος. Θα γίνει αγνώριστος. 

 

Με λίγα λόγια, είσαι 17 χρονών, με επίπεδα τεστοστερόνης που άλλοι πληρώνουν ακριβά φάρμακα για να αποκτήσουν . Αυτή τη στιγμή πρέπει να φας σαν πούστης, να κοιμηθείς καλά και να γυμνάζεσαι. 51 κιλά για 17 χρονών αγόρι, ειναι χαμένο potential. Αυτά που γίνονται ΤΩΡΑ στο σώμα σου δε θα τα ξαναέχεις. 

 

4 λίτρα ΠΛΗΡΕΣ γάλα τη μέρα ΕΧΤΡΑ , 8+ώρες ύπνος τη μέρα και γυμνάσου όσο θέλεις. Πρέπει να πάρεις κιλά. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ΛΕ ΟΣ

Αυτος που εγραψε ελεος ειναι απλα ασχετος.και τι πειραζει η ζαχαρη σε 17 χρονων παιδι;με μια προπονηση θα την μεταβολισει.καλη ιδεα σε αυτον που το προτινε.και θα συμπληρωσω στο πρωινο οπωσδηποτε φυστικοβουτυρο.αλλα ολα αυτα μπορει να του τα πει ενας διατροφολογος ακριβως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιοτικά κιλά θα σου δώσει ο υγιεινος υδατάνθρακας ρύζι ,βρώμη, βραστή πατάτα,γλυκοπατάτα κπλ

 

17 χρόνων δεν χρειάζεσαι  συμπληρώματα είσαι στο top της ηλικία σου

 

 

Πρωτεΐνη μπορείς να πάρεις από  στήθος κοτόπουλο αυγά και πολλά άλλα

 

Πρώτα βρες τις θερμιδες συντήρησης σου και μετά σε αυτές πρόσθεσε επιπλέον 300-500(1.5-2 κιλα το μηνα) και μετά ανάλογα το αποτέλεσμα που βλέπεις προσαρμόζεσαι

 

Αν θες να βάλεις μη ποιοτικά κιλά πάνω σου φάε σαβούρες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορρυ για το ελεος, εχετε δικιο.Προτεινω γλυκα και αλκοολ.μια χαρα κιλα θα παρει.... ενα λιτρο ουισκι εχει περιπου 2.300 θερμιδες.

 

Η αλλη λεει φαριν λακτε και ριζαλευρο και βρεθηκε ανθρωπος να συμφωνησει, γελαει ο κοσμος.

 

OP διαβασε τι εγραψε ο solidsnake222, μην εχεις αγχος, εισαι στην καλυτερη ηλικια να αλλαξεις το σωμα σου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορρυ για το ελεος, εχετε δικιο.Προτεινω γλυκα και αλκοολ.μια χαρα κιλα θα παρει.... ενα λιτρο ουισκι εχει περιπου 2.300 θερμιδες.

 

Η αλλη λεει φαριν λακτε και ριζαλευρο και βρεθηκε ανθρωπος να συμφωνησει, γελαει ο κοσμος.

 

OP διαβασε τι εγραψε ο solidsnake222, μην εχεις αγχος, εισαι στην καλυτερη ηλικια να αλλαξεις το σωμα σου.

Οτι τρώνε τα μωρά είναι το καλύτερο φίλε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...