Προς το περιεχόμενο

Θεωριες συνομωσιας για ιατρικα θεματα


lactate

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μιλησα με εναν θειο μου και πανω στην κουβεντα μου πεταξε μια γνωστη βλακεια που κυκλοφορει για τον καρκινο και την "πραγματικη αιτια". Μετα μου πεταξε και αλλες ασυναρτησιες απο αυτες που κυκλοφορουν στο ιντερνετ απο δηθεν διαρροες απο συνεδρια και συμβουλια κτλ.. ξερετε. Η ερωτηση μου ειναι η εξης. Οσοι ειμαστε του χωρου να ασχολουμαστε με το να προσπαθουμε να τους εξηγησουμε πως εχει η κατασταση πχ τι ειναι ο καρκινος, να τους παραπεμπουμε και σε καποιο συγγραμμα η απλα να τους αγνοουμε; Γιατι το δευτερο ειναι πιο βολικο θεωρω, αλλα μετα αν κανεις δεν τους εξηγει θα θεωρουν οτι ειναι το σωστο, θα το διαδιδουν και ολο και καποιος ακομα θα βρεθει να το πιστεψει. Τι προτεινετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω συγγενή που του έδωσαν έξι μήνες ζωή το 2006 και ζει ακόμη. Απλά του έκατσε η πιθανότητα. Από την άλλη ο Στιβ Τζομπς που δεν είχε οικονομικό πρόβλημα δεν τα κατάφερε. Ειδικά αυτό το δεύτερο επιχείρημα πείθει πολύ κόσμο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω δεν εμβολιαζουν τα παιδια τους καποιοι γιατι ξερουν απο μεσα οτι ειναι σχεδιο.Τι να λεμε τωρα...

Δες τι γινεται στη Ρουμανια με αυτο το θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...