Προς το περιεχόμενο

Φήμες ότι το Samsung Galaxy S8+ με 6GB RAM θα στοιχίζει πάνω από $1000


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν υποστηρίζω καμία εταιρεία το ξεκαθαρίζω από τώρα !!!!Εσεις που βρίζετε την apple γιατί δεν βρίζετε τώρα την Samsung που είναι το κινητό πανάκριβο;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 210
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Από τη μία μου βγαίνει να κράξω, από την άλλη θα έδινα άνετα τα ίδια λεφτά και περισσότερα άμα τα είχα για ένα ωραίο σταθερό PCάκι να πετάει με την τελευταία κάρτα γραφικών και ας μπορούσα να βολευτώ με κάτι λιγότερο.

Επίσης έχω φίλο που θα πέταγε άνετα ακόμα πιο πολλά λεφτά σε αυτοκίνητο που δεν του χρειάζεται.

 

Τελικά, ο καθένας γουστάρει να χαλάει λεφτά στο χόμπι του, δεν έχει νόημα ούτε η "λογική", ούτε το κράξιμο.

Σε αυτο εχεις απολυτο δικιο και συμφωνω απολυτα μαζι σου!

Εγω μπορει να θελω να παω να τα φαω σε μια παλια BMW M3 και να την κανω τουμπανο (γιατι ειναι το ονειρο μου πχ) και το αλλος να παει να παρει την M6 γιατι ειναι το πιο μουρατο της εταιριας... οτι κανει χαρουμενο τον καθενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 1000 ευρώ παίρνω σουβλάκια για 1 χρόνο. Το σουβλάκι θα μου προσφέρει ενέργεια για να ζήσω. Με 1000 ευρώ παίρνω μακαρόνια για 2 χρόνια που θα με κάνουν να επιβιώσω. Και με 1000 ευρώ παίρνω 10.000 τσίχλες για όλη μου τη ζωή που θα μου προσφέρουν δροσερή αναπνοή και θα με θέλουν τα γκομενάκια. Το S8 τι ακριβώς θα προσφέρει στην ζωή μου; Ό,τι μου προσφέρει και το Turbo X λ μου.

 

το τερματισες...ειπαμε να τρολαρεις αλλα  οχι και ετσι !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί είναι δύσκολο;;;

Ο λόγος που έχω κρατήσει 3 (το τονίζω, όχι 5) χρόνια το Note 3 είναι απλά διότι είναι πλαστικό. Αν ήταν γυάλινο, τον 1ο χρόνο θα το έκλαιγα ήδη. Δεν θέλει πολύ, μια πτώση είναι ακριβώς ότι πρέπει για να γίνει η δουλειά. Και πες είμαι κωλόφαρδος τόσες φορές που μου χει πέσει το Note που δεν έχει σπάσει η οθόνη. Οι γωνίες του όμως είναι παχιές και πίσω είναι πλαστικό. Οπότε ξεχνάω το πίσω μέρος και δε με νοιάζει. Οι γωνίες του S8 είναι τόσο λεπτές που αμφιβάλλω αν θα είναι τόσο δυνατές όσο του Note 3 και είναι μπρος πίσω τζάμι.

 

ΥΓ: Δεν θα έδινα 1000 ευρώ για ένα κόσμημα όπως το S8 για να το βάλω σε σκατοθήκη. Είναι σαν να δίνω λεφτά για μεταμόσχευση μαλλιών και μετά την μεταμόσχευση να φοράω καπέλο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο άλλος λέει πάει 20 μέρες διακοπές με αυτά τα λεφτά.. γιατί ρε φίλε ποιος σου είπε εσένα ότι αυτά τα λεφτά θα τα δώσει κάποιος μετρητής; Θα κάνει ένα συμβόλαιο θα δίνει κανένα 50ρικο τον μήνα και ξεμπέρδεψε, τις διακοπές εσύ τις πληρώνεις με συμβόλαι κάθε μήνα;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γράφει ο άλλος

 

 

 

Ότι πληρώσεις παίρνεις μπάρμπα.

Ρε μήπως είναι καιρός να αρχίσετε το no fap chalenge γιατί μερικοί έχετε φτάσει στο απροχώρητο.

Αλλο το να συγκρινεις 200€ με 500€ κι αλλο 500€ με 1000€.

Και μην ξεχασεις να κλαψεις παλι στο android thread που δεν πηρες το Update σου ή που δεν δουλεψε το Odin.

 

Χαιρομαι παντως που παρακολουθεις τα posts μου φανατικα σε καθε νημα, αυτο σημαινει οτι ειναι πετυχημενα.  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα έδινα 1000 ευρώ για ένα κόσμημα όπως το S8 για να το βάλω σε σκατοθήκη.

 

Εγώ τα τελευταία χρόνια αφαίρεσα το κουτί του πύργου μου και έχω κρεμάσει την μητρική και το τροφοδοτικό με σχοινιά από το ταβάνι. Επίσης, πέταξα στα σκουπίδια το κρεβάτι μου και κρέμομαι και εγώ από το ταβάνι όταν κοιμάμαι στην αιώρα μου. Κατάφερα έτσι να βελτιώσω το φενγκ σούι και από τότε που ξεκίνησα να πίνω τσάι του βουνού η ζωή μου έχει βελτιωθεί απίστευτα!!11!1 (Μένει να κλείσω το Facebook...)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά σε αυτό υπάρχει και ένα ρίσκο. Μπορεί να του καεί το σπίτι πριν προλάβει να αλλάξει σε iPhone 8 Plus.

Κατέντησε γραφικό τούτο, έλα, χάλασες το αστείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραβλεπω το γεγονος οτι τα 1000€ για κινητο ειναι εξωφρενικο ποσο.

 

1000€ και Android δεν πανε μαζι - γελανε κι οι πετρες.

 

 

Αλλο το να συγκρινεις 200€ με 500€ κι αλλο 500€ με 1000€.

Και μην ξεχασεις να κλαψεις παλι στο android thread που δεν πηρες το Update σου ή που δεν δουλεψε το Odin.

Αν θελεις το καλυτερο, πρέπει να τα σκασεις. Αν δεν μπορεις/θελεις να τα διαθεσεις, συμβιβαζεσαι(και γκρινιαζεις) με κατι υποδεεστερο και φθηνοτερο. :-)

"Oτι πληρωνεις παιρνεις".  :devil:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση σε όλους τους φίλους που "ενοχλούνται" κατά καιρούς με τις τιμές διαφόρων προϊόντων. Σας είπε κάποιος ότι αυτός που θέλει να διαθέσει 1000+ € για κινητό, κάρτα γραφικών, επεξεργαστή κλπ ότι δεν γνωρίζει ότι υπάρχουν κινέζικα που κοστίζουν 100 - 200 € , πιο φθηνές κάρτες γραφικων ή επεξεργαστές στο 1/2 της τιμής με -10% επιδόσεις? Νοιάζεστε για το πώς αλλά και που θα διαθέσει ο οποιοσδήποτε τα χρήματα του? Αφήστε λοιπόν την κριτική για όποιον γουστάρει την τεχνολογία και θέλει να τα σκάει εκεί γιατί αυτό τον γεμίζει και όχι να πάρει ένα υποδεέστερο σε ποιότητα - επιδόσεις - άλλης εταιρείας με τα μισά λεφτά και τα υπόλοιπα να τα φάει σουβλάκια - μπουζούκια κλπ που διαβάζω κατά καιρούς. Αυτά σαν συμβουλές για να μην γίνεστε κουραστικοι συνεχώς.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...